Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение за дуел

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Предложение за дуел

    E, няма как, да не дам и аз тук моя вариант,
    к'ви бълагари сме, ако си немаме "свой варянт"!!!

    При първата игра, Обера ме смая със спринтьорски възможности!!!
    Пробяга 50м. за по-малко от 5сек. и ме ковна с едно топче, по фланга
    до като се озъртах, като циганин гепещ кабел!!!!

    При втората му го върнах, показвайки,
    че и тактика, освен търчането е оръжие.

    При третата, замъглена маска, лоша видимост към знамето
    и след кратка престрелка край. Обера беше отмъкнал знамето..!!!

    Четвъртата. Обера ме обходи от ляво. Постреляхме се и реших да съчетая маневрите по прикриването с взимане на знамето.
    На метър от него, след разамяна на изстрели, топче ме удари по ръката без да се пръсне и аз си признах, въпреки, че можеше да предизвикам проверка и играта да продължи!!!

    В петата Обера се измъкна на косъм. Венци спря играта поради попадение, но се оказа, че няма спукано топче!!!

    Шестата. Бая мислех да оставя пушката, за майтап!
    Спринт към занамето,
    обратно с леко спъване и победа по търчане!!!

    В седмата, стрелба по скриващ се противник и Обера улучен!!!
    Мислех, че ми прави реверанс, но като се съблече се виждаше удареното. Върна ми жеста от четвъртата игра, благодаря!!!

    Анализа показва, че Обера спечели 4 игри с две попадения и два откраднати флага.
    Аз спечелих 3 игри с две попадения и един откраднат флаг.
    Тази статистика напълно ме задоволява, от гледна точка стрелкови умения, които процентно са по-високи от на Обера!!!
    Изводите за мен са, че ще трябва да подходя по-сериозно към физическата подготовка.
    Стратегията и стрелбата, не винаги могат да я компенсират!!!

    И още нещо. Без да оспоравам изобщо резултата от двубоя
    мисля, че трябва да се играят 7 пълни игри и ако се стигне до резултат 4/3, като днес, да се играе до разлика от 2 такива.
    Между другото, това съм записал и в официалните правилата
    в съседната тема, в т.7.
    Предполагам обаче, че Обера не е обърнал внимание на тази промяна, за това не поисках продължение на играта.
    А и честно, вече бях с начални симптоми на мускулна треска!!!

    Така, че Обер, още веднъж честита победа!!!

    И се стягай, за реванша приятелю, защото с малък резервоар,
    който по-малко пречи, съм още по-точен!!!
    А виждаш статистиката к'во показва...???!!!

    Коментар


    • Re: Предложение за дуел

      Поздравления за Обера ! Явно битката е била оспорвана, и почти равностойна.Съжелявам,че се наложи да отсъствам,и може би това е било малкото ,което не е достигнало на ГАД-моето стимулиращо присъствие.
      Густо майна , пътят свърши !!!

      Коментар


      • Re: Предложение за дуел

        Чак 50 м за под 5 сек, ама...

        Като стана дума - още долу си помислих, че ще е добре човекът с мегафона и хронометъра да обявява 5тата, 8ата и 9ата минута.

        Твоята версия баш като моята. Остава и съдията да каже неговата.

        Аз откога повтарям, че това е много сериозен спорт и натоварване, ама вие все засади, та засади... Влизайте във форма всички, които смятате да се дуелирате, щото няма лабаво. Това е многобой - минимум биатлон, така че стрелбата си е стрелба, ама не решава всичко. Никога не съм твърдял, че съм добър стрелец, ами, че мога да бия доста хора на тази игра.

        Запотената маска е въпрос на техника на дишане, та ще го оттренирате.

        За разликата от 2 игри съвсем бях изключил, пък ти що си мълча, като Волк попита кво правим? Заради умората ли? Нямаш грижи. Това беше проба на всичко - терен, съдийство, секунданти, оръжие, правила и т.н. Като изчистим съвсем регламента и всичко останало, имаш направо нов дуел с мен на чисто.

        По-нататък ще изнесем бутилките на кръста и ще играем с приклади и маркучи и ще пуснем в обръщение пистолетите с по два десетзарядни пълнителя на игра.

        Между другото - спринтът без пушка вече е изпробван. Преди време, 3ма души пазихме знамето в базата ни от добри позици, обаче отсреща ни засипаха с топчета и докато отвръщахме, между нас отнякъде профуча Коста без пушка и с летящ старт като за европейско или за 3месечна травма, гепи знамето и продължи да си прави кръговия обход на игрището.

        Пак казвам - днес всички участвахме в експеримент, който се оказа удачен, т.е. продължаваме по проекта.

        Това е смачканият файл за хората с по-бавна връзка - 70 МВ https://htftp.offroad-bulgaria.com/ST/duel.avi

        Суровият материал на Пепи, където се вижда и зад кулисите скарата, дечурлигата и т.н. Файлът е 190 MB - https://htftp.offroad-bulgaria.com/p...ber%20&%20GAD/

        Коментар


        • Re: Предложение за дуел

          Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
          Запотената маска е въпрос на техника на дишане, та ще го оттренирате.
          A, аз съм го оттренирал вече,
          но на онова място трябваше да съм с вирната към небето муцуна доста време и се наложи да се проветрявам,
          а ти вече финишираше!!!
          За разликата от 2 игри съвсем бях изключил, пък ти що си мълча, като Волк попита кво правим? Заради умората ли? Нямаш грижи. Това беше проба на всичко - терен, съдийство, секунданти, оръжие, правила и т.н. Като изчистим съвсем регламента и всичко останало, имаш направо нов дуел с мен на чисто.
          Брато, не съм търчал толкова от казармата!!!
          Бяха почнали да ми се схващат сухожилията на краката вече!!!
          Пуша по 2-3 кутии на ден.
          И не помага, какъвто и "бивш" да си бил, някога....!!!
          Вервай ми!
          Нито търся извинение, нито оспорвам победата ти!
          Ти я заслужи!!!
          А реванш, ще има, 100%!!!

          Коментар


          • Re: Предложение за дуел

            Гледах филмчето.
            Тоя епизод, от последната игра,
            в който ти казвам "Обер лъжеш!!!",
            а ти правиш стриптиз и тичаш да ми покажеш,
            къде съм те ударил,
            трябва да се запише с златни букви
            в историята на пейнтбола!!!!

            Коментар


            • Re: Предложение за дуел

              яко беше, много Честита поб3еда на Обера-а а и на неговият достоен противник

              кажете няма ли да има дуели и с други от неас? или да си набелязвам някой от форума и да му фърлям ръкавицата.

              липсваше ми само да си направим и 1 дружно отстрелване след края на дуела.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X