Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-добрата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най-добрата

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Нямат 3 реда седалки,а е пикап,на мен ми трябва рейс.В това повече от 4 човека не мога да вкарам по закон,на мен ми трябва 7 местен,като трьгна на разходка да не се влачим по 2-3 коли в керван,че ни гледат странно.
    Искам да е прост стар,як дизел,а не 25 000 долара нова машина,за тия пари се разбра какво бих взел.Говорих с едни момчета тук,само Тойоти карат,но бензин което не е зле като няма дизел.

    Мисля го,ослушвам се и не го бьрзам.
    Е,като ти трябва автобус,вземи си бус.Сигурно има дизел,може даже да има нЕкой с 4х4.Сам казваш че няма да излизаш извън пътя,тогава разните бусчета на Додж,Шевролет,Форд и т.н. ще ти свършат работа.За след края на света,се надявай на късмет,не на автомобил...

    Сега поразгледах набързо какво има при вас ,като дизелови двигатели и машини за твоите цели.Има разни дизелови V8,изцяло механични...
    Сам казваш че си практичен човек,а тия двигатели са измислени там точно за такива хора.
    Не вярвам да имаш някакви пречки да се ориентираш измежду американските машинарии.Информираш се за предимства и недостатъци на различните дизелови, американски таралясници и взимаш който решиш.(не който ти харесва,че май спомена,че всичките не ти харесват)

    P.S.Те такива от "ваш'те" има и в нашенско- http://en.wikipedia.org/wiki/CUCV#General_Motors
    Може да има и дълъг пътничеки вариант.
    Последно редактирано от cecoa1; 18-10-10, 23:22.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • От: Най-добрата

      А почваме да приближаваме кьм истината.На мен ми трябва дизелов рейс който да може да се сравни сьс 123.Е онова от 3 литра дизел вади 80 и малко коня,набира за минута,но се поправя с отверка,ключе десятка и чук и то след като е минало поне 700 000 километра.

      И не ме бьрка да му набия лекичко каквото на мен ми трябва,номера е да намеря правилната платформа,което е доста различно от рядкосрещано джуганче,ново пьлно с електроники,7 литров бензинов или льскар за 30 000 долара.До момента само Шеви Сьбьрб е на линия,но то пьк пьлно с дребни проблеми,а и някои едри.

      Смешно им е на някои как в Щатите не си харесвам 4Х4 дизел,но е така - няма го това което тьрся.Някой да се сеща за джигана Нисан Патрул с редовия шестак дизел СД33 дьлга база на ресьори?Е те такова ми трябва и тук - 6 бушона на крьст,2 рьчки в него и един волан.КРАСОТА.



      Няма и да е бус,аз поне ЯК бус не сьм виждал с четворка задвижване.Може да не го ползвам за разходки из гората,НО го искам подготвено за там или поне да я имам базата за подготовка,а това според мен е джипка дьлга база и нищо друго.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Най-добрата

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        ...Някой да се сеща за джигана Нисан Патрул с редовия шестак дизел СД33 дьлга база на ресьори?Е те такова ми трябва и тук - 6 бушона на крьст,2 рьчки в него и един волан.КРАСОТА...
        Заповядай, малко е на север от Сеатъл и е с десен волан плюс автомата, ама няма как

        Обявата е малко стара, та може и да не е актуална, но не е единствения Патрол/Сафари който съм виждал за продажба.

        http://vancouver.en.craigslist.ca/pm...960127755.html


        То се видя, че не можем да ти помогнем, поне да те дразним


        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3k43m73oa5V45Z15R4a9h12777e492f901728.jpg
Прегледи:1
Размер:9.2 КБ
ID:5220144
        Toyota Land Cruiser BJ70 1985
        Lexus LS430

        Коментар


        • От: Най-добрата

          offtopic:

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          ...Някой да се сеща за джигана Нисан Патрул с редовия шестак дизел СД33 дьлга база на ресьори?Е те такова ми трябва и тук - 6 бушона на крьст,2 рьчки в него и един волан.КРАСОТА...
          Aз... За един къс червен обаче (май беше червен) и един дълъг GR Y60...

          Коментар


          • От: Най-добрата

            Първоначално публикуван от vento5 Преглед на мнение
            Заповядай, малко е на север от Сеатъл и е с десен волан плюс автомата, ама няма как

            .......

            [ATTACH=CONFIG]259977[/ATTACH]
            Топло, топло....!
            Technical Rescue Direct - life lies in courage
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

            Коментар


            • От: Най-добрата

              Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
              offtopic:



              Aз... За един къс червен обаче (май беше червен) и един дълъг GR Y60...

              Червен беше,а дьлгия беше сив...................баси как помни кучето.



