Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисерите на нашите деца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бисерите на нашите деца

    Днес взимам щерката от градина и тя ми дава тая рисунка."Тате,тате виж,това е нашта джипка в гората".

    Коментар


    • От: Бисерите на нашите деца

      Малко предистория - дъщеря ми падна и си удари коляното. Има рана и така - както си му е реда.

      Та вчера се джаска в масата по същото това коляно и я чувам да си мърмори:

      - Уф, трябва да ги редувам - ляво коляно, дясно коляно, а не все едно и също!
      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • От: Бисерите на нашите деца

        Малката е бъдещ художник!!!! Как само е пресъздала действителността
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бисерите на нашите деца

          Мойта пък 6,5 г. щерка ми разправя: "Бедна ти е фантазията, момиче!"
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • От: Бисерите на нашите деца

            Ето и писмото от дъщеря ми по случай наближаващия ми рожден ден (правописът е оригинален):

            ОТ.АЛИ.ЗА.МАМА.С.ОБИЧ.30.ЦЕЛУФКИ.ПУЖЕЛАНИR



            Превод:

            " От Али за мама , която става 30-годишна леля! С обич, много целувки и най-добри пожелания! "

            .. евентуално, поне аз така горе-долу го разбрах! И се разревах!
            Кръвна група 0+

            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

            Коментар


            • От: Бисерите на нашите деца

              Дъщерята на съседката ( сега първи клас ) като по-малка като се удари и потече кръв викаше " боли ме кръвта ".
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • От: Бисерите на нашите деца

                Моя позната, учителка по биология 8-11 клас, разказва понякога интересни случки от случващото се в училище. С по-приказливите и развалящи дисциплината ученици се справя така: вади ги на 1-я чин да пишат по някой урок, като от тези за които знае, че не може много да очаква, иска само да изброяват основни неща по урока, без обяснения. Та, вади веднъж тя един такъв ученик (а точно тогава изучават половите системи) и го пита по коя с-ма иска да пише - мъжка или женска. “По женската госпожо!”, отговаря той самоуверено. “Добре, щом смяташ, че там ти са по-ясни нещата – давай.”, казва тя.
                И ето какво вижда написано на края на часа:
                “Женската полова система се състои от:
                1. яйч ник (правилно виждате, думата е разделена)
                2. тръбопроводи
                3. анус”.........

                От тая случка ми стана интересно и питах моите момци: от какво се състои отделителната система? (масово го грешат, дори кандидат-студенти?!). Е, моите отговориха правилно (ух, успокоих се)!
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                Коментар


                • От: Бисерите на нашите деца

                  Сутрин карам децата на у-ще. Първо тийнеджйра /10-ти клас/ и пред гимназията слизат от други коли разни момиченца-завъртяни, хубави, накипрени. Майтапя се с него по тези въпроси и той ми отговаря така:" Да бе, кво им харесваш-да си бяха изправили краката преди да си обуят дънките... или" да се бяха измили преди да се гримират"...иначе си имаме гадже, ама то не влиза май в класацията

                  Коментар


                  • От: Бисерите на нашите деца

                    Снощи гледаме с дъщеря ми "Хрониките на Нарния: Лъвът, Вещицата и Дрешникът" и се появяват няколко вълка, и аз казвам:
                    - Вики виж какви са хубави вълците.
                    А тя едно такова високомерно:
                    - Тате това са си обикновени кучета.
                    - Как кучета, това са вълци.
                    А тя все така високомерно и много знаеща.
                    - Не си ли гледал "Ну, Погоди " или "Трите прасенца ", вълците ходят на два крака.

                    Стана ми смешно, но и се притесних малко, все пак дъщеря ми е голяма на 5 г.

                    Коментар


                    • От: Бисерите на нашите деца

                      Вчера, в дъжда, с "Малката беля" (4 г.) се разхождаме между блоковете при люлките и понеже не му давам да се люлее, защото е мокро, той ги люлее празни. По едно време ми вика: "Тати, как да ги направя да се 'юшкат в резонанс?" Аз- смаян! Прибираме се, разказвам на майка му каква терминология използва. Тя още по-опулена от мене! Къде го е чул, не сме го казвали ние... И както още си се чудехме, от хола се чува: Мамооо, умирам от глад! Мога да изям цели два резонанса...."
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • От: Бисерите на нашите деца

                        Майка му на големия ми син Мишо(на 4 г.) го буди за да става да ходи на детска градина. Той сърдит й казва: -Неее, заради теб не можах да видя какво ще стане.
                        Кой знае какво е сънувало детето. Като го попитах по-късно какво е сънувал, ми каза, че все едно е гледал детско, но не си спомня какво.

                        Коментар


                        • От: Бисерите на нашите деца

                          Малката прави някаква страшна глупост и аз питам:
                          -Алекса, ти дама ли си, мамо, или глиган?!?!?!?
                          А тя невъзмутимо отговаря:
                          -Ами аз съм сърна!

                          Кръвна група 0+

                          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                          Коментар


                          • От: Бисерите на нашите деца

                            Интересно име - Алекса; от Александра или ? Имам тетин на жената който се казва Александър но всички му казват тетин Алекса. А и аз съм Александър пък викат Сашо. В родата / две къщи / сме трима Сашовци и една Сашка.
                            На нас клиренс ни трябва , не скорост

                            Коментар


                            • От: Бисерите на нашите деца

                              Не е от Александра, просто е Алекса Кръстена е на себе си Викаме й Али
                              Кръвна група 0+

                              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                              Коментар


                              • От: Бисерите на нашите деца

                                Преди време бяхме на закуска в ресторант с бюфет, някой от компаният моли Дъщеря ми да му донесе Круша. Нашата изчезва за 5 минути и се връща с крушата, всичко точно, НО тя небрежно мята -
                                "крушите бяха много на високо и аз помолих един Англичанин да ми я даде"!!!
                                "И как по точно го помоли"? (тя учи англииски в детската градина).
                                "Ами - Please give me one КРУШ"!
                                Напикахме се от смях, но крушата беше Факт, а с англичанина станаха Приятели!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X