Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оффроуд Тиган или Барбекю

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

    Първоначално публикуван от bodevb Преглед на мнение
    Аз ползвам барбекю на газ. Гледам, че си от Варна звънни да ти покажа. Тел. на лични!
    Ок. ще бъда в София до Петък(досадна командировка) като се върна ще звънна, пусни тел. на лични. Благодаря предварително!

    П.П нещо не ми се пули в 16 страници тема, ако някой има желание да пише един ред, ако не здраве..
    --------------------------------------------------
    [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

    Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
    [/FONT]

    Коментар


    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

      Aйде и Заралийкия хард тим да не останем назаде,проведохме полеви първи тест изпитание на новата придобивка,някои им дойде зор и приседнаха чак
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ABCD0011.jpg
Прегледи:1
Размер:306.6 КБ
ID:5261233Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ABCD0012.jpg
Прегледи:1
Размер:275.5 КБ
ID:5261234Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ABCD0009.jpg
Прегледи:1
Размер:302.0 КБ
ID:5261235Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ABCD0007.jpg
Прегледи:1
Размер:277.3 КБ
ID:5261236Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ABCD0008.jpg
Прегледи:1
Размер:257.2 КБ
ID:5261237Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ABCD0006.jpg
Прегледи:1
Размер:249.0 КБ
ID:5261238Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ABCD0005.jpg
Прегледи:1
Размер:268.5 КБ
ID:5261239Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ABCD0010.jpg
Прегледи:1
Размер:199.6 КБ
ID:5261240
      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

      Коментар


      • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

        Яйца също стават и на опаковачна кафява хартия--ДОКАЗАНО от Славчо Маладжиков с 21год стаж като готвач в детска кухня град ПЛЕВЕН.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14112008(014).jpg
Прегледи:2
Размер:54.7 КБ
ID:5261249

        Коментар


        • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

          Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
          Aйде и Заралийкия хард тим да не останем назаде,проведохме полеви първи тест изпитание на новата придобивка,някои им дойде зор и приседнаха чак
          [ATTACH=CONFIG]310678[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]310679[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]310680[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]310681[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]310682[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]310683[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]310684[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]310685[/ATTACH]
          Теста ще продължи три дни на яз.Жребчево

          Коментар


          • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

            А да ти е честито барбекюто !!!
            ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

            Коментар


            • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

              Първоначално публикуван от Николай Шиваров Преглед на мнение
              нещо не ми се пули в 16 страници тема, ако някой има желание да пише един ред, ако не здраве..
              Ако под "пулене" разбираш четене - губиш много! Рядко съм попадал на толкова разнообразна кулинарна тема, а и е едно уважение към всички колеги, споделили опит и впечатления!/поне аз смятам така/ Поздрави!
              "Make love, not war!"

              Коментар


              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
                Ако под "пулене" разбираш четене - губиш много! Рядко съм попадал на толкова разнообразна кулинарна тема, а и е едно уважение към всички колеги, споделили опит и впечатления!/поне аз смятам така/ Поздрави!
                Купих си вече...от тук нататък коментара е излишен!
                --------------------------------------------------
                [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

                Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
                [/FONT]

                Коментар


                • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                  Колеги,намерих два хубави сача.Тия дни ще ги направя и ако някой проявява интерес-да ми се обади.

                  Коментар


                  • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                    Хубаво е,че пак си успял да намериш дискове,колега,че са доста кът... Като те знам как ги правиш - най пак му излезе късмета на някой колега..?А ако искате,да направиме една отделна тема - "Какво сготвих на мещерски сач" ? Пък аз също ще се включа със ...20-30 рецепти за сач
                    Поздрави

                    P.S.
                    Мещер евала за професионалната изработка и коректното отношение! Наздраве!
                    Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                    Най-добрият ром е студеният ром!
                    Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                    Коментар


                    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                      Първоначално публикуван от Мещера Преглед на мнение
                      Колеги,намерих два хубави сача.Тия дни ще ги направя и ако някой проявява интерес-да ми се обади.
                      Като са готови,бих взел един.На лични може да се разберем за цена и транспорт.
                      Който мисли за последствията, не може да бъде храбър!
                      Nissan Terano 2 2.7TDI 2001г. Дълга база

                      Коментар


                      • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                        Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                        Хубаво е,че пак си успял да намериш дискове,колега,че са доста кът... Като те знам как ги правиш - най пак му излезе късмета на някой колега..?А ако искате,да направиме една отделна тема - "Какво сготвих на мещерски сач" ? Пък аз също ще се включа със ...20-30 рецепти за сач
                        Поздрави

                        P.S.
                        Мещер евала за професионалната изработка и коректното отношение! Наздраве!
                        Благодаря!
                        Но нямаше нужда-все пак тук сме се събрали да си помагаме кой с каквото може и да преборим оная ламя-"кризата".
                        Затова обичам този Форум!
                        Ти дай рецептите,пък и на 30-ти при Стария ще се видим...Ще стане работата!
                        За сачовете-ще помоля-на лични,колеги.
                        Май открих още няколко...Но не са повече от 4-5 бройки.
                        Поздрави!

                        Коментар


                        • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                          Айде тогава да започнеме с няколко рецепити за готвено.За мен лично те са по-вкусните
                          Мерките ще давам приблизително,а вие ги съобразете с броя консумиращи.Смятаме го така - на човек около 350-400гр порция,като мислим и за допълнително...

