Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как стигнахте до джипката ??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Как стигнахте до джипката ??

    Абе и аз съм от тези с Мечоците, а и начинът ми на каране и местата, които посещавам не изисква в никакъв случай джип, ама търся промяна. И аз да видя как е, защото никога не съм имал джип, а още повече баш Jeep. Въртях тук с въпроси за Грандове някъде почващи от 95-96 г. (щото нагоре става още по-скъпи), ама нещо бая цифри ми се вижда цялата работа като поддръжка и колкото и да имам желание, само си гледам за сега. Дизел Гранд не смея, а аз както съм върл противник на газови и метанови уредби, еле мале. Ама ако е само разхода ще се примиря.
    За Мечока за вече втора година експлоатация, нещата излезли за ремонт са общо на стойност 300 лв., в които влиза труда и частите...........някои от които пък се оказа, че можело още да карат. С Гранда едва ли ще е така

    Коментар


    • От: Как стигнахте до джипката ??

      При мен май нещата се обърнаха, когато в един по хлъзгав априлски ден по средата на Симеоновско шосе ми изскочи една дама с Дефендър. Резултата беше: Опел Кадет - тотал щета, Дефендър - одраскана джанта.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:37406_406289421766_500576766_4963871_7335718_n.jpg
Прегледи:1
Размер:68.8 КБ
ID:5247211

      С парите от гражданската и още малко си взех Пасат. Желязна кола.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pasat.jpg
Прегледи:1
Размер:129.5 КБ
ID:5247219
      С Кадета съм ходил до х.Ком във виелица през снега, със Пасата на Мургаш.
      Поводът, който ми трябваше, беше че почнах да троша Пасата отдолу прекалено често. Замислих се, прецених, че повечето си време прекарвам в планината, че ми трябва повече място в колата и вече отдавна знаех, че искам високо проходима кола.

      Проучвах доста, влезнах тук във форума, след много мислене се концентрирах над Терано 2, търсих, оглеждах и си купих Джип:
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1210100.jpg
Прегледи:1
Размер:166.5 КБ
ID:5247212

      С него беше от пръв поглед, не можех да го оставя там пред автокъщата.
      Mitsubishi SpaceGear 2.4

      https://www.instagram.com/balkanseverywhere/

      Коментар


      • От: Как стигнахте до джипката ??

        Първо беше един форд сиера, който дълго време се справяше много добре...докато не смених работата и се наложи да изляза "извън пътя". Една джипка, втора...никога не съм си и помислял че ще стана фен на Дайхацу, но животът е пълен с изненади.
        Руският шофьор нарича "път", мястото през което възнамерява да мине.
        ...Българския коледен дух е духът на заклано прасе...[COLOR="#008000"][/COLOR]

        Коментар


        • От: Как стигнахте до джипката ??

          ами тва си ми е детската любов..от Уаз-ките на баща ми ,който цял живод е бил лесовъд,през нивите,буханките,самурая и паджеро-тата...
          куче или вълк?
          в клетка ,или свободен?
          въпрос на личен избор.
          Вихрен Илиев
          0888249888
          blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
          Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

          Коментар


          • От малък си падам по оф-роуда.
            Но по мое време се радвах само на колички от мачбокс давах по 2 по 3 за един джип или камйон. Кефех се много на кемъл трофи
            Когато бях студент в UAE-1999г. карах Нисан Патрул за около 3-4 дена май 2.8.дълга база, бял, не помна ни двигател ни нищо..
            ПомнЯ , че в пустинята ...леле, като кораб ,нямаше спиране. Та, тОва ме грабна. Сега когато имам възможност да гледам тв, щракам каналите и попадна ли на нещо с висока проходимост се залепям пред ти-вито.
            Сега чакам вашиТЕ съвети какво да си взема до 6000-7000лв.(1998-2000)
            Разгледах си снимките и го видях ...парахода, бил дизел
            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 29-01-11, 11:26.
            Христо - o887-o2 63 99

            Коментар


            • От: Как стигнахте до джипката ??

              При мен беше лесно.След като смених 34 автомобила 12 моторетки, няколко камиона и микробуси се качих да покарам едно терано 1 на приятел .След месец си купих Маверик .Харесва ми като камионче е и най важно 7-местен.

              Коментар


              • От: Как стигнахте до джипката ??

                Ми аз след n-броя леки коли,след дълго умуване се качих на една фронтерка къса,после на една тойота хайлукс и сега съм на едно чероки. Всичкита съм ги карал по 1 -1.5 години и не искам да се качвам на лека кола. Харесват си ми джиповете и тва си е!
                0899278323-0877500798

                Коментар


                • От: Как стигнахте до джипката ??

