Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как стигнахте до джипката ??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Как стигнахте до джипката ??

    Здравейте! От два месеца и аз барабар петко с мъжете. Придобих Исузу-Тропер 2,6 МРi. Но вече се сблъсках с проблем. Губи течност от някъкво с-е което излиза от термостата и влеза някъде в блока като минава под инжикцйона.

    Коментар


    • До: Как стигнахте до джипката ??

      Аз съм на 10 години сега и бащата ми купи една Kia Sportage 4х4 2.2 дизел без турбо защо сме якупи ли ?

      Купихме я защото преди това имахме ланчия и бащами само и правеше предницата и други глупости се чупеха и имахме чувството че се едно се влачиме по асфалта се едно сички минаваха през нас толкова ниско и беше стара от 86-та ма беше жестока кола много движеше и до искър сме ходили с неч почти навсякаде обаче се стоши и нема поправяне и от там айде 1 година без кола и после един ден бащами вика харесал съм джип 4х4 Kia Sportage и аз скочих и се чудих кво е тва чудо после като я купихме нешто беше станало с главините на 4х4-то и ги сменихме и като се качихме един път над ловната хижа на Кремиковци изтръпнах и то през преките пътища и тате вика са ше го качиме точ баир под манастира и качихме го на 4х4 и после тате дай да карам дай дай дай и като ме пусна на дълга поляна да врътна две кръгчета и както се каа оиде конио о реката запалих се по 4х4 пеше към април месец в средата и нали 1 май се сабират от Кремиковци и другите за Ябланица за ходене до там през гората и от там като ме подхвана и аидееееее и сега мога да карам Киа-та на 10 години и каквото ми дадеш и сега сме доволни с киа-та тч от 1994 година и вече две години без проблеми с нея само че спечелихме зелена карта и сега сме в америка тъпа държава искам България та така се сдобихме с Киа-та

      Коментар


      • До: Как стигнахте до джипката ??

        обичам да ходя в гората на почивка.. също така и на ски през зимата,а с лека кола това не е много лесно

        Коментар


        • До: Как стигнахте до джипката ??

          основно заради риболова и лошите пътища
          AUDI A6 2.8 V6 Quattro

          Коментар


          • До: Как стигнахте до джипката ??

            Харесва ми грубата им сила, сьщо така живея в планински район,кьдето без тях не може.Като афтомонтьор имам наблюдения от + и - на определени коли което ми помага да експериментирам вьрхо моята,според идейте и вьзможностите ми !

            Коментар


            • До: Как стигнахте до джипката ??

              Аз лично узрях за идеята, след като потроших половин дузина возила по това дето му викат пътища. направих проста сметка и установих, че така съм си заплатил вече поне един приличен внедорожник (оффроуд - по ябанджийски, да г`е!)
              а как точно стигнах до FJ.... е, майна!, това си е друга история - има такава тема дето разяснявам подробно.
              друг е въпроса, че след като закупих ламарини за 100 бона (с глезотиите по тях) се наложи да си купя и гараж (гадните завистливи копеленца ми подлагаха видии - турих една камера и им секнах мерака, ама знае ли се к`во ще измислят още?! серсемите му със серсеми! Чумата да ги тръшне! - това е варианта за предпочитане, шот ку ги тръшна аз...е!, аз съм боец тежка категория...не съм убеден, че ще става нещо от тях след среща в близък план), а той пък (гаража) вървеше с една къща... и се почна едно изцакване! но и това е друга тема...
              МАШИНИТЕ са за да СЛУЖАТ на ХОРАТА
              [I][SIZE=1](т`ва нещо от законите на роботиката...)[/SIZE][/I]

              Коментар


              • До: Как стигнахте до джипката ??

                Ами..от мързел!...след като ти се наложи да паркираш по бордюри, минеш през 10-на кални улици по 2-3 пъти и...узряваш

                Коментар


                • До: Как стигнахте до джипката ??

                  автомобила изисква наличието на пътища,а в нашата страна такива просто липсват.абе България си е офф от всякъде.какво друго да кара човек освен жипка
                  Последно редактирано от Паджеровод; 06-03-09, 18:06. Причина: !

                  Коментар


                  • До: Как стигнахте до джипката ??

                    Много се дразнех, че трябва да заобикалям всяка дупка в София или поне да намалям, после се запалих и по лова (за съжаление нямам покани и пушката събира прах) и после по offroad-а и риболова Другото нещо е, че предишната кола която купих на жена ми имаше по-скъпа подръжка от Тераното (колата беше Поло ДИЗЕЛ )

                    Коментар


                    • До: Как стигнахте до джипката ??

                      1. Лов, лов и пак лов.
                      2. Вила на 1500м. надморска височина и 20 км. черен път до нея, ако може изобщо да се нарече път, особено последните 5 км.
                      3. Обичам природата и свободата и то много, наследствено ми е какво да се прави
                      4. Опа дали не забравих лова
                      5. Ми това дето липсва на повечето от нас, а именно "хакъл".
                      И най-накрая да не забравя една хубава Фероза, подхождаша идеално на идеалите ми.
                      Еми това е общо взето. За мечтите от малък няма да споменавам, че както съм тръгнал маи ще стигна скоро време и до хеликоптер
                      [FONT=Comic Sans MS][B][COLOR=Black][SIZE=4]Най-трудната борба е борбата със себе си, най-сладката победа е да пребориш себе си!![/SIZE][/COLOR][/B][/FONT]

                      Коментар


                      • До: Как стигнахте до джипката ??

