Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Значи казвате колкото и да им наливаме, все го изгарят...ей толкова горят хаха
    Имах едно А8 4.2 бензин и като ме попитаха колко гори, така им отговарях -колкото му налееш ама си беше танк да еба...

    Коментар


    • Мастурбиши требе да е по-икономично ибо има значение кой е загубил и кой е спечелил Втората световна война.
      Първият и без да иска, мисли за икономии, дори в този клас МПС, а на другия изобщо не му пука - "колкото повече, толкова повече".
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • Аз пък мисля, че Черока ще лапа по-малко. Незнам защо ама така ми се струва. С едно уточнение обаче: имам предвид извънградско, иначе в града и двете си смучат здраво. Но извънградско ако Паджерото гори 17 примерно, Черока заради по-големия двигател мпже би ще гори 15...просто догадка от моя страна.

        Коментар


        • коко келеша
          коко келеша коментира
          Редактиране на коментар
          13-14 гори моето Чероки ако не дигам повече от 110

      • Първоначално публикуван от Dynkata Преглед на мнение
        Аз пък мисля, че Черока ще лапа по-малко. Незнам защо ама така ми се струва. С едно уточнение обаче: имам предвид извънградско, иначе в града и двете си смучат здраво. Но извънградско ако Паджерото гори 17 примерно, Черока заради по-големия двигател мпже би ще гори 15...просто догадка от моя страна.
        Ся ще те налазят феновете на истЕнските автомобили. Ибо знаем, че американските кочини не са автомобили.
        Според мен трябва да се сравнят и други неща - тегло (ПаХерото го водят фул-сайз, па чАаарокито - мид-сайз), брой цилиндри (осмаците са "балансирани" двигатели, шестаците - не), в крайна сметка може да се окажеш прав в прогнозите си. Така или иначе някой май вече спомена в тази тема, че тука във форумЪт по въпроса за харченето на гориво се разказват само небивалици и се спрягат разходи като на "Рено Меган" (3-4-5 литра на 100 км.). Щото "тЕрикат мъШ не писка" и най-страшното за българина е не "да не настине и да се не мине", а да не научи някой друг как той се е минАл.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • Хахахахажа така си е ама истината си е истина
          Да ви кажа моя опит при Ауди. Значи когато го карах аз: градско 11-11.5 /нормално каране с ограничениятаи плавно ускорение без резки движения/, извънградско 110- 7.5.
          Когато го караше жената: градско 10-10.5, извънградско 6.5-7. Сега, никой не карам да му вярва, просто описвам ситуациите. Тука също трябва да вметна и един мноооого важен факт, който засегнахме в предната страница-ГОРИВОТО. Веднага казвам и защо. Зареждам на Марешки-18-20/100 /пак казвам който иска да вярва/ зареждам на ОМВ 13/100, зареждам на Бенита 11.5
          Тва е изпробвано не веднъж. А пък после разправяйте ми че нямашо значение

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X