Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисерите на нашите деца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бисерите на нашите деца

    Вземам дребосъка от градината и по пътя ми казава: Днес не ни пуснаха да играем навън,щото пръскали за таралежи. -!!!!???!!!!
    Е,на другия ден се оказа ,че против кърлежи са пръскали.

    Коментар


    • От: Бисерите на нашите деца

      Разглеждаме снимките от кръщенето и малката вика:
      Това е мама, това е тате, а това е дядо пъп

      Коментар


      • От: Бисерите на нашите деца

        Част от близо половинчасовият разказ на дъщерята (на 2,4 години) как е минала ежедневната разходка в близкия парк.

        - Чупкити сетнали хипутанчиту и панала гъвата. Посе доши пасетата и бимити, фанали дупата и апали пицата. Ам-ам-ам!
        Някой ще се наеме ли с превода ?
        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

        Коментар


        • От: Бисерите на нашите деца

          Днес бях на разходка до Св.Константин над Пещера и станах свидетел на следната случка - млад татко пързаля щерка си на пързалката и я пита :

          -Какво да ти купи тати за пиене?
          Отговора на малката хубавица:
          -Една малка бира и да е студена

          Коментар


          • От: Бисерите на нашите деца

            Не знам дали тъщите минават за деца, ама понеже не намерих тема за говорящи "домашни любимци", та:
            Влиза от балкона и ми вика:
            Лелеее, каква кола видях, ама да ми кажеш каква марка е, значи, отзад е така (ръкомахане с ръце), абе като ония, турбото..., отпред с едни фарове..., зелена, ама страшно сладка! Сети ли се каква е...?
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • От: Бисерите на нашите деца

              Синът ми е 4 годишен и ми вика: "Тате, като се върнеш да ми донесеш костюм на Жору!". Кой е този Жору, бре- питам. "Ами оня, дето прави така..."- и ми показва движението на Бандерас изписвайки буквата "Z" oт Филма "Зоро"!

              Коментар


              • От: Бисерите на нашите деца

                Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                Част от близо половинчасовият разказ на дъщерята (на 2,4 години) как е минала ежедневната разходка в близкия парк.

                - Чупкити сетнали хипутанчиту и панала гъвата. Посе доши пасетата и бимити, фанали дупата и апали пицата. Ам-ам-ам!
                Някой ще се наеме ли с превода ?
                Нито един опит а задачата беше от лесните
                Чупките осветили хипопотамчето и му паднала главата. После дошли прасетата и пингвините, хванали го за дупето и му нахапали пицата.
                Чупките са чупещите се, светещи пръчки.
                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                Коментар


                • От: Бисерите на нашите деца

                  Моя Мишо(4г.) вчера си дроби хляб в супата и всеки залък, който отчупи, го пробваше дали му влиза в устата преди да го пусне в супата. Нещо като вица за оная маймуна.

                  Коментар


                  • От: Бисерите на нашите деца

                    Значи... помагам аз на детето да стреля на стрелбището:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3637.jpg
Прегледи:1
Размер:170.3 КБ
ID:5302028



                    И... ето какво уцелваме (ако се вижда):

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3638.jpg
Прегледи:1
Размер:205.1 КБ
ID:5302029



                    Още не вникнал в ситуацията, чувам :

                    "Тати, тая свирка си е за тебе! Аз казах на леличката, че искам Гурмит..."


                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3638-1.jpg
Прегледи:1
Размер:91.6 КБ
ID:5302030
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Бисерите на нашите деца

                      обърках улиците и въртя нервно в с колата... малката на задната седалка
                      - искам сладолед, искам сладолед (х5)
                      - тихо малко че се загубихме!
                      - ... а кога ще се намерим???

                      Коментар


                      • От: Бисерите на нашите деца

                        Идват ни внучките от Пловдив това лято на гости, и малката (на 3г.) пита? дядо а вие тук имате ли микрофурнова вълна. Микровълнова фурна.
                        При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

                        Коментар


                        • От: Бисерите на нашите деца

                          Отивам на гости на приятел и заварвам малкото внуче да играе на двора.Питам го:
                          Тука ли е дядо ти!
                          Отговаря ми утвърдително.
                          А какво прави?
                          Тегли ракия-отговаря ми малкия.
                          Влизам и гледам приятеля-пийва си човека.
                          Нека силата да бъде с нас!
                          Suzuki Grand Vitara
                          +34 642 91 4154

                          Коментар


                          • От: Бисерите на нашите деца

                            Щерката (3г): А тате, колата се е напишкала!
                            Бях измил задното стъкло преди дълъг път, та беше текла вода под бронята
                            Honda Africa Twin RD07 '95

                            Коментар


                            • От: Бисерите на нашите деца

                              Мишо ми се хвали, че е научил магия. Питам го каква. Той ми отговаря:
                              - Ами като пръцна и се преместя на друго място, и не мирише.

                              Коментар


                              • От: Бисерите на нашите деца

                                В неделя ще ходим с бесника до баба му и като видя че по улицата тече вода и бам с колелото през водата по едно време както караше през локвите се друсна яко в една локва и после пита: Тате защо тази дупка е пълна с локва?
                                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                                0878 79 20 61 Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X