Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Среща Lada Niva

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Среща Lada Niva

    Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
    Добре,да видим как ще се разберем с колегата боре.Аз лично много ще се радвам да се саберем.
    Колеги,честно казано и аз имам огромното желание да се съберем повече нивоводи.Заповядайте на 7 май около 10 часа на пистата в Сливен без да се кахърите.Така или иначе това ще ни е една от първите сбирки и главната цел ще бъде запознанство.Разходката ще е ЛЕКА,без излишно трошене на машините........Наясно съм,че някои колеги ще дойдат от далеч и естесвено на вечерта ще трябва да се прибират безаварийно.Така,че съм предвидил и този важен фактор при избора ми на маршрута за разходката.За сега колегите Петър Митрев,Рибарчето-Здравко и ROCCO са тъй да се каже записани.Други кандидати...???Ясене ти какво ще кажеш по въпроса?
    Последно редактирано от Янко Желязков; 01-05-10, 21:52.

    Коментар


    • До: Среща Lada Niva

      И аз мога да ви придружа до някъде и от там на вилата, че един месец не съм ходил.
      Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
      Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

      Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

      Коментар


      • До: Среща Lada Niva

        Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
        И аз мога да ви придружа до някъде и от там на вилата, че един месец не съм ходил.
        Идеално-и без това отдавна не сме се виждали.

        Коментар


        • До: Среща Lada Niva

          Колега Токарев,ти поне си наблизо.Какво се ослушваш?Ако нямаш други планувани ангажименти ела да се запознаем на живо.И разходчица ще има-лекичка.Е ако някой много "затропа" за екстрийм има и други варианти из Сливенския Балкан.

          Коментар


          • До: Среща Lada Niva

            Първоначално публикуван от niva men Преглед на мнение
            Колега Токарев,ти поне си наблизо.Какво се ослушваш?Ако нямаш други планувани ангажименти ела да се запознаем на живо.И разходчица ще има-лекичка.Е ако някой много "затропа" за екстрийм има и други варианти из Сливенския Балкан.
            С НАЙ ГОЛЯМО УДОВОЛСТВИЕ бих дошъл ама в неделя участвах в състезание и сега лекувам рани.поучупих се бая.траял в долно езерово

            Коментар


            • До: Среща Lada Niva

              Първоначално публикуван от токарев Преглед на мнение
              С НАЙ ГОЛЯМО УДОВОЛСТВИЕ бих дошъл ама в неделя участвах в състезание и сега лекувам рани.поучупих се бая.траял в долно езерово
              Разбирам-имахме и Ямболско участие там със Сузуки Самурай-сигурно си забелязал.Иначе какво и стана на Нивата от траяла-нещо сериозно или ...?Сподели,ако искаш колега.

              Коментар


              • До: Среща Lada Niva

                Е как няма да ги забележа стартираха с номер 1 добре се представиха.скъсах заден амортисьор ;две курмилни щанги изкривих ДЪЛГИТЕ накрайници ;страничния роубар на десния праг и предната маска.

                Коментар


                • До: Среща Lada Niva

                  Моля всеки който възнамерява да идва да каже!За сега сигурните сме аз, колегата Нива мен и Рибарчето.Разходката както вече знаете ще е лека с хапване и пийване някъде, защото знаете, че като са повече джипки(и други от Ямбол ще идват) като почне харда нещата се проточват, така че който мисли да идва моля да не се впуска в безкрайни заигравки!Все пак има хора, които ще са от далеч.Не казвам без никакви, но нека са с мярка, а който иска докато другите ядем нека си се рови колкото иска.

                  Коментар


                  • До: Среща Lada Niva

                    Първоначално публикуван от Петър Митрев Преглед на мнение
                    Моля всеки който възнамерява да идва да каже!За сега сигурните сме аз, колегата Нива мен и Рибарчето.Разходката както вече знаете ще е лека с хапване и пийване някъде, защото знаете, че като са повече джипки(и други от Ямбол ще идват) като почне харда нещата се проточват, така че който мисли да идва моля да не се впуска в безкрайни заигравки!Все пак има хора, които ще са от далеч.Не казвам без никакви, но нека са с мярка, а който иска докато другите ядем нека си се рови колкото иска.
                    Петьо тъй като чета ще сме си само тримцата-най много да дойдат още един двама колеги от Ямбол.Но нищо-ще гледам да си прекараме добре и всички да сме доволни.Ако все пак има някой размислил нека пише-както вече писах разходката ще е софт с наблягане повечко на хапване,пийване-/за водачите в граници естествено/ и правене на снимки.Сборен пункт-7май,10ч.-пистата на пътя Сливен-Ямбол,намираща се на 1км. от Сливен.

