Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как стигнахте до джипката ??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Как стигнахте до джипката ??

    След всеки риболов се налагаше да правя броня на леката кола, а колко пъти зада не мъкна риболовен инвентар закъсвах.
    Mitsubishi Pajero 2800+
    Stop the earth I want to get down

    Коментар


    • До: Как стигнахте до джипката ??

      E, ами това ми е първия пост във този така засега непознат форум...
      1. Улиците в София са 2/3 off road трасета /ще приложа интересни снимки/
      2. Високите бордюри са единствените свободни места за паркиране
      3. Писна ми от предупрежденията на мъжа ми "Ти ще плащаш ремонта, като караш така" /А то как да караш ..../
      4. Кучето спря да иска да се качва във "Фиестата" /порасна доста/
      5. Обичаме природата и екскурзиите.
      6. Друго си е да гледаш пътя отвисоко!!

      Коментар


      • До: Как стигнахте до джипката ??

        Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
        Добре де, не ви ли се е искало примерно да имате спортна кола... или и спортна кола.... ? Защото според мен именно спортната кола е точно от другата страна.... Ниска, тясна, непроходима.....
        Ами аз имах и спортна кола преди LR
        sigpic
        Land rover lightweight-series 3
        Range Rover V8
        Range Rover Classic Vouge SE V8
        Mercedes G280

        ВАШИЯТ СЪВЕТ Е МОЯТ ГЛАС В ОБЩИНАТА!

        Коментар


        • До: Как стигнахте до джипката ??

          Историята на джипката ми е следната - фирмата на баща ми трябваше да работи един обект, който е около македноската граница и с лека кола беше невъзможно да се върши работа. Тъй като винаги съм харесвал Вранглерите и предвид, че са сравнително проходими решихме да вземем американската джипка. След като си свърши работата, аз станах основния шофьор на колата и реших да я пипна малко. Сложих и ролбари, стъпенки, махнах тостера и сложих CD защото сме в 21 век. Миналата седмица я оборудвах и с читави гуми и вече е трепач за моите нужди

          Коментар


          • До: Как стигнахте до джипката ??

            До мойта джипка стигнах с градския транспорт.Отидох,платих,и си я взех.А,идеята,по скоро нуждата се породи,след като ходих поневоля 8км пеша от една хижа до вкъщи.Е това е.

            Коментар


            • До: Как стигнахте до джипката ??

              Аз пък се заимах с една вила в планината....ама до там с пасатора не се стига лесно(да не говорим, ако завали дъжд...сняг) И така попадна една УАЗка в ръцете ми...стара...и поотрошена....после майтор...неволя...ит.н
              LZ1DWW

              Коментар


              • До: Как стигнахте до джипката ??

                Здравейте колеги от седмица съм собстсвеник на Опел Фронтера А 1998 2.5 ТДС ,аз се качих на Джип дето се вика ей така от келешлък и ми е доста странно в момента някакси ми е не комфортно се пак го изпозвам само и единствено за градски условия и вече почнах да се разубеждавам ако до седмица най много 2 не свикна просто ще го продам

                Коментар


                • До: Как стигнахте до джипката ??

                  Първоначално публикуван от Lamer4e Преглед на мнение
                  Здравейте колеги от седмица съм собстсвеник на Опел Фронтера А 1998 2.5 ТДС ,аз се качих на Джип дето се вика ей така от келешлък и ми е доста странно в момента някакси ми е не комфортно се пак го изпозвам само и единствено за градски условия и вече почнах да се разубеждавам ако до седмица най много 2 не свикна просто ще го продам

                  Е на асвалта как да му свикнеш бре, заври го малко по чукарите
                  Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                  Honda CB 919 Hornet
                  0898849413-Светльо
                  Кръвна Група: 0+

                  Коментар


                  • До: Как стигнахте до джипката ??

