Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по УАЗката днес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по УАЗката днес

    Има в задния мост семеринг обаче той е чак на лагерите при главината а не в ръкава на самия мост. За пример прилагам и схема от руски форум и там въпросът е дискутиран доста, като в крайна сметка извода е че лагерите на главината се мажат от греста а не от маслото в диференциала.
    УАЗ 452АЭ 1975г.

    Коментар


    • От: Какво направих по УАЗката днес

      https://www.google.bg/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.gaz69.ru/ipb/topic/22911-salnik-poluosi-vnutrenij/&ved=0ahUKEwj7rZ3p5IvNAhWDVRQKHVRJDycQFggaMAE&usg=AFQjCNFyJY8M2HALo9k18gYRqSWC9Wj3Hw&sig2=Kcr2qjGnpCnxKQ2vCG-KuAТук е заровено кучето. Оказва се,че семеринг в ръкава на заден мост се монтира но до 1957г. Аз съм сменял на ГАЗ69 и имам полуоски задни от ГАЗ69 на които има шлифована и удебелена част за този семеринг. Поради,което съм останал с впечатление,че е така и при 469Б. Извинявам се ако съм подвел някой.
      Последно редактирано от off_roader; 03-06-16, 14:03.
      Случайни хора УАЗ не карат! Радослав Стоилов 0899496832

      Коментар


      • От: Какво направих по УАЗката днес

        Свалих спирачната помпа, смених двете гумички, клапана, вътре е добре.Наложи се да правя нова гарнитурка на капака, от клингерит я направих.После малко външно почистване, грундиране и боядисване.Като нова стана.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG0020A.jpg
Прегледи:1
Размер:53.6 КБ
ID:5717851Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG0021A.jpg
Прегледи:1
Размер:62.9 КБ
ID:5717852Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG0022A.jpg
Прегледи:1
Размер:63.9 КБ
ID:5717853Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG0023A.jpg
Прегледи:1
Размер:55.1 КБ
ID:5717854Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG0024A.jpg
Прегледи:1
Размер:55.5 КБ
ID:5717855
        УАЗ 452Д,ML270CDI,Ford Transit, DAIHATSU Terios, Волга 2410 GSM 0898677185

        Коментар


        • От: Какво направих по УАЗката днес

          Преди два-три дни си разглобих уредите, защото бяха в много лош външен вид.
          Последва чистене от ръжда, боядисване.И най-интересното, махнах старите скали, и си направих нови, ама добавих и емблема "УАЗ".Смених подсветката със сини светодиодни крушки на уредите, а на скоростомера-подсветката с бяла и синя за дългите светлини.
          Прикачени файлове
          УАЗ 452Д,ML270CDI,Ford Transit, DAIHATSU Terios, Волга 2410 GSM 0898677185

          Коментар


          • От: Какво направих по УАЗката днес

            Не виждам изчервени от срам уши за тия сини диодчета. Но можеш да кажеш "сбогом" на нощното зрение.

            Коментар


            • От: Какво направих по УАЗката днес

              Освен сини са и малоумно позиционирани. Неслучайно терминът е ПОДсветка .
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • От: Какво направих по УАЗката днес

                Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                Освен сини са и малоумно позиционирани. Неслучайно терминът е ПОДсветка .
                Не можах да разбера кое е "малоумното позициониране".Аз също употребих термин "подсветка", мисля, че нямам правописна грешка.
                УАЗ 452Д,ML270CDI,Ford Transit, DAIHATSU Terios, Волга 2410 GSM 0898677185

                Коментар


                • От: Какво направих по УАЗката днес

                  Това което си направил не е ПОДсветка, а светене в очите.

                  Коментар


                  • От: Какво направих по УАЗката днес

                    Жуля си кабината на Ужазката и под n - тия слой боя се появи те товаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:УАЗ.jpg
Прегледи:1
Размер:95.1 КБ
ID:5718248 на дясната врата. Писах на чичо Гошо к'во ли не, ма не знай нищо, а на мен ми е интересно к'во е „2 АТ“
                    Последно редактирано от danail_3; 08-06-16, 08:43.
                    Три дена глупави експерименти икономисват половин час четене!

                    Коментар


                    • От: Какво направих по УАЗката днес

                      Това е указание за налягането в предните гуми 2 тмосфери.

                      Sent from my JY-S3 using Tapatalk
                      УАЗ 452АЭ 1975г.

                      Коментар


                      • От: Какво направих по УАЗката днес

                        2 АТмосфери - препоръчително налягане при помпене на гумата. Опа, с колегата сме писали едновременно.

                        Коментар


                        • От: Какво направих по УАЗката днес

                          Благодаря, аз си помислих че притежавам бахтиуниката!
                          Три дена глупави експерименти икономисват половин час четене!

                          Коментар


                          • От: Какво направих по УАЗката днес

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Това което си направил не е ПОДсветка, а светене в очите.
                            При УАЗ 452, скоростомера е настрани и надолу от погледа на шофьора и преди не се виждаше светенето на синия индикатор за дългите светлини, то сега денем пак не се вижда, ама вечер вече е добре.Това си е мое виждане за нещата, и решение, което съм направил, все пак темата е "Какво направих по УАЗката днес".Извинявам се ако случайно съм засегнал някого с нещо.
                            Весел ден.
                            УАЗ 452Д,ML270CDI,Ford Transit, DAIHATSU Terios, Волга 2410 GSM 0898677185

                            Коментар


                            • От: Какво направих по УАЗката днес

                              Това на вратата отвън да ти пише налягането на гумите е уникат, запази си го.
                              Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                              Коментар


                              • От: Какво направих по УАЗката днес

                                Боядисах я вече, обаче току виж ме захапало кучето и съм указал тази важна информация на показ! Да се чудят и другите люде .
                                Три дена глупави експерименти икономисват половин час четене!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X