Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как стигнахте до джипката ??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Как стигнахте до джипката ??

    Е имали сме и по-ниски коли но след няколко задирания по черни пътища и веднъж след една борба в една локва кал и целия до ушите в кал се насочих към тази идея.

    Коментар


    • До: Как стигнахте до джипката ??

      От 10 години живея в къща в околностите на София /5км от Нови Хан/.... където зимата не се чисти редовно снега.
      Отделно пред самата къща има доста неприятен баир,който просто не може да се премине с лека кола при висок сняг.

      Нередовното чистене на снега принуди баща ми да си направи снегорин,който беше с формата на триътълник,който се закачаше за теглича на бившото ни Деу Мусо,та всеки ден рано сутрин се мятахме на джипа и проправяхме път за останалите ни леки коли и на съседите.

      Тогава карах лека кола и хиляди пъти съм закъснявал рано сутрин заради затъване и бутане.
      Това беше причината да не погледна повече лека кола,ами да си намеря джип.
      С джип хем не зависиш от пътя толкова,хем имаш добра видимост,хем имаш по голяма сигурност на пътя.... просто плюсовете са повече от минусите.

      В момента карам Нисан Патфайндър 2.5dCi и съм много доволен.Проблеми никакви,малко харчи,върви прилично,изглежда добре....

      Коментар


      • До: Как стигнахте до джипката ??

        Преди да купя джипката (ако Хонда ЦРВ може да се нарече джипка ) имах двуврата италянска кола бях решил да купувам някъкво комби гледах БМВ Е46 но след кратка справка в техния форум и цените на частите мерака ми се изпари на монета Хондаците одавна си ги заглеждам не е много голям ама не и малък. Та направих грешка един ден в един салон да се кача в един да покарам. И тва беше, краи не ми се слиз аот него след не дълго търсене попаднах и на желания екземпляр, и така вече ми е нещо терсен като се качвам и слизам от кола друго си е в камиончето седиш на високо гледаш на далеко , а и карам по кротко с него вече, улегнах така да се каже, па и много ми легна на сърце кеф ми е само като си го погледна
        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
        Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

        Коментар


        • До: Как стигнахте до джипката ??

          Как стигнах до джипката ли?
          Стигнах до идеята за малко джипче след продължителни мисловни комбинации, отчитащи наличието на:
          1./ Дупки из София, правещи карането да прилича на слалом.
          2./ Липсата на места за паркиране и оттам - необходимостта от катерене върху висок бордюр.
          3./ Лошата видимост от ниска кола.
          4./ Фактът, че ако си жена на средна възраст зад волана на малка кола, всеки "бабаит" гледа да те засече, за да покаже колко е велик.
          5.* (решаващо)/ Вила на баир.

          А как стигнах до тази марка и този модел - това е отделна сага свързана с много четене на характеристики и сравнения, огледи по автокъщите и шоу-румовете, пъхането под чужди коли, задаването на досадни въпроси и пр.
          Последно редактирано от Danika; 12-09-09, 09:03.
          Suzuki Jimny, 1.3, 2009

          Коментар


          • До: Как стигнахте до джипката ??

            Аз още от дете се заглеждам по джиповете и мечтата ми е да се сдобия с някое огромно американско чудовище. докато това стане реалност, ще си карам руската машина. Това ми е втората нива за 6 год. и до сега само веднъж ме издъни, но аз си бях виновен. Миналата зима реших че щом трактора мина през огромната пряспа и аз ще мога - но уви. Живот и здраве след няколко месеца ще се сдобия и с по-голяма машина, нещо от сорта на Диско 2 или Теракан .
            O898595418 - Митко

            Коментар


            • До: Как стигнахте до джипката ??

              Просто веднъж се качих на високо и въпроса приключи
              Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
              Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

              Коментар


              • До: Как стигнахте до джипката ??