                    Коментар


                    • До: Среща Lada Niva

                      Такааа. На 6-ти варя ракия. Единствена свободна дата, така че няма да съм с вас.

                      Коментар


                      • До: Среща Lada Niva

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Такааа. На 6-ти варя ракия. Единствена свободна дата, така че няма да съм с вас.
                        Нищо-Живи и здрави дано следващия път се срещнем.Ще изберем и по-централно място за да е по-удобно на повече желаещи за сбирка.

                        Коментар


                        • До: Среща Lada Niva

                          Здравейте колеги-срещата все пак се състоя и преди малко приключи.Събрахме се 3 Ниви+1 Саморай,което си е направо постижение.Нивоводите от Форума бяха колегата Петър Митрев,Рибарчето-Здравко и моя милост.Аз имах и навигатор,познаващ добре Балкана-съфорумника-"Кара Кольо".Колегата със Саморая също ни уважи и разбира се дойде с нас на разходката,която се състоя в гъстите гори на Сливенския Балкан.Трасето беше дълго около 15км. и на места уж плануваната "софт" разходка се превръщаше в "хард",поради дълбоките коловози,камъни и дънери.На всичкото отгоре стигнахме и до място,където просто път нямаше и се наложи да си го попрекараме.Наобед се разположихме на предварително набелязана от мен високопланинска полянка,където хапнахме подобаващо и разбира се си починахме на хладина и спокойствие.Следобед разходката ни продължи,но този път в изцяло "софт" вариант тъй,като колегата Петър Митрев от Асеновград го очакваше доста път.Имаме доста снимки,които Петьо ще пусне по-късно тази вечер или утре.Като заключение мога да кажа,че който не дойде загуби-денят беше наистина чуден за весели моменти,заигравки и разбира се нови запознанства между колеги-Нивоводи.Много съм радостен,че се запознах с колегата Петър Митрев-това беше една планувана задача,която се осъществи.Петьо се оказа много сериозно момче и съм сигурен,че и по нататък ще си гостуваме взаимно.Дано другия път да се съберем повече ентусиасти.ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ-Янко.
                          Последно редактирано от Янко Желязков; 07-05-10, 18:38.

                          Коментар


                          • До: Среща Lada Niva

                            Първоначално публикуван от niva men Преглед на мнение
                            Здравейте колеги-срещата все пак се състоя и преди малко приключи.Събрахме се 3 Ниви+1 Саморай,което си е направо постижение.Нивоводите от Форума бяха колегата Петър Митрев,Рибарчето-Здравко и моя милост.Аз имах и навигатор,познаващ добре Балкана-съфорумника-"Кара Кольо".Колегата със Саморая също ни уважи и разбира се дойде с нас на разходката,която се състоя в гъстите гори на Сливенския Балкан.Трасето беше дълго около 15км. и на места уж плануваната "софт" разходка се превръщаше в "хард",поради дълбоките коловози,камъни и дънери.На всичкото отгоре стигнахме и до място,където просто път нямаше и се наложи да си го попрекараме.Наобед се разположихме на предварително набелязана от мен високопланинска полянка,където хапнахме подобаващо и разбира се си починахме на хладина и спокойствие.Следобед разходката ни продължи,но този път в изцяло "софт" вариант тъй,като колегата Петър Митрев от Асеновград го очакваше доста път.Имаме доста снимки,които Петьо ще пусне по-късно тази вечер или утре.Като заключение мога да кажа,че който не дойде загуби-денят беше наистина чуден за весели моменти,заигравки и разбира се нови запознанства между колеги-Нивоводи.Много съм радостен,че се запознах с колегата Петър Митрев-това беше една планувана задача,която се осъществи.Петьо се оказа много сериозно момче и съм сигурен,че и по нататък ще си гостуваме взаимно.Дано другия път да се съберем повече ентусиасти.ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ-Янко.
                            Аз да кача ли някоя друга докато колегата качи хубавите.

                            Коментар


                            • До: Среща Lada Niva

                              Първоначално публикуван от Наско Преглед на мнение
                              Аз да кача ли някоя друга докато колегата качи хубавите.
                              Разбира се колега-качвай.

                              Коментар


                              • До: Среща Lada Niva

                                Много добра среща се получи, колеги. Терена беше на ниво, въпреки че малко повече кал нямаше да е излишна на никого . Нивите още веднъж доказаха, че са упорити машини, а някои Самураи още по-упорити . Благодарности към всички, които се включиха в срещата и дано занапред да стане традиция!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X