Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За бирата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За бирата

    Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
    Ммдааа, налага се сами да си я варим...!
    По-добре да си "сварим" бЕло винце и да си праЙм "шприц".
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: За бирата

      И аз като любител на бирата да се включа. Напоследък много ми се услажда Шоферхофер, винаги като застана пред витрината я избирам пред другите марки. Друга, която много харесвам е Ердингер - и налива, и бутилка. Ако липсват като предложения тия две марки, взимам някво Пиринско, щот ми се струва, че масовките всичките са в един клас и нищо не става от тях.

      Коментар


      • От: За бирата

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Трима на един сме, другарю Капур.



        P.S. Пърдон, другарю Dattatrey D. Phuge. Прочее, пиенето на Corona пасва на такива типажи.
        Ще получиш посещение от Слона мой приятел.
        Не сме демокрация и броя на гласовете е ирелевантен по отношение на вкусовите ми рецептори. В този ред на мисли, ще ти позволя видим ли се някой ден да ме почерпиш от тая гнусна биржа.


        42

        Коментар


        • От: За бирата

          Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
          ... ще ти позволя ... да ме почерпиш ...
          Ти може и да му позволиш, амааа ...
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • От: За бирата

            Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
            Ще получиш посещение от Слона мой приятел.
            Не сме демокрация и броя на гласовете е ирелевантен по отношение на вкусовите ми рецептори. В този ред на мисли, ще ти позволя видим ли се някой ден да ме почерпиш от тая гнусна биржа.
            Що се гавриш с портрета на у.б.и.т.и.я. Dattatrey D. Phuge, не става ясно.
            Разни хора, разни вкусове. Да пиеш корона вместо нормална бира с хмел, за мен е все едно да пиеш евтин бърбън вместо хубава ракия от грозде или други плодове. Или си жертва на рекламно промиване на мозъка, или имаш право на лош вкус (казало кучето и...).
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: За бирата

              Е, от що си недоволен, ако бехме всички еднакви, отдавна да са свършили ресурсите и да сме самоизчезнали безкрайно. А то, тепърва ще го чакаме.

              Коментар


              • От: За бирата

                Първоначално публикуван от mikivt Преглед на мнение
                Е, от що си недоволен, ако бехме всички еднакви, отдавна да са свършили ресурсите и да сме самоизчезнали безкрайно. А то, тепърва ще го чакаме.
                Бирата изчерпаем ресурс ли е?
                Аз си мислех, че е възобновяем източник на енергия.

                P.S. Сетих се едно време как се присъединих към малка компанийка от двама колеги в една пицария, ония жулят "Бира-бира-бира-бира" наливна. Сядам и аз при тях и продължаваме "Бира-бира-бира-бира-тоалетна-и-пак-бира-бира-бира-бира" На поредната поръчка идва развълнувана сервитьорка и почва да пелтечи: "Ми-и-и-и, нали разбирате, ние сме ПИЦА-рия, не БИРА-рия, бирата не ни е основно предлагане, имахме само два кега и вие ги изпихте ! Няма как да ви донесем още три бири! "
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: За бирата

                  За топлия сезон - суперстуден Гинес, като алкохолен сладолед е
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:extra+cold+guinness.jpg
Прегледи:1
Размер:19.4 КБ
ID:5791798

                  Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                  Пет ама друг път, а съседния шубер да не би да е със същите бири, десет и нагоре са, иначе кръчма капут.
                  На съседния шубер са lager (Карлсберг и т.н.) и това не се брои за бира

                  Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                  Корона НЕ ми хареса. До толкова ми е безвкусна, че чак се чуя защо толкова много я пият.
                  Лимонче добави ли? То си е водица за утоляване на жаждата де. Един вид алкохолна лимонада Италианските бири са подобни, с малко повече вкус, може би.

                  Коментар


                  • От: За бирата

                    Първоначално публикуван от Asteri Преглед на мнение

                    На съседния шубер са lager (Карлсберг и т.н.) и това не се брои за бира
                    Това се броЙ, и се ползва, за разредител на уиски

                    Коментар


                    • От: За бирата

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Що се гавриш с портрета на у.б.и.т.и.я. Dattatrey D. Phuge, не става ясно.
                      Разни хора, разни вкусове. Да пиеш корона вместо нормална бира с хмел, за мен е все едно да пиеш евтин бърбън вместо хубава ракия от грозде или други плодове. Или си жертва на рекламно промиване на мозъка, или имаш право на лош вкус (казало кучето и...).
                      Така е, всеки си има вкус, както и задник, но не всеки го показва. Споделих си класацията, не виждам защо трябва да правя АНАЛиз що така съм ги наредил. Короната за пръв път я пих в Белгия, при това едва миналата година. Хареса ми поради ред причини, повечето от които няма да ги разбереш защото са необясними и вълшебни. Ако трябва да съм честен изобщо не бях я чувал преди това.
                      Разлика между бърбън и уиски не правя, не си падам по коравите алкохоли. Ракия пия изключително рядко.
                      Относно снимката на лихваря - разкошотия. Докато не ми обърна внимание, даже не го знаех, кой е тоя циганин.
                      42

                      Коментар


                      • От: За бирата

                        Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                        Короната за пръв път я пих в Белгия, при това едва миналата година.
                        Това да идеш в Белгия и да пиеш Корона е като да идеш в Италия и да ядеш индийска манджа вместо пица и паста.

                        Коментар


                        • От: За бирата

                          Първоначално публикуван от Asteri Преглед на мнение
                          Това да идеш в Белгия и да пиеш Корона е като да идеш в Италия и да ядеш индийска манджа вместо пица и паста.
                          Пак ще ходя... Я кажи какво да търся, така и така ще съм там, поне да се възползвам
                          42

                          Коментар


                          • От: За бирата

                            Единствената наистина хубава Бира която съм пил е в центъра на Прага,в кръчма на не знам колко години,жива,точеха я от някаква система по средата на кръчмата,ама беше преди 10 години некъде та не помня ква беше.Само помня че до тогава и от тогава друга такава бира не съм пил!
                            От Будапеща носех редовно кенчета Козел ама това щото на мен ми казват козела в компанията че съм с брАда......Та бъзиках ги юнаците.........
                            Има в Лидл една бира 7,2%,допада ми.
                            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                            0888854582
                            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                            Коментар


                            • От: За бирата

                              Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                              Пак ще ходя... Я кажи какво да търся, така и така ще съм там, поне да се възползвам
                              Tripel Trappist
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • От: За бирата

                                Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                                Пак ще ходя... Я кажи какво да търся, така и така ще съм там, поне да се възползвам
                                Е как, Белгия държи повече от половината трапистки бири, башка другите. Тя е като Меката на бирата, начи. Караш наред.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X