Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оффроуд Тиган или Барбекю

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

    за мъки сме родени, братче....
    Големи мъки...

    между другото, констатирах един феномен - зеленчуковия микс, минал през Валандара, се радва на по-голям успех от мръвките..
    Индустриални количества....

    Снимките са от телефона, ама са вкусни и пивки.







    Коментар


    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

      Този Валандар е страшен.....Доживях и малкият да ме храни-







      088пет722пет99
      http://www.hydropompi.com/

      Коментар


      • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

        Като гледам Малкия и доста компоти е направил.

        Коментар


        • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

          Здравейте, колеги! Оказа се,че и аз съм имал Валндъри,но не съм знаел,че така им казват. Имам един голям за гости около 60см.в диаметър. Исках да питам дали може да се пече паламуд на тях,може би колегата, Вълков, ако знае? Тук в Балкана като нямаме друго ги ползваме за слнинка,гъби и понякога пържоли!

          Коментар


          • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

            Първоначално публикуван от valter vachkov 1 Преглед на мнение
            Здравейте, колеги! Оказа се,че и аз съм имал Валндъри,но не съм знаел,че така им казват. Имам един голям за гости около 60см.в диаметър. Исках да питам дали може да се пече паламуд на тях,може би колегата, Вълков, ако знае? Тук в Балкана като нямаме друго ги ползваме за слнинка,гъби и понякога пържоли!
            На този уред можеш всичко да приготвяш.
            Трябва материал и мерак.

            Коментар


            • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

              Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
              Като гледам Малкия и доста компоти е направил.
              Ами....трудолюбиво ми е детето!
              088пет722пет99
              http://www.hydropompi.com/

              Коментар


              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                На този уред можеш всичко да приготвяш.
                Трябва материал и мерак.
                Ами вземай мерака и идвай,материал ще с намери.

                Коментар


                • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                  я покажи в някоя снимка как ги правите тия работи с гол материал, и без мерак?

                  Щото, според мен, е невъзможно това да се прави без душа и мерак...

                  давай снимки, не се стискай

                  Коментар


                  • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                    Нека дойде колегата Вълков,от него ще са снимките и паламуда,другото от нас!

                    Коментар


                    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                      Абе, отде ги изкопахте тия летящи чинии, бе? Аз, дет съм луд фен на въглищата и миризмата на пушека, зех да се замислям вече. А ако се пробият малки отвори (примерно 4 мм) и се направи на решето по периферията, дали ще стане нещо? Гледам, пърженето става в средата... пък пържолката ще поеме малко пушек и няма да е съвсем пържена.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                        Дупченето ще е интересно. И продължително. Предполагам.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                          абе, то дупченето, еле, ако е по конвенционалния начин - със свредло, определено ще е продължително...
                          ама файдата от него...

                          Пръжолите ще излизат с младежки пъпки, и толкоз...

                          Това е трудния път към откриването на гевгира.
                          Тропчо, обади се, да си похортуваме за know-how- то..

                          Аз, благодарение на Станимир и Вальо, нахално смея да твърдя, че хванах основните похвати при валандирането на храната....
                          ( ибасизмията - каква дума само измислих - директно скача в кулинарния речник!!!)

                          Коментар


                          • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                            Първоначално публикуван от valter vachkov 1 Преглед на мнение
                            Нека дойде колегата Вълков,от него ще са снимките и паламуда,другото от нас!
                            Сега за мен е сезон и само мога да приемам гости но немога да гостувам.
                            Но скоро ще пусна нещо ново нали това е моя тема трябва и разнообразие.
                            А Валтер ще изчака за паламуда и още други черноморски рибки и деликатеси.

                            Коментар


                            • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                              Вальо, тази тема ще я отварям само, когато си наблизо и "валандираш"- сега отивам да си пия хапчето, че имам язва...
                              There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                              No wahalla.

                              Коментар


                              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                                Първоначално публикуван от Tramp Преглед на мнение
                                Вальо, тази тема ще я отварям само, когато си наблизо и "валандираш"- сега отивам да си пия хапчето, че имам язва...
                                То аз си винаги наблизо сомо знни и ще се отзова със нава рецепта.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X