                  Запалих се от офф-роуда от 3-4 видео игри
                  Макар още да нямам книжка първата кола която ще си купя ще е 4х4 най вероятно пикап дълга база (Dodge Ram,Ford f-150)

                  Коментар


                  • От: Как стигнахте до джипката ??

                    Последната ми лека кола.. Алфа 164. Бензин.. Пъргав мотор, добро поведение на пътя, всякакви екстри(ел седалки, климатромик и тн. , но много трудно се справяше с историческия път. до петрохан.. Последното беше на морето.. . Затънах в една дюна и един с Паджеро ме изтегли. Каза "като ходите по пясъка... Защо не си вземете джип?" Четох тук, четох и накрая си взех Фронтера 2.5ТД дълга база. Не се харесахме.. Много тромава, Обзавеждането.. направо спартанско. И я смених с Гранд Чероки 4.7. От него съм доволен. Има динамика, Нищо от интериора не ми липсва, Докарва го на външен вид.. А и става за разходки. Поне досега не съм закъсвал де..
                    WJ 4.7 Limited
                    0889 70 70 42

                    Коментар


                    • От: Как стигнахте до джипката ??

                      При мен "виновни" са риболова и любовта към големите мотори ... мързела също не е за подценяване - много мразя да мъкна на гръб всичко дето евентуално ще ми потрябва до реката или до язовира.
                      Последно имах Тойота Авенсис 2.2 D4D разкошна кола, ама ако я караш! Докато един ден не седнах да сметна, че за 19 месеца съм минал 5800 км., като за този период съм си платил 2 данъка /х406/, 2 каска /х1300/, 2 смени на консумативи /х400/, 2 спраскани гуми /х350/, 1 ксенонова крушка /х395/, n-измивания и прибирания в гаража... и на края да няма с какво да отида на риба !!!
                      Гранда е леко миризлив, шумен и хич не е лъскав, ама е здрав и само за последния месец съм минал 900 км по риби и дупки. Не съм го взел за семейна кола - друго си е да пътуваш с лек автомобил на по-дълъг път, ама в някой отношения е неземеним.
                      Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

                      Коментар


                      • От: Как стигнахте до джипката ??

                        Винаги съм искал да имам джип.
                        До Патрола стигнах случайно, отивайки на оглед на Паджеро 1 преди почти 11 години.
                        Последното се оказа кофти, а Нисана беше в същата автокъща и след пазарлъци, че беше бая по-скъп го купих.
                        Предпочитах с цял преден мост, но по начало им искаха доста и не се намираха запазени.
                        Life is too short to drive dull cars!

                        Fight global warming !
                        ... turn on your A/С !

                        Коментар


                        • От: Как стигнахте до джипката ??

                          Аз се занимавам със строителство и преди време ходих в кипър какво да видя, всички строители от собственика на фирмата до общака караха пикапи , най вече тойота, Л200,исузо .
                          Като се прибрах в бг Българи,. вече и аз исках пикап но бяха много скъпи за мен, и реших да си взема рънар .
                          Наистина това е автомобила на строителя , товари 1-но пале цимент, не боксува,върши чудесна работа.
                          И след месец два се почна разходки в гората,гуми,джанти блокажи знаете как е
                          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 15-03-11, 07:05.

                          Коментар


                          • От: Как стигнахте до джипката ??

                            Първо беше Тенерето ,с него аз и съпругата доста обикаляхме.А сега сме вече трима и взех Дискавъри .
                            Трагичното не е смъртта, а животът, който
                            хората живеят или не изживяват до смъртта си.
                            Чарлз Буковски

                            Коментар


                            • От: Как стигнахте до джипката ??

                              От ходене по хижи.
                              При последното ходене до "Партизанска песен" с Королата така псувах изровения път, после си помислих колко красиви места има, до които няма и такъв път. Решението ми дойде в главата още преди да паркирам.

                              Коментар


                              • От: До: Как стигнахте до джипката ??

                                Първоначално публикуван от APIBOR Преглед на мнение
                                Джипа дойде от самосебеси ,занимавам се с земеделлие и дьрпам 2 тона платформа натоварена с кошери.Преди това с камиона постяно закьсвах по черното.
                                Не е ли по добре да се дърпа от трактор 4x4,данъците малки, няма винетки,може да се използва за оране,и др.земеделски прояви и прочие....а не само за дърпане.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X