                        Аз не стигнах,а се заразих,2003 се запознах с мойто мъж ,той собственик на жълт самурай,без врати и таван ,абе само купе и тръби,един ден ме закара на разходка в гората ,и от тогава не се качвам на друго освен на джип,на скоро взех книжка и сега се уча на едно терано,те това е .
                        http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                        Коментар


                        • До: Как стигнахте до джипката ??

                          ТОВА Е В МЕН, НЕМОГА ДА ГО КОНТРОЛИРАМ
                          878511557

                          Коментар


                          • До: Как стигнахте до джипката ??

                            На мен първия ми джип беше Вранглер ... от малък го харесвах по филмите, газария си беше точно казано. После се прибрах да живея в България. Всеки ден като патувам си мисля кога ли ще ми прилопа да си купя джип защото си разбих чисто новата Фабия за която съм дал всичките си пари. После се разболя и кучето а див ротвайлер да сте возили в шкодичка ?! И за капак на всичко тази зима като падна снега на баира на който живея нито една кола не се беше изкачила ама аз нали се заяадох като костилка на дупе, 11-12 пъти се засилвах (Много дълъг и много стръмен е) докато накрая излязох и тооооооочно пред входа изглжда от многото боксуване светнаха борд компютри, абс, сервото, зазвъняха едни камбани, т.н. Слава богу угасих, запалих, и всичко си дойде на мястото. Но с влизането удома първото нещо преди да се събуя беше да погледна джипките за продан.


                            П.С. И все пак само мойта шкода спа пред блока в онази снежна вечер

                            Коментар


                            • До: Как стигнахте до джипката ??

                              Горби! Здравей!
                              Дали бъркам или от Варна има само един Горби (фото-форум) ?
                              Та на въпроса... от първата ми кола (застава 45) с която ходех на излети и като затънеше просто я вдигахме и изнасяхме ... през разни спортни японци стигнах до Примера 2000г и нея взех че я бартеросах за Терано 1!
                              Везните към джип наклони любовта ми към фотографията и природата!
                              И сега като попитам жената какво да си вземем примерно за дълъг път (нещо тип семейно комби) тя отговаря:
                              "- Неща лека кола!! Да не си ме глезил с джип! "

                              Коментар


                              • До: Как стигнахте до джипката ??

                                Амииии.... Трабанта е виновен.

                                Преди около 26 години дядо ми подари на баща ми Трабант, защото т'ва беше единственото возило, което можеше да се купи без чакане в Мото Техника. Тогава съм бил на 6 години, и естествено ме беше адски много срам да се возя при него, защото бащите на другите деца имаха лади и москвичи и доста ни се подиграваха.

                                Дотук с 'искрено и лично'.

                                Когато станах на 14, келеметата в махалата ме на учиха да карам мотор (тоест, запознах се с концепцията газ-съединител-скорости), което ме провокира на следващата седмица да свия ключовете на Трабанта, за да разбера какво толкова му е по-различното от мотора. Еми, не открих съществени разлики, с изключение на факта, че полицаите не ме спираха толкова често, защото в кола по-трудно си личи на колко си години... Дълга история на кратко - за 4 години, 11 акта. Докато стана на години за книжка, вече бях смених 1 Карпати, 1 Возход и 1 Трабант (с който редовно щурмувах река Марица, за да видя докъде ще стигне). Вече имахме и Toyota Corolla, обаче нея никога не съм я харесвал особено, защото въпреки, че беше много здрава кола, не беше проходима и на 50% на Трабанта. После срещнах настоящата си съпруга, която живееше в планинско градче на 25км от моя роден град - през зимата снега стигаше до 50см на платното, а снегорин рядко минаваше - в продължение на 2 зими съм минавал всеки ден по 50км в снега - с гордост мога да кажа, че по това време по този път се осмеляваха да минават само военни машини, 4x4 и моя Трабант. Даже имах случай, при който един съсед ми предложи да му дам Трабанта под наем за една седмица, за да може да зарежда хранителния си магазин, защото реното (баничарка) не можеше да се пребори с преспите.

                                Та, тези снежни премеждия бяха през 2000-2001. От тогава много вода изтече, аз смених 6 автомобила (като последния - любимата HONDA- си го карам и до днес), обаче мечтата да се сдобия с достоен заместител на Трабанта си стоеше винаги там - и дойде момент да се реализира. От 3 седмици съм горд притежател на Toyota Hilux Surf 2.4TD, разглеждам я, пипам я, разучавам я и чакам момента да я разходя по маршрут, начертан в главата ми още през 2002 - 35 километра рай без асфалт, където само Трабанта досега е успявал да ме заведе

                                Надявам се да не съм ви отегчил, ама тва е истината за пътя до джипката

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X