Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-добрата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Най-добрата

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    ...Кьде ми вкара и ти тая идея - питам жената Хамьр 1 ще караш ли,а тя ми вика Ми ако е едно що да не го карам................брех,само отличници около мен значи.
    A, спокойно, те жените са си така. Моята и тя вика "Витарката не си я давам! ... освен за Рам". Ама това е, щото не е виждала H1 отблизо
    Хрумна ми нещо относно кражбите. Ако се уредиш с Тойота, сложи и някъде (освен алармата) един GSM с 2 сирени. Ако се случи да я откраднат, звънкаш на GSM-а и сирените започват да квакат. Ще е трудничко да мине границата незабелязан
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • #77
      От: Най-добрата

      Проблемът с кражбите на собствен ход предполагам, че може да се реши по някой от класическите за България методи. Чувал съм, освен това, че в САЩ ръчките по-рядко ги крадат. Я кажи ти защо искаш джуган с автомат?

      Коментар


      • #78
        От: Най-добрата

        Здрасти BENZBