Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За бирата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За бирата

    Без да съм разбирател, просто цял ден по радиото го повтарят - днес бил денят на немската бира.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • От: За бирата

      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
      Знам ,бре, ама понятието "халба" отдавна е изгубило тясното си значение на съд от половин литър .
      Понятието "халба" никога не е имало нищо общо с литъра. То е свързано с някоя от разновидностите на галона и оригиналната му стойност е около двата литра.

      Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
      Без да съм разбирател, просто цял ден по радиото го повтарят - днес бил денят на немската бира.
      Наздраве.

      Коментар


      • От: За бирата

        Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
        Малко им е по лека за нашия вкус, ама щото не слагат спирт.
        Пет ама друг път, а съседния шубер да не би да е със същите бири, десет и нагоре са, иначе кръчма капут.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • От: За бирата

          И ако 7% е лека минавайки на рикия.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • От: За бирата

            Наливните крафтове бяха около 3.5-4

            Коментар


            • От: За бирата

              Защо не опитате от новите бири на шуменско? Белгийският стил мисля, че се доближава до това, което търсиш

              Коментар


              • От: За бирата

                Първоначално публикуван от bhopz Преглед на мнение
                Защо не опитате от новите бири на шуменско? Белгийският стил мисля, че се доближава до това, което търсиш
                Добра идея. След Premium нищо не ми харесва, а пиех само него от българските. От няколко години почти не пия, но когато се случи да пия бира е Пиринско, въпреки че бях предубеден. Ще пробвам стиловете.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • От: За бирата

                  Белгийския стил бомбичка определено ми хареса.
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: За бирата

                    Пак ли е блъскана с царевица и лайна?
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: За бирата

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Пак ли е блъскана с царевица и лайна?
                      Аре стига с тоя негативизъм ! Ти кво очакваш ?! ... но ще ги пробвам.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: За бирата

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        Аре стига с тоя негативизъм ! Ти кво очакваш ?!
                        Ми предпочитам да дам 3 кинта за безлайна
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: За бирата

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Ми предпочитам да дам 3 кинта за безлайна
                          Е ако ше се пие само една и за 15лв. може да е.
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: За бирата

                            Аз пия една две бири на ден.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: За бирата

                              И двамата сте прави. Преди 5-6г. с тогавашната ми "жена на живота" опуквахме всяка вечер по два гуменяка Premium, като не броя следобедните бири.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: За бирата

                                От нашите Аариана и Каменица нямат грис/царевица ( за момента).
                                Use since:
                                OpenBSD 3.x
                                FreeBSD 4.x
                                Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X