Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новият формат на "Голямата война"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Новият формат на "Голямата война"

    Надявам се да не съдиш за другите по себе си / вас, като постоянна за мамене говориш. Повечето, ако искат да мамят, никакъв съдия не може да ги спре или хване. Дори и най-големия цербер да им сложиш от противниковия отбор, не може да обхване 10 човека даби се бършат, бягат назад след попадение, за да сменят позицията и т.н.

    Всеки участник в играта има картон и като го убият, с еднозначен жест го къса и хвърля на място, след което отива при съдията за нов. Дали този картон ще се носи в джоба или видно оказен на врата ще решим допълнително. Ако някой много се интересува все пак, отива след това на мясото и проверява дали картонът е скъсан и се намира точно там. Тези картони ще се раздават централно от главния съдия и ще са под бройка за отбора, например по 3 картона на калпак.

    Коментар


    • До: Новият формат на "Голямата война"

      Добре... За да има все пак повече сигурност в безпристрастността на съдиите имам следното предложение:

      Да се обяви тема, че се набират съдии за Войната. Всеки отбор да помисли и заяви колко съдии му трябват и да плати колкото трябва за тях, както и да набави съответните помощни техники. Ако се съберат повече желаещи за съдии, не пречи да дойдат като наблюдатели

      Предвид наближаването на войната, нека темата бъде залепена за целия форум, за да може по-бързо да се наберат съдии и да има възможност да изявят желание и хора, които за сега не посещават този подфорум.

      Освен това е време да кажете дата за събитието, за да може всеки да си направи сметката и плановете.

      Коментар


      • До: Новият формат на "Голямата война"

        Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
        Надявам се да не съдиш за другите по себе си / вас, като постоянна за мамене говориш. Повечето, ако искат да мамят, никакъв съдия не може да ги спре или хване. Дори и най-големия цербер да им сложиш от противниковия отбор, не може да обхване 10 човека даби се бършат, бягат назад след попадение, за да сменят позицията и т.н.

        Всеки участник в играта има картон и като го убият, с еднозначен жест го къса и хвърля на място, след което отива при съдията за нов. Дали този картон ще се носи в джоба или видно оказен на врата ще решим допълнително. Ако някой много се интересува все пак, отива след това на мясото и проверява дали картонът е скъсан и се намира точно там. Тези картони ще се раздават централно от главния съдия и ще са под бройка за отбора, например по 3 картона на калпак.
        За пореден път се убеждавам, че бляскавите умове,
        много често раждат утопични идеи!!!
        Това за скъсания картон, къде е написано, до сега,
        или го измисли в полет?!
        Ако ще си натъкмяваш правилата в движение и аз мога!
        Мога и да обиждам даже, а и да давам определения,
        което си позволяваш доста често и менторски.
        Спирам да дискутирам по тоя начин!
        До като не публикуваш правилата точка по точка,
        не искам да изпадам в спорове, като този повече!!!!
        Мойте уважения към всички участници в дискусията,
        но нека я продължим "на светло".
        За мен, всичко до тук е "мъгла",
        когато ми се проясни, ще се включа пак!!!

        Коментар


        • До: Новият формат на "Голямата война"

          Колеги, моля дръжте се сериозно. Какви картони, какво късане какви лъжи от съдиите.

          По-горе написах ясни и прости правила. Уточнявам че явно не сте ме разбрали. Всеки отбор решава колко съдии му трябват. След като се уточнят броя на отборите и съответно броя на съдиите всеки отбор ще заплати обучението на необходимия му брой съдии. Всеки човек който иска да стане съдия предварително трябва да е получил одобрението от всички капитани на отбори. С което те и техните отбори дават доверието си към него. И точка. Оттук насетне решенията на един съдия може да бъдат протестирани само пред главния съдия и точка. Който не вярва на съдиите да не играе!

          Ако толкова се съмнявате в съдиите нека те се разпределят в деня на мероприятието чрез жребий. Т.е. всеки капитан ще изтегли името на "неговите" съдии от купа с листчета с имената им. С едно изключение. Съдиите на нашия отбор. Вместо един ще вземем двама и двамата ще помоля да бъдат избрани от другите капитани че после като свърши войната да не ни обвинявате съдията че е наш човек...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • До: Новият формат на "Голямата война"

            Това ти мнение, Венци, не противоречи на моето да пуснете тема във форума за набиране на съдии за Войната. Поне 5 при всички случай ще трябват. Нека се почне набирането на кандидати, пък после ще се пристъпи и към одобряването им.