                    Как стигнахте до джипката ??
                    на 27 години съм, взех книжка ноември 2008г, защо толкова късно? Трудно е да се каже. Първата ми "кола" Daihatsu Feroza F300 1.6 16v 89г. Взех я 2 месеца след книжката
                    Как реших че искам ТОВА да е моето возило?
                    Тодор Тосев - участникът Tosev е виновен - че ми даде да покарам тази "кранта" още миналата година май месец (карах в една калчица) и оххххххххх усмивката на лицето ми и охххххх любов към ръмжащата машина и охххххххх репликата "когато решиш да я продаващ, ми се обади преди да пуснеш обява" и така, минаха месеци аз се запознах с едни откачени хорица дето вадят боклуци от яз.Въча, после се регистрирах в този форум, после ............Tosev звънна и каза ще продавам Ферозата, аз казах колко??? Той каза # едисиколко, аз казах ще ти звънна не пускай обява, и след 2 часа му звъннах и казах "Имаме сделка" после съобщих на родителите си: "Купих си кола", баща ми "хахахха да бе да - Каква?" и като му казах каква и коя година е той "Ти си луда, защо не ме пита блааааа блааааааа има 10годишни коли блааааааааа блаааааааааа има тук един форд ка блааааааа блаааааааа" и аз "Абе карай си го ти тоя картинг форд ка ахахахха" и та така колеги историята ми е кратка - ЛЮБОВ ОТ ПРЪВ ПОГЛЕД
                    Никога ама никога не съм искала спортна кола. Когато обаче чуя "ръмжене" на двигател или "пистов мотор" ми се свива нещо в стомаха, но не са колики Искам да си прочета поста след няколко годинки и се чудя какво ли ще карам тогава
                    По улиците не заглеждам лъскави, мазни коли, заглеждам кални джипки, джантите им, гумите, броните, и т.н.
                    Последно редактирано от marlqnda; 26-06-09, 10:26.

                    Коментар


                    • До: Как стигнахте до джипката ??

                      Тази тема е страхотна, прочетох всички мнения. от близо 1 час чета - беше ми като приказка Страхотни разкази, много ви се радвам. ОБАЧЕ съм силно притеснена за себе си и психическото си здраве. Всички сте карали лека кола и впоследствие сте се качили на джип, след което е ясно че връщане "надолу" няма Абе аз явно съм предразположена към тази епидемия, вирус, зараза.... Аз директно от учебната кола се "качих" на джип - е кажете ми как да не се притесни човек за здравето ми???

                      Коментар


                      • До: Как стигнахте до джипката ??

                        Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                        Абе аз явно съм предразположена към тази епидемия, вирус, зараза.... Аз директно от учебната кола се "качих" на джип - е кажете ми как да не се притесни човек за здравето ми???
                        Не се притеснявай, сестро, цените падат все повече и повече, а когато покараш ТОЙОТА, тогава ще разбереш ко е туй жип и какво може да прави . Сега стегни играчката, идвай на горски разходки, учи се, накрая ... в отбора!
                        Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

                        Коментар


                        • До: Как стигнахте до джипката ??

                          Първоначално публикуван от Metal Heart Преглед на мнение
                          Е на асвалта как да му свикнеш бре, заври го малко по чукарите
                          Колега тва не е за мен още не съм пораснал за такова нещо продавам го и ше си карам пак колата

                          Коментар


                          • До: Как стигнахте до джипката ??

                            Първоначално публикуван от Lamer4e Преглед на мнение
                            Колега тва не е за мен още не съм пораснал за такова нещо продавам го и ше си карам пак колата
                            не вярвах, че някога ще чуя-прочета такова мнение, но уважавам решението ти. В крайна сметка всеки сам си преценя желанията и възможностите.

                            П.П. Ако го продаваш, пусни обява и тук http://forum.offroad-bulgaria.com/fo...play.php?f=145

                            Успех!

                            Коментар


                            • До: Как стигнахте до джипката ??

                              Извинявам се за офф топика но не мога да пусна обява не ми дава

                              Коментар


                              • До: Как стигнахте до джипката ??

                                Нормално .....
                                Младши учасник сте ...
                                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X