От: Домашна пастърма, суджуци и луканки

Уникално вкусно,няма нищо общо с боклуците в магазина

Уникално вкусно,няма нищо общо с боклуците в магазина
) са супер за замезване. МАлко са меки още в средата, ама аз не съм махнаджия, и си ми харесват.

Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар