Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение за дуел

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предложение за дуел

    Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
    Явно напразно се хабя, да разказвам неща които не си видял. Щом искаш да говориш наизуст - твоя работа.

    Демаскирането се прояви още от самото начало, ама има две измерения - първото е, че ме виждат, ама не могат да ме докопат и второ, знаят, че ги дебна.

    Събин го намесвам, щото той стреля с бързомерец, а не аз. Ама не можа да изпиташ действието му на гърба си, щото веднага се намърда при тях.

    За количеството изстреляни топчета - голям залък хапни, голяма дума не казвай. Тук се стреля яко и нито цените, нито ресурсите са като при бойното оръжие. Айде, няма да вадим сметките и кой за една неделя прави над 1000 изстрела.

    По птици си стреляйте вие. Това вече сме го предъвкали. Пък и не съм забелязал тези ти умения да са ти помогнали особено. Нямаш грижи - другия път ще ти предложа да се погоним 1:1 и на различен терен.
    Всеки ловец, четящ тия постове, се подсмихва лекичко в момента...!!!

    Явно, ще си ги мерим, ОК!!!
    Две еднакви оръжия,
    еднакви топчета, предпочитам жълти,
    еднакви нач. скорости и резервоари за газ и газ, + шомпол!!!
    Гората - твойта я избира Хунтера, мойта В. Петров, после теглим жребиий.
    7 игри, или до разлика 2.
    Пращай секунданти.
    Моите са Волк, Хунтер, Е100
    За главен арбитър предлагам В.Петров

  • #2
    На линия съм всяка събота и неделя.

    Коментар


    • #3
      я па тия !
      ке се изтЕпете бре !
      аз випредлагам да има и част "дуел" като едно време ... гръб в гръб ....
      10 или 20 или 50 крачки и .. стрелба.
      очакваме снимки и видео ...

      Коментар


      • #4
        Е няма страшно, гледаме на този дуел като на добър повод за практика която да подкрепи теорията първо и второ като идеален повод да се видим реално а не виртуално и да се повеселим. Тъй че да гледаме откъм весело-смислената част и да се порадваме на добрия повод за барбекю...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #5
          Гад, предлагам да искаме да се вдигне налягането в бутилките двойно и да се пукате с тънки дрехи, така няма да има спорове - удареното ще се вижда достатъчно дълго време...

          За награда - бой с пасти...

          Айде стига сте се бъзикали, ами хващай карабината да се отстреляме в Горни Lozen - precaka mi se klaviaturata, pomosht!!

          Коментар


          • #6
            Налягането в бутилките не може да се "вдигне двойно", пък и да можеше, те си имат нерегулируем редуктор на изхода. Налягането в пушката също не се пипа, а се регулира дебитът. Обаче цялата тая функция има естремум. Над определана скорост, пушката започва да пука топчетата в цевта, или да фалцира здраво всичко, което не се спука.

            Щом и Венци се обади, той ще ми е секундант.

            Предлагам следното, за да няма прекалено окопаване - тръгва се от две равноотдалечени от флага точки. Флагът трябва да се вземе и да се прибере в изходната позиция.

            Няма да е съвсем по пушкиновски, но времената се менят.

            Коментар


            • #7
              Аз ако бях на твое място Обер, щях да го оставя да си вдигне налягането. Много си честен
              Много важно нещо пропускате .... ЗАЛОГА
              и за кибиците ще има ли далавера ?

              Може победения да ни го пуснете на нас да го довършим

              Коментар


              • #8
                Нищо против към участие в съдийския състав, надявам се състава на съдиите да се увеличи още. Специално отправям покана/молба за помощ към Volk, Злати, Марков и Яро...

                Това ще е най-добре контролирания двубой... Двама участници и една сюрия съдии. Поне трябва да се чувствате изключително специално с толкова внимание...

                И в тази връзка моля всички (без Обера и GAD) да помислят за подходящо място. Под подходящо имам в предвид долчинка с не много висока растителност и дървета и удобни хълмове наоколо на които да се настани цялото офроудско войнство... Нещо като гладиаторска арена но с растителност... И ако може да е близо до София... И да има място за барбекю...

                Първоначално публикуван от patrik Преглед на мнение
                Аз ако бях на твое място Обер, щях да го оставя да си вдигне налягането. Много си честен
                Много важно нещо пропускате .... ЗАЛОГА
                и за кибиците ще има ли далавера ?

                Може победения да ни го пуснете на нас да го довършим
                В този "двубой" участват едни много уважавани тук хора и аз лично ще държа да няма нито "подгряване" преди него нито повече виртуални изяви тук по въпроса. И също така не бих желал под никаква форма да се образуват каквито и да са "агитки" тук. Двамата са достойни хора ще се пострелят, ще видим, ще се порадваме на показаните техники и похвати и ще ликвидираме барбекюто.

                Никакви "агитки" тук моля...! Всъщност НАСТОЯВАМ
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #9
                  Докато не чуем становището на нашия човек по въпроса, не може да организираме нищо..
                  Все пак, той ще излезе на полигона, а не ние!
                  И трябва да подходим сериозно /доколкото позволява/ към ситацията, за да не се чувстват като хора които са там да ни забавляват, а да се излъчи победител!

                  И награда, която ще се купи с парите на кибиците! Да не им е толкова весело! Примерно въздушна пушка или арбалет /от яките/..

                  Коментар


                  • #10
                    Ей, те и двамата са наши хора не само единия... Предложението за награда е добро, съгласен! А че трябва и двамата да са съгласни е вярно но най-отгоре те двамата предлагат двубоя - все пак ние сме само в позицията на поканени.
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • #11
                      Становище чакам за правилата и целите, а не "дали".

                      Публиката може да организира залагания, като в доброто старо време ;-)

                      От явни агитки няма нужда, но усещам, че този дуел ще подгрее участниците за Войната.

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                        Ей, те и двамата са наши хора не само единия... Предложението за награда е добро, съгласен! А че трябва и двамата да са съгласни е вярно но най-отгоре те двамата предлагат двубоя - все пак ние сме само в позицията на поканени.
                        Не забравяй - в случая ние сме СЕКУНДАНТИ !!

                        Трябва да има няколко варианта, да се изиграят всичките и по броя на победите, да се излъчи победител..
                        Не бих приел за "добри комплексни умения", няколко изстрела, които биха довели до почти неочаквани попадени...
                        Трябва си скорост, бързина,точност и т.н..
                        Затова - три пъти директна стрелба от дистанция, три пъти достигане на флагчета и нещо такова, давайте идеи!

                        Даже сега се сещам, да купим примерно за награда полиспасен лък и да стрелят двамата и с това...
                        По мишена разбира се!

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                          Предлагам следното, за да няма прекалено окопаване - тръгва се от две равноотдалечени от флага точки. Флагът трябва да се вземе и да се прибере в изходната позиция.
                          Нямам против, стига разстоянието между точките и флага,
                          да не е по-голямо от петдесет крачки.
                          Минала ми е възрастта, за състезания по бягане.
                          Може да направим и една "дуелна стрелба",
                          за радост на "кибиците", против които, нямам нищо против,
                          стига да пазят тишина като на мач по тенис на корд.
                          Ако искате, съберете им пари, под каква да е форма,
                          може после да направим лотария с тях и който е участвал да има шанса, да придобие сувенир от
                          "Първия, демократичен, безкръвен, пейнтбол дуел"!!!
                          Нямам претенции за награден фонд!
                          Имам фланелка, черна, носена един път, изпрана.
                          На нея пише отпред, offroad-bulgaria.com,
                          oтзад, с големи букви GAD.
                          Ako изгубя, ще я дам, като трофей на Обера,
                          ако и той донесе такава фланелка,
                          за да си я окача на стената, под рогата и снимката на тъщата!!!
                          Чакам секундантите, също да дадат предложения,
                          които ще седнем една вечер и ще изчистим правилата,
                          на маса, преди "голямото барбекю" и "големият дуел"!
                          Благодаря на всички, за подкрепата и ползотворните предложения!!!

                          ...Ей, събудиха се мечките най-накрая в тая "люта" зима!!!
                          Последно редактирано от Тони Груев(GAD/dag); 01-02-07, 18:41.

                          Коментар


                          • #14
                            Е... С тези общо 100 крачки го обърна много повече на истински дуел, отколкото на горска схватка. Има и предложения за истинска дуел като в Дивия Запад или по-скоро в Царска Русия. За целта могат да се осигурят и автоматични пистолети. Ще се озорим малко да им намерим дървени кутии с червен брокат, които да се носят от секундантите, ама...

                            Залагам нова черна рекламна тениска с червен надпис Tippmann, за да e ясно за какво става дума.

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                              Не забравяй - в случая ние сме СЕКУНДАНТИ !!

                              Трябва да има няколко варианта, да се изиграят всичките и по броя на победите, да се излъчи победител..
                              Не бих приел за "добри комплексни умения", няколко изстрела, които биха довели до почти неочаквани попадени...
                              Трябва си скорост, бързина,точност и т.н..
                              Затова - три пъти директна стрелба от дистанция, три пъти достигане на флагчета и нещо такова, давайте идеи!

                              Даже сега се сещам, да купим примерно за награда полиспасен лък и да стрелят двамата и с това...
                              По мишена разбира се!
                              Ми, аз не го каня Обера на комплексен дуел.
                              Няма да е много честно, спрямо него, да го изтъпанча на Skeet,Trap или бягащ заек! Отивам при него, на "негова почва", щото там е силен, а си мисли, че това го прави такъв навсякъде!!!
                              Нека е така, ако го бия на "негова земя", за мен ще по-голяма победата и моралното удовлетворение...!!!
                              Въщност Обера е обречен от момента в който го изюдих(от Юда), да няма как да откаже дуела...!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X