                Първоначално публикуван от killyou Преглед на мнение
                Не се кефех много много като съм на ниско и правех слаломи по Софииските "улици", та и оттам на камионетката. Е не бих отказал един Сааб 9-3 турбо(купенце) или 9-5-ка.
                мен и на ниско ми е кеф ....имам нисан 200 сх с няколкостотин коня под капака ама и на високо ми е кеф и отскоро съм собственик на ТЛК LJ-70
                2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                Коментар


                • До: Как стигнахте до джипката ??

                  Според мен не трябва да се бъркат нещата, според мен едното не изключва другото И с джипките се кефя адски много,но не мога да си затворя очите и за останалите красоти Явно кръвта в бензина ми е по-малко
                  sigpic УАЗ-452

                  Коментар


                  • До: Как стигнахте до джипката ??

                    Винаги като тръгнех на риба, гледах ония мацки по Нова тв //, дето казват времето, сега ги гледам с друга цел .
                    Боян 0898 / 63 66 73
                    Galloper II Exceed, 1999, 2.5 TDI, дълга база

                    Коментар


                    • До: Как стигнахте до джипката ??

                      Имах Опел Вектра... редовно късан магаретата на предния мост...бяха избили всички тапи по пода.. под мокета беше пълно с кал, имаше и червеи.. бяха поне 3 джантите ми бяха целите пълни с кал, бяха цели никъде не искаха да ми я мият...и през цялото време живеех с чувството, че съм правен в джип... продадох я защото имах оферта за Витара и ей ме на ! С джип
                      0884 626 333

                      Коментар


                      • До: Как стигнахте до джипката ??

                        След много служебни коли от най-различни марки и модели, в това число и 4 служебни джипа - Нива, УАЗ, Тойота Ленд Круизър 120, Нисан Патрол Y2609(този ми беше "подарен"), дойде времето да реша какво по-проходимо ще карам с моите си пари...и решението беше Нисан Патрол Y60
                        Сега мисля върху повишаване на "клас-квалификацията", да видим какво ще отговорят от лизинговата къща...

                        Коментар


                        • До: Как стигнахте до джипката ??

                          На мен ми писна да правя предницата на аудито, къде заради хубавите пътища, но най-вече заради риболова. Всяка година по една шапка пари... Един ден ми изскочи оферта и реших, че няма да я пропусна. За това и аудито ще е пътник май много скоро
                          Range Rover P38 2.5DT
                          Audi A4 1.8T quattro
                          [B]"Ако нищо друго не ти свърши работа - прочети инструкциите."[/B]

                          Коментар


                          • До: Как стигнахте до джипката ??

                            Развих бизнес в родопите и там където беше целта можеше да се стигне само с джип.Така взех Mitsubishi Pajero 3000, а оттам започна и Офф-Роуд-а.
                            Калта за UAZ-a е като водата за водолаза!

                            Коментар


                            • До: Как стигнахте до джипката ??

                              Джипа дойде от самосебеси ,занимавам се с земеделлие и дьрпам 2 тона платформа натоварена с кошери.Преди това с камиона постяно закьсвах по черното.
                              [img]http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg[/img]

                              Коментар


                              • До: Как стигнахте до джипката ??

                                Карам Аутлендър от около 5 месеца вече, това ми е първата 4х4. Определено Аутлендъра е далеч от класическата представа за офф роуд, но аз търсех "градско 4х4". Предишната ми кола беше Опел Вектра и това, което намерих в Мицуто е комфорта на по-големия автомобил, сигурността, по-голямата мобилност, особено що се отнася до зимната картина в милата ни родина, когато пътищата много често приличат на писти от финландските рали шампионати в разгара на зимата.
                                Друго, което ме привлече е чувството, когато караш автомобил възможно най-високо. Определено не бих слязал по-ниско вече и ако след време дай Боже сменя количката, ще е с нещо по-голямо и отново 4х4. Едва ли има колега, който е опитал 4х4 и да е минал обратно в 2WD.
                                Това ми е първи пост тук и се надявам да открия много и интересни неща.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X