                          Агнешка/шилешка/ сач-кавърма
                          Продукти:
                          2кг обезкостено шилешко месо/агнешко
                          1кг. кромид лук
                          3 средно големи моркова
                          4-5 чушки сиврия/ако няма-каквито има
                          4-5 скилидки чесън или 5-6 стръка пресен
                          1 голяма консерва домати - белени или не - според вкуса...
                          1 читава връзка магданоз,в смисъл да не е с пожълтели листа и да има свеж аромат

                          подправки....ами поне тези е хубаво да има
                          риган - 1 с.л.
                          целина-1/2 с.л.
                          кимион - 1 ч.л.
                          карамфил - 2-3 парченца / в никой случай повече
                          1/4 ч.л канела / по желание
                          с.л. червн пипер - сладък и 1-2 дафинови листа
                          к.ч.зехтин
                          малко пакетче масло/за предпочитане мандраджийско - около 100-125гр.
                          2ч.л.сол
                          2ч.л.захар
                          1с.л. червен пипер
                          Как готвим:
                          Загряваме половината от зехтина/да не е екстра върджин/ и с.л. масло.Когато започнат леекичко да пушат-слагаме месото,нарязано на парченца около2Х2см.
                          Бъркаме непрекъснато,докато парченцата месо не хванат златиста коричка.Вадиме ги с реш. лъжиза и слагаме в същата мазнина чушките,след 2-3 минути и морковите,бъркаме постоянно,защото все още огънят е силен/гледайте да не пуши мазнината
                          Намаляваме огъня,добавяме лука и останалата мазнина, чесъна и запържваме.Като омекне,слагаме червения пипер и разбъркаваме,2-3 мин. и добавяме и доматите/намачкани с ръка,щото няма офроуд пасаторлеко запържваме и доматите и връщаме месото.Сипваме 3-4 чаши вода/трябва да покрие продуктите.
                          Посолявам,добавяме захарата(тя се слага,за да убие киселият вкус на доматите,после няма да я усетите)Намаляваме огъня до толкова,че само да къкри,изчакваме около 10-15 мин. и добавяме СУХИТЕ подправки.Когато водата намалее на половина - слагаме 3-4 счукани скилидки чесън.Разбъркваме от време на време и чакаме водата да изври.Поръсваме със ситно нарязан магданоз,сервираме и обираме овации...
                          Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                          Най-добрият ром е студеният ром!
                          Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                          Коментар


                          • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                            Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                            Айде тогава да започнеме с няколко рецепити за готвено.За мен лично те са по-вкусните
                            Мерките ще давам приблизително,а вие ги съобразете с броя консумиращи.Смятаме го така - на човек около 350-400гр порция,като мислим и за допълнително...

                            Агнешка/шилешка/ сач-кавърма
                            Продукти:
                            2кг обезкостено шилешко месо/агнешко
                            1кг. кромид лук
                            3 средно големи моркова
                            4-5 чушки сиврия/ако няма-каквито има
                            4-5 скилидки чесън или 5-6 стръка пресен
                            1 голяма консерва домати - белени или не - според вкуса...
                            1 читава връзка магданоз,в смисъл да не е с пожълтели листа и да има свеж аромат

                            подправки....ами поне тези е хубаво да има
                            риган - 1 с.л.
                            целина-1/2 с.л.
                            кимион - 1 ч.л.
                            карамфил - 2-3 парченца / в никой случай повече
                            1/4 ч.л канела / по желание
                            с.л. червн пипер - сладък и 1-2 дафинови листа
                            к.ч.зехтин
                            малко пакетче масло/за предпочитане мандраджийско - около 100-125гр.
                            2ч.л.сол
                            2ч.л.захар
                            1с.л. червен пипер
                            Как готвим:
                            Загряваме половината от зехтина/да не е екстра върджин/ и с.л. масло.Когато започнат леекичко да пушат-слагаме месото,нарязано на парченца около2Х2см.
                            Бъркаме непрекъснато,докато парченцата месо не хванат златиста коричка.Вадиме ги с реш. лъжиза и слагаме в същата мазнина чушките,след 2-3 минути и морковите,бъркаме постоянно,защото все още огънят е силен/гледайте да не пуши мазнината
                            Намаляваме огъня,добавяме лука и останалата мазнина, чесъна и запържваме.Като омекне,слагаме червения пипер и разбъркаваме,2-3 мин. и добавяме и доматите/намачкани с ръка,щото няма офроуд пасаторлеко запържваме и доматите и връщаме месото.Сипваме 3-4 чаши вода/трябва да покрие продуктите.
                            Посолявам,добавяме захарата(тя се слага,за да убие киселият вкус на доматите,после няма да я усетите)Намаляваме огъня до толкова,че само да къкри,изчакваме около 10-15 мин. и добавяме СУХИТЕ подправки.Когато водата намалее на половина - слагаме 3-4 счукани скилидки чесън.Разбъркваме от време на време и чакаме водата да изври.Поръсваме със ситно нарязан магданоз,сервираме и обираме овации...
                            Е те това...ше го пробваме на 30-ти!Докато чакаме агнето,ква ни е работата?
                            Благодаря за хубавата рецепта,колега!

                            Коментар


                            • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                              http://fishki.net/comment.php?id=86880

                              Само за мераклии.
                              Only after the last tree has been cut down,
                              Only after the last river has been poisoned,
                              Only after the last fish has been caught,
                              Only then will you find that money cannot be eaten.

                              Коментар


                              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                                Ако се подредиш доволно и на Мещера валандеро може да ти изглежда така. Пък околните като залени човечета. Лошото е като се приземиш на сутринта .
                                ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                                LZ1YBB

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X