Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по УАЗката днес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по УАЗката днес.

    Щото си мислели че червената лампа е за алтернатора (има и уред за налягането).Освен това щели да продължат ,но закъсали и счупили каре.Впоследствие отидох да вземаме джипа и констатирах повредата хахах .Важното е че е почти готов.
    Където не мога пеш продължавам с Уаза.
    Съдействие за закупуване на гуми с отстъпка срещу
    Съдействие на закъсали автомобили

    Коментар


    • От: Какво направих по УАЗката днес.

      Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
      И защо някой кара така, не разбирам. Един час без налягане на масло= умрял мотор?
      Абе и аз така мислех че мотора ще умре тъй като ми показваше налягане малко над нулата и се приготвих за шлайфане на вал и смяна на лагери,но работата излезе друга. Сменях няколко датчика и все тая,като мислех че някой от датчиците не показват коректно. Миналата седмица обаче отидох в сервиз и на мястото на датчика навиха преходник и на него с бърза връзка манометър. Налягането не мръдна от 2,7 като имаше доста "бръмчене" на место да се стопли мотора. Така че по съм склонен да вярвам на манометъра така от колкото на тия датчици които ни продават.
      jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

      Коментар


      • От: Какво направих по УАЗката днес.

        Значи не са датчиците а ел. инсталация ти прави бели.

        Коментар


        • От: Какво направих по УАЗката днес.

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Значи не са датчиците а ел. инсталация ти прави бели.
          Напълно е възможно! Съдя по това че ако не изключа ключ масата и на другия ден в акумулатора няма никой.Някъде окъсява но не мога да го хвана.
          jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

          Коментар


          • От: Какво направих по УАЗката днес.

            Като пламне ще разбереш.

            Коментар


            • От: Какво направих по УАЗката днес.

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Като пламне ще разбереш.
              Тя има ли нещо дето не е през бушон? Ако не, е елементарно да се види от къде е.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Какво направих по УАЗката днес.

                Елементарно е въпреки че има неща без бушон

                Коментар


                • От: Какво направих по УАЗката днес.

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Елементарно е въпреки че има неща без бушон
                  Кое е без? Интересно ми е просто.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Какво направих по УАЗката днес.

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Като пламне ще разбереш.
                    Аз не я спирам! За 3500км щеше да пламне 100пъти до сега. Никой не е застрахован.
                    jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                    Коментар


                    • От: Какво направих по УАЗката днес.

                      То не се вижда останалото но ако е каран без масло обикновено не чупи бутала, но никога не се знае...Това според мен е държал и гаста до долу да види какво ще окоти...

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20141101_143050.jpg
Прегледи:1
Размер:112.6 КБ
ID:5653166
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20141101_145109.jpg
Прегледи:1
Размер:84.3 КБ
ID:5653167

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20141101_145127.jpg
Прегледи:1
Размер:97.9 КБ
ID:5653168

                      На този собственика призна че му е било малко маслото, после долял...
                      Случайни хора УАЗ не карат

                      Коментар


                      • От: Какво направих по УАЗката днес.

                        Съгласен съм, това последното е зверско. Без налягане на масло е зле, а без масло е друга работа.
                        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                        Киа спортаж2000тди 98г
                        Ауди А3 1.9ТДИ
                        Каравана Аdria 390Q

                        Коментар


                        • От: Какво направих по УАЗката днес.

                          Моята горянка също показва0 вече една година ама знам ли?

                          Коментар


                          • От: Какво направих по УАЗката днес.

                            Първоначално публикуван от aiskrov Преглед на мнение
                            Моята горянка също показва0 вече една година ама знам ли?
                            Най добре в сервиз и с манометър! Срещу 3-4лв ще се увериш дали наистина показва 0 или не.
                            jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                            Коментар


                            • От: Какво направих по УАЗката днес.

                              Първоначално публикуван от aiskrov Преглед на мнение
                              Моята горянка също показва0 вече една година ама знам ли?
                              Лошото ще дойде когато се стигне от само себе си до равенство между истинското налягане и отчетеното, това естествено е важно ако не си оставил двигателя на доизживяване и не ти пука къде и кога точно ще блокира!
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар


                              • От: Какво направих по УАЗката днес.

                                Здравейте колеги Христос Воскресе. Извинявам се че нарушавам дискусията,но имам един проблем който ме мъчи от както купих Уазката. Когато преминава дясното предно колело през дупка нещо трака като на разхлабено. Тази сутрин лежах под нея половин час и проверих всичко даже вдигах на крик за да проверя има ли луфт на шенкелите или лагера но нищо няма. Не мога да разбера от къде трака. Купето също е добре закрепено за рамата.Амортисьорите са супер тампончетата също.Нямам счупени листове,незнам вече къде да проверявам. Моля дайте акъл. Благодаря предварително.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X