              За Канада пак казвам ЗАБРАВЕТЕ,ще ми скьсат нервите до регистрация.На финала една бензинова и тва ще е,почва да ми писва еле след като някакьв амбрияж отнесе бронята на жената.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Най-добрата

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Някой да се сеща за джигана Нисан Патрул с редовия шестак дизел СД33 дьлга база на ресьори?Е те такова ми трябва и тук - 6 бушона на крьст,2 рьчки в него и един волан.КРАСОТА.
                Простете за спама Хайде към хора за дизеловия Патрул и аз да изпратя картичка от Европа. Има няколко кабела дето засрамват пейзажа но ги преживяваме

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image010.jpg
Прегледи:1
Размер:149.9 КБ
ID:5220193
                Дела трябват, а не думи.

                Коментар


                • От: Най-добрата

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1004dp_02+jeep_CJ_10A+nissan_SD33_diesel_engine.jpg
Прегледи:1
Размер:105.5 КБ
ID:5220200

                  Е го грозника сложен в Jeep CJ-10A както и наврян в Тойота

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Ride.jpg
Прегледи:1
Размер:82.8 КБ
ID:5220201

                  Дьлга база обаче,такьв скокливец продават на 3 крьстовища от нас,но размера ме бьрка.

                  Другото кофти е,че трябва да сляза от сравнително голяма кола,като седна в нещо с малки седалки и се отказвам много бьрзо.Колкото и да го мисля обаче излиза все едно - забравя ли за дизела,стьпя ли си на бензинов мотор и проблемите се решават.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Най-добрата

                    Ей, спамери!
                    Не знам дали Бенцбос ще си купи Тойота, ама както сте я подкарали, ще ме навиете за Патрул...
                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар


                    • От: Най-добрата

                      http://sandiego.craigslist.org/csd/cto/2013661507.html

                      Приятно ми е......................ДОСАДНИКА.Ровим си аз ровим си и хльц,хльцнах.Дизел под капака на дьлга Тойота и го дава с резервен мотор.Мотора лесен,него лесно ще му намеря кое и как.Допьлнителен морски филтьр Рейкор инсталиран и джугана с регистрация в Аляска.Тоя ше е някой морски ма как да е.

                      От вас искам коментари по обявата,един вид разкази в картинка - какво да му гледам по модела,по скорости и окачване?Темата,че пак ще я прегледам да се сетя кое и как беше то е ясно,но вие кажете специално тая как я намирате?На мен ми остава да измисля регистрацията какво да я правя..............и да видя колко е гнило това.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Най-добрата

                        Тя работата, май отива на ..... Честито ..... ама, а дано!
                        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                        Коментар


                        • От: Най-добрата

                          Охааа 60-ка , дано да е читава.
                          --------------------------------------------------
                          [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

                          Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
                          [/FONT]

                          Коментар


                          • От: Най-добрата

                            Много люта обява - като на някой, на който му е замръзнала нафтата. Интересно, защо си е взел резервен двигател.

                            ... а после ще разказваш как се регистрира в Калифорния пушлив нафтояд.

                            Във връзка с идеите да се пресажда дизел на изконно бензинови коли се сетих за следното: Не знам как е в Калифорния, но тук, ако тестваш за газове дизел по бензиновите критерии или бензинов по дизеловите, ще получиш много добри показания. Просто различните замърсители имат различна тежест в крайната оценка.

                            Коментар


                            • От: Най-добрата

                              Ако си беше и с тойотски дизел, след толкова ровене, щях да се зарадвам от сърце... сега пак се радвам, ама ми е малко свито
                              П.С. - моля колегите с исузо да не се засягат - закачам се

                              Коментар


                              • Re: От: Най-добрата

                                Май само аз не съм се включил в наддаването за моделите но имам 2 джипа единия от които е легендарната ТЛК-80 VX,1HD-T,4.2TD,десен волан,1992,автоматик,другата е не по-малко легендарния Нисан Патрул К160(къс) с уникалния 4.2ТД мотор.Мога да кажа смело,че именно ТОВА са джипките,които изобщо си заслужават,изключая легендарното "Г" на МБ,което също съм притежавал,но беше австрийска направа ПУХ-Г280 с двувалковия мотор М110 и механичния инжекцион БОШ-КЕЙДЖЕТРОНИК.
                                Нисана го притежавам от 14 години и ми е направил около 3000 лева масраф досега-консумативи,супер машина,в момента е на изкърпване и боядисване,понеже от ходене на лов и риба му заминаха ламаринките.По шасито,ходова част и двигател-без забележки.
                                Тойотата-все едно караш"пурата" на МБ-возия ,лукс,плавен ход,здрава,сигурна и.... МАСРАФЛИЯ,пък и още ми е жал да я набутам в "киреча"доста е лъскава и просто е класата на белия човек.
                                Последно редактирано от tuni; 20-10-10, 13:20. Причина: грешка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X