Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оффроуд Тиган или Барбекю

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

    Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
    А,аз разсъждавам на глас за алтернативи,покрай нашите пофти някой колхоз да не се чуди с какво да си фрезова нивичките...щото раздела е много четен не само от участници...,дан стане сакатлък нейде.
    Аз го купих моя от вторични и видях че има още 10 -15 бр . Те и колхозните ходят там да си купуват по някой път .Понякога дори и ги заменяли с доплащане .
    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

    Коментар


    • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
      Максе, от тебе научавам нови думи - какво значи "пофти"?
      Извинявам се за оффа..
      Пофта,мохабед,софра,пикник,барбекю,излет с наплюскване и алкохолни лубриканти-мога и още някой синоним да изумувам,но мисля схвана същността на деянието и от тези.
      п.п.-другото значение на пофта по нашия край:разбит чесън,кисело мляко и майонеза.В него набодени печени или пукани люти чушки,желателно/в моя случай/ отровно люти.Може дресинга да е чесън,сол,оцет,олио,вода,копър и магданоз.Напълваш на вкус една купичка и пак чушките вътре.
      Последно редактирано от maxxx; 30-04-10, 09:32.

      Коментар


      • До: Оффроуд Тиган или Барбекю


        Точен си!
        Научих нещо ново.
        Благодаря - думичката звучи вкусно.

        Коментар


        • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

          Колеги, правя бартер.Вальо ме снабди с диск ама от малките, разменям го за голям защото искам да има място за повече матриал
          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
          Skype: pach_bs

          Коментар


          • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

            Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
            Колеги, правя бартер.Вальо ме снабди с диск ама от малките, разменям го за голям защото искам да има място за повече матриал
            Не разменяй а потърси си голям от имане глава неболи.

            Коментар


            • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

              Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
              Не разменяй а потърси си голям от имане глава неболи.
              Добре шефе
              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
              Skype: pach_bs

              Коментар


              • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                Здравейте,
                Страхотна идея но как може човек да се сдобие с такова чудо .
                Ако някой може да помогне веднага бих купил едно.

                Коментар


                • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                  Първоначално публикуван от cirilz Преглед на мнение
                  Здравейте,
                  Страхотна идея но как може човек да се сдобие с такова чудо .
                  Ако някой може да помогне веднага бих купил едно.
                  От вторични суровини.
                  Или някъде по селата със питане ще намериш.

                  Коментар


                  • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                    Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                    .....
                    п.п.-другото значение на пофта по нашия край:разбит чесън,кисело мляко и майонеза.В него набодени печени или пукани люти чушки,желателно/в моя случай/ отровно люти.Може дресинга да е чесън,сол,оцет,олио,вода,копър и магданоз.Напълваш на вкус една купичка и пак чушките вътре....
                    Брех ! Едно време по литература ни учеха да правим "литературен анализ " , или как там му беше името . ... и аз - все шестици , ама така - механично . И каквото и да съм чел , обяснявам че въздейства .. ама така - за протокола ....
                    .... е откак чета Пламен тука във форума - дали за луканка ше пише , или за чесън - лигите ми потичат ! Те това е "обаянието на писателя" !

                    Сори за спама . Ама отивам да имитирам горната рецепта с една ракия още сега !
                    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                    Коментар


                    • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                      Първоначално публикуван от blackfirefly
                      Барабанът от пераля го направи на барбекю. Получава се перфектно. Аз си търся отдавна такова нещо, но за сега без успех.
                      Намери ли си барабан ако не си си намерил дрънни една жица на 0878 79 20 61 Боби
                      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                      0878 79 20 61 Борис

                      Коментар


                      • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                        Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                        Намери ли си барабан ако не си си намерил дрънни една жица на 0878 79 20 61 Боби
                        Я пуснете някоя снимка че немога да се светна какво става със тази тънка ламарина.

                        Коментар


                        • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                          [QUOTE=valkov.val;1150144]Я пуснете някоя снимка че немога да се светна какво става със тази тънка ламарина.[/QUO
                          Прикачени файлове
                          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                          0878 79 20 61 Борис

                          Коментар


                          • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                            [QUOTE=gabocvet;1150198]
                            Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                            Я пуснете някоя снимка че немога да се светна какво става със тази тънка ламарина.[/QUO
                            Нищо не разбирам какво искате да направите.
                            Ми то пече отвсякаде.

                            Коментар


                            • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                              Val това на снимките съм го гледал някъде мойто е разрязано на две части горната половина отива отдоле за стойка а на другата част се прави една скара е тава е но нямам снимки(имам ама не ми работи скенера) мо га да ти дам мерки.
                              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                              0878 79 20 61 Борис

                              Коментар


                              • До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                                Колеги,вече съм горд собственик на Сач!
                                И то не какъв да е,а с диаметър към 60 см.
                                Явно е бил от най-старите,първите брани.Откри го един приятел - Bobi M.
                                И знаете ли къде?...
                                На един покрив!?!Беше се качил да ремонтира хидроизолацията.Сача е ползван за стойка за антена вероятно.
                                Добихме го по не много законен начин,но кулинарното изкуство иска жертви!

                                Скоро ще съм готов и с моя принос към Валандарите,а вие се качете на покривите на блоковете и се огледайте добре.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X