            И пак казвам - време е да кажете дата за събитието, за да може всеки да види дали ще е свободен...

            Коментар


            • До: Новият формат на "Голямата война"

              Преди да пуснем тема за набиране на съдии всички заявили участие до момента трябва да са съгласни с предложението и да заявят броя съдии който им е нужен. Тъй че чакам Обера и GAD да кажат колко съдии им трябват. На нашия малък отбор записвам два съдии и то определени единия от GAD а другия от Обера за да са спокойни...
              VPetrov.photography

              Коментар


              • До: Новият формат на "Голямата война"

                звучи като парти и аз искам

                обаче ако съдиите ходят с един отбор цял ден?

                Между другото вие за стокхолмски синдром чували ли сте?
                - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                Коментар


                • До: Новият формат на "Голямата война"

                  И какво, като дойде един играч от "неговия" отбор да му каже че е убит, съдията ще го навива че не е? Я не се излагайте. За съдии ще изберем хора в чието мнение и преценка никой не се съмнява това едно. Аз към съдиите претенции нямам, още повече вече заявих че ще ми ги изберат противниците... И второ хубаво всички се вторачвате в съдията но недейте забравя че единственото което ще прави той е да отчита убитите от "неговия" отбор и да ги "съживява"... А големите точки ще идват от мисиите. Я малко помислете за един "убит" на отбора му се намалява 1 точка а ще има мисии с по 50 и 100 точки...
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • До: Новият формат на "Голямата война"

                    мнението беше в смисъл, че ако аз съм съдия в 13.00 сигурно аз ще карам жипа и ще викам най-силно "Ату их, ату!"

                    и пак ще си мисля, че съм студенокръвен безпристрастен тип
                    - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                    - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                    Коментар


                    • До: Новият формат на "Голямата война"

                      Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                      Преди да пуснем тема за набиране на съдии всички заявили участие до момента трябва да са съгласни с предложението и да заявят броя съдии който им е нужен. Тъй че чакам Обера и GAD да кажат колко съдии им трябват. На нашия малък отбор записвам два съдии и то определени единия от GAD а другия от Обера за да са спокойни...
                      Отлично, но без да са ясни правилата или поне броя на мисиите, как отборите да решат от колко души да са и колко съдии ще са им нужни?!
                      За сега се оформят 3 отбора, значи минимум 5 съдии ще трябват. Следователно не пречи, след като се обяви дата за Войната, да се пусне тема за набиране на съдии, пък в последствие ще се уточни конкретния им брой и т.н.

                      П.П. Притеснява ме, че пак за последния момент се оставя този важен момент и може да не се намерят достатъчно кандидати...

                      Коментар


                      • До: Новият формат на "Голямата война"

                        При условие, че в техничарския отбор сте ти, Събин и Краси, как ли пък не да ви избирам съдия. Това са хора, които излизат само като усетят удара, аз пък ще се притеснявам да не лъжат...

                        Коментар


                        • До: Новият формат на "Голямата война"

                          Първоначално публикуван от Tiger Преглед на мнение
                          Отлично, но без да са ясни правилата или поне броя на мисиите, как отборите да решат от колко души да са и колко съдии ще са им нужни?!
                          За сега се оформят 3 отбора, значи минимум 5 съдии ще трябват. Следователно не пречи, след като се обяви дата за Войната, да се пусне тема за набиране на съдии, пък в последствие ще се уточни конкретния им брой и т.н.

                          П.П. Притеснява ме, че пак за последния момент се оставя този важен момент и може да не се намерят достатъчно кандидати...

                          Тигре спокойно, остави на капитаните да му мислят...
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • До: Новият формат на "Голямата война"

                            Лазарета отпада напълно, така ли?

                            Коментар


                            • До: Новият формат на "Голямата война"

                              Е не стана ли ясно? Да, разбира се!
                              VPetrov.photography

                              Коментар


                              • До: Новият формат на "Голямата война"

                                Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                                Всеки участник в играта има картон и като го убият, с еднозначен жест го къса и хвърля на място, след което отива при съдията за нов.
                                Това между другото е супер идея. Как не съм се сетил аз за нея.
                                Така се елиминира вероятността да се лъже в броя убити. Носиш във себе си 5 картона и накрая ти се смята колко ти липсват. А НЕ скъсването на картон води до скандал, пристигане на съдия и при доказване на нарушение дисквалифициране, от което всеки ще се пази и съответно няма да лъже или поне по-малко.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X