Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-добрата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най-добрата

    Ако е за някой бус, поне гледам, че и такова животно ще ти/ви свърши работа, из тубата има разни дето ми изглеждат екстремнички http://www.youtube.com/results?searc...y=4x4+van&aq=f. Пък и казваш няма да е нещо хард

    Попадал съм и на оффроуд форуми специално за разни такива .... да ги кажем бусове. Пък и си мисля, че някой американец от към поддръжка, ще е по евтино от японките
    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

    Коментар


    • От: Най-добрата

      UP ot Panama

      Пак аз.

      С 2 думи искам малко инфо за Секвоя 2002 - 2006,гледах за Лексуси,но са на дървена цена,а и по-малки от Секвойката която спкойно се намира за десетина бинки на 150 000 километра.Ангренаjен ремък и независимо предно........му мajката,че и бензин харчещ 80% повече от това което мислех,но няма как като няма дизел.

      Какво да му гледам на това,петицата скорости много по-добре ли са от четворката,големия или малкия мотор и коя година какво и куца?

      Друсна земетръса,аз на лодка в Панама,жената леко бременна с детенце на ръце и окачване СПОРТ на лимото.Имам 4 месеца да чета за Секвойката,минавам у вашата мафия тия дни,Гето много малко и много кисело за размера си.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Най-добрата

        Я да ви строша сьня.Ровя из тукашния форум и попаднах на това както и на една черна на добра цена и година в ЛА та си викам като аз не спя поне и някой друг да стои буден с мен.

        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Най-добрата

          Тва не е ли монтаж бре? Баси.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Най-добрата

            No
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Най-добрата

              Баси и скалата!! Много е готина!
              088пет722пет99
              http://www.hydropompi.com/

              Коментар


              • От: Най-добрата

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                Тва не е ли монтаж бре? Баси.
                Не е монтаж - HDR е. Иначе на тая светлина нищо нямаше да се види.
                Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X