Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как стигнахте до джипката ??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Как стигнахте до джипката ??

    Взех я с цел да ми вози лодката по плажа ама не знам защо все търся удобен момент да я покарам и то кво стана май не слизам от нея имам още няколко коли и ще почвам да ги разпродавам. Не вози добре не върви много няма екстри ама що ме влече така. Не знам само лятото без климатик кво ще правим.

    Коментар


    • До: Как стигнахте до джипката ??

      Понеже всяка сутрин като стана виждам това:

      и то от ден на ден изглежда все по зле...
      и исках да мога да бягам колкото се може по-далече от него.
      А пък и тука горе зимата си е още истинска - с по над 20см сняг за дълго време, а имаше и преспи по 80 см последния път...
      Последно редактирано от cveti; 14-05-09, 17:38.
      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

      Коментар


      • До: Как стигнахте до джипката ??

        Никога преди не сам си помислял че един ден ще поискам да си купя джип Винаги са ми изглеждали прекалено тромави и бавни за мен Но всичко се промени и зимата на 2007г бях твърдо решен да си взеама джип не след дълго вече търсех окачване за ТЛК

        Коментар


        • До: Как стигнахте до джипката ??

          Семейството вече имаше 3 коли, и когато бащата каза, че ще купува още една аз му казах: "СТОЙ ! ред е на ДЖИП и точка по въпроса"
          а и сме хора ловджии...
          :)

          Коментар


          • До: Как стигнахте до джипката ??

            Спонтанно, без много мислене
            Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
            Honda CB 919 Hornet
            0898849413-Светльо
            Кръвна Група: 0+

            Коментар


            • До: Как стигнахте до джипката ??

              Аз честно да си кажа вече не си спомня точно как стана, но за 15 год. успях да сменя само 3 джипки и мисля тази да ми остане до края.
              Барабар Петко с мъжете...

              Коментар


              • До: Как стигнахте до джипката ??

                Гледах едно Оф Роуд състезание по телевизията, още едно на живо и си казах 1е, това е най добрия начин човек да си почине и разтовари през почивните дни. Сред природа,приятели+малко адреналин...
                --------------------------------------------------
                [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

                Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
                [/FONT]

                Коментар


                • Здравейте. През 2006г. ми се роди син. В такива моменти човек започва да се замисля за много заобикалящи проблеми. МРЪСЕН ВЪЗДУХ -сутрен и вечер мирише на бензин,прах,зарази отврат. След 2 години -2008 си купих НИВА. Сега всяка събота и неделя(почти всяка) семейството сме на чист въздух. мечтата за нива ми е от поне 10години

                  забравих : После станах ловец, и почнах да се замислям за екстри по нивата

                  Коментар


                  • До: Как стигнахте до джипката ??

                    преди 2 месеца си вкарах пасат комби помпа дюза перфектен след 2 седмици и 1500км по нашите пътища смених 2 носача с шарнирите и продадох пасата докарах си фиат стило след 10 дни и 1000км смених амортесиори и тампони и носач продадох го и него преди седмица си взех фронтера спорт дти вече 1000км и да чукна на дърво нищо не се обажда само масло и смених и нафта от 1,20 и газ наи вече разбитите пътища ме накараха да си взема джип

                    Коментар


                    • До: Как стигнахте до джипката ??

                      Предимно ловът ,но усещането е неповторимо

                      Коментар


                      • До: Как стигнахте до джипката ??

                        Отначало спонтанно,но сега знам едно-качиш ли се веднъж на джип,никога няма да поискаш лек автомобил!4х4 става начин на живот и си му роб завинаги!!
                        0899 шест5313нула
                        За всекиго по нещо

                        Коментар


                        • До: Как стигнахте до джипката ??

                          По улицата стигнах до джипката. Ходим си по улицата ,гледам, гледам, подминах колите и 1992ра си купих Нива. После Jeep и така до сега не съм оставал без 4х4. На края на 2008 се загледах към Гората и се започна идиотията. Това е.
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • До: Как стигнахте до джипката ??

                            Стигнах до избора на джип поради ,градските улици

                            Коментар


                            • До: Как стигнахте до джипката ??

                              Ето по-подробно.
                              1992ра започнах да пътувам повечко по хубавите наши и румънски пътища. На ладата дето я имах се налагаше да сменям предницата на всяко ходене до Ръмъния. Тогава реших да послушам оня умник Форд и си купих нова Нива. Гаранция тая кола беше 'Сделано после воскресение.' За 20 000км смених две скоростни кутий и една раздатка. Дори сега мога да напиша дисертация на тема 'Как се центрова раздатка към скорости и какви са начините тази група да не вие.'. Пазара пак се сви нещо и успях да продам Нивата почти без загуба. Тогава си купих Wrangler 4.2л втора ръка. От тогава спрях да ремонтирам коли. После ми изпадна едно късо Паджеро което докарах до 300 000км. без да пипна почти нищо по него. след това си купих една Навара, после Патрол, Х3 и накрая се загледах в гората. След бая писане и гледане, и мислене, и подготовки естествено купих това за което хич нищо не знаех и което беше най-непредвидено: Г-класа. Смених само пружините, два амортисьора, гуми и джанти. Заковах една китайска лебедка и люс .. .. в тинята. Това е.
                              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                              Към модераторите-А изтрийте го сега.
                              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                              Коментар


                              • До: Как стигнахте до джипката ??

                                При мене историята е банална, след Жигулката, която се справяше с всичко в града- бордюри, дупки и тнт, наследих един Ровър Монтего, който опираше навсякъде, но пък харчеше по 5-6/100 нафта из града, ама палатки, черни пътища, риба, лодка - отдолу стана на дроб, взех едно Субару - ама един път в един едър пякъс докато го вкара и то взе, че опря и врът, врът - стой та гледай и така - дойде един Хайлукс с блокаж отзад с 2.5 Д4-Д матор - и вече гуми, лебетки, окачване - всичко по реда му... аа още си държа и Субаруто

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X