Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пералня...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Имах Хотпоийнтс , пералня със сушилня. Оказа се , че пералнята топли водата по-евтино от бойлера , та и бях спрял топлата вода .А откакто избягах от града, спрях да правя дребни сметки . Гледам удобството, ако ми е удобно и ми пести време търся начин да си го позволя
    Последно редактирано от ИВАН НЕДОКЛАНОВ; 28-02-21, 15:38.
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • Ясен
      Ясен коментира
      Редактиране на коментар
      Ако бойлерът не е соларен или термопомпа, ОПРЕДЕЛЕНО е по-евтино пералнята сама да си топли водата.

    • s_s1
      s_s1 коментира
      Редактиране на коментар
      На пелети, кюмюр, дърва, газ е по-евтино. Друг е въпроса дали си заслужава.

  • Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
    .А откакто избягах от града, спрях да правя дребни сметки . Гледам удобството, ако ми е удобно и ми пести време търся начин да си го позволя
    АПсолютно същото и при мен . И то още преди да избягам от града. Само бих добавил - да ми пести и нерви, освен време! Започнах да гледам с друго око на жена ми, когато по повод смятането на разхода на една от колите каза - "Защо се занимаваш с глупости? Трябва да стигнем от т.А до т.Б. Има ли значение литър повече или по малко? Ще отменим пътуването ли? Няма нужда да си хАбиш нервите. Гориво ще сипем, ама нерви не можем!"
    От друга страна не можем да правим изводи от това, че ако една фирма не прави добри примерно хладилници, няма да прави добри примерно перални. Опровергаващи примери бол. И то от наблюдение върху само един екземпляр от един модел.
    Нямам и никога не съм имал нищо на/от Деу, включително и кола . Защото и аз не си падам по марката чисто интуитивно, но може и да бъркам.
    А питащият май стигна до правилното (според мен!) решение - дали си струва???
    Венцислав Петров
    Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице.
    Рекстън 2 2.7 165 к.с. ; Лагуна купе 2.0 dci 210 к.с.
    0889 62 8четири 6четири

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X