Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рама за раздатката-дискусия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Рама за раздатката-дискусия

    Моята заготовка на рама на раздатката ще я продавам. Печалба няма да търся - само производствените разходи и толкоз. Vladyas ми сложи щанга между раздатката и скоростната кутия и ефектът е поразително добър. Не, че не мога да сложа и рамата, но трудът по монтажа се оказа много кофти и нямам нито финанси, нито време за него...

    Коментар


    • #92
      До: Рама за раздатката-дискусия

      Първоначално публикуван от philipp Преглед на мнение
      ...Vladyas ми сложи щанга между раздатката и скоростната кутия и ефектът е поразително добър...
      Може ли да качиш няколко снимки? Ще съм ти безкрайно благодарен.
      Only after the last tree has been cut down,
      Only after the last river has been poisoned,
      Only after the last fish has been caught,
      Only then will you find that money cannot be eaten.

      Коментар


      • #93
        До: Рама за раздатката-дискусия

        Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
        Може ли да качиш няколко снимки? Ще съм ти безкрайно благодарен.
        Снимка имам тук, но не знам дали се вижда добре: http://www.cphpvb.net/lada/5797-repairs-2010/

        Иначе по-назад в темата го имаше снимано. Някои хора го критикуват като решение.

        П.С. На някой да му трябва рама?

        Коментар


        • #94
          До: Рама за раздатката-дискусия

          Днес най-накрая си поиграх с рамата и я сложих на колата центровката стана много бързо, което значи че съм уцелил размерите и съм се справил с пробиването. Остана да закача и 3-я тампон. Снимки утре ще кача и ще кажа впечатления, че днеска си играх до 9 и стана тъмно и не можах да я пробвам.

          Коментар


          • #95
            До: Рама за раздатката-дискусия

            Филип,кажи на тия момчета да не се занимават с несвойствени работи!
            0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

            Коментар


            • #96
              До: Рама за раздатката-дискусия

              Първоначално публикуван от vladyas Преглед на мнение
              Филип,кажи на тия момчета да не се занимават с несвойствени работи!
              100% доволен от щангата, която ми сложи

              Ама ако някой все пак иска рама... да не се притеснява да си поиска от мен

              Коментар


              • #97
                До: Рама за раздатката-дискусия

                Първоначално публикуван от b.bore@mail.bg Преглед на мнение
                И аз си направих трета опора на раздатката и вибрациите намалиха .
                Като идея си го докарал,но този тампон разположен вертикално-не му е там мястото.
                0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                Коментар


                • #98
                  До: Рама за раздатката-дискусия

                  Мнение на vladyas
                  Филип,кажи на тия момчета да не се занимават с несвойствени работи!
                  Незнам мен ли имаш предвид с това. Какво му е несвойственото на това да си сложиш рама. Колко пъти да го повтарям това, правя и слагам рама заради това че пода ми е изгнил (така я взех) и е кърпен и е изместено захващането на раздатката и от там вибрации. Това за тампона за СК е добра идея, но уви и там в момента има изгнило и ако се сложи тампон от РК към планката на СК имам чувството, че направо ще се изкърти. Това е положението при мен

                  Коментар


                  • #99
                    До: Рама за раздатката-дискусия

                    Първоначално публикуван от toni188 Преглед на мнение
                    Незнам мен ли имаш предвид с това. Какво му е несвойственото на това да си сложиш рама. Колко пъти да го повтарям това, правя и слагам рама заради това че пода ми е изгнил (така я взех) и е кърпен и е изместено захващането на раздатката и от там вибрации. Това за тампона за СК е добра идея, но уви и там в момента има изгнило и ако се сложи тампон от РК към планката на СК имам чувството, че направо ще се изкърти. Това е положението при мен
                    Не бе, не се връзвайте. Идеята за рама е добра. Вярно е обаче, че ефекта за вибрации се реши с щанга по-лесно. Затова казва Влади "да не се занимават с...". Просто рамата е по-трудна за слагане, не друо...

                    Коментар


                    • До: Рама за раздатката-дискусия

                      Днеска смених и тампоните на раздатката избих старите и набих нови.
                      Прикачени файлове
                      [SIGPIC][/SIGPIC][B]Bore[/B]

                      Коментар


                      • До: Рама за раздатката-дискусия

                        Първоначално публикуван от b.bore@mail.bg Преглед на мнение
                        Днеска смених и тампоните на раздатката избих старите и набих нови.
                        Които смята 4е това е невазможно ето да види как става .
                        [SIGPIC][/SIGPIC][B]Bore[/B]

                        Коментар


                        • До: Рама за раздатката-дискусия

                          Днес покарах колата първо само с рамата без 3-я тампон, Вибрациите станаха много минимални. По точно до 80 км/ч. да не кажа никакви, а много много малки, преди това имаше нещо като масаж от седалката от вибрациите. След 80 км/ч. почват да се усещат, но пак много по слабо, при положение че раздаткта вибрира доста самите вибрации, които се усещат са много слаби. След това каране сложих и 3-я тампон и пак направих малко тестове. Вибрациите са пак минимални, но след 80 км/ч. раздатката се успокоява и возията става доста комфортна.
                          Не виждам защо някои хора са против слагането на такава рама и че резултатите не са били добри. Аз без рама колкото и да центрирах раздатката, но можах да постигна това ниво на комфорт колкото в момента с рамата. Вярно малко е играчка изработката и слагането и особено като няма канал и трябва да се прави на земята и помощ с крикове. Пускам и малко фотосесия както обещах вчера.
                          За мен проекта е завършен повече от успешно!!!
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • До: Рама за раздатката-дискусия

                            Много добре е станало .
                            А на раздаткара нови шпилки ли си сложил ?
                            [SIGPIC][/SIGPIC][B]Bore[/B]

                            Коментар


                            • До: Рама за раздатката-дискусия

                              Шпилките са си старите. Тампоните и те са старите имат напукано и май трябва да се сменят, но ще им дойде времето.

                              Коментар


                              • До: Рама за раздатката-дискусия

                                Колега много жестоко си рязал стените на винкела. Имай в предвид, че здравината на рамата ти е толкова, колкото е здравината на най-слабото й място. Аз като смятах моята го мислех да мина с много по-малки повреди по желязото... Това рязане, което виждам при теб при ауспуха и тампоните е просто брутално...

                                Все пак здравината може и да се окаже достатъчна. Кой знае... Аз мойта я смятах така, че да държи на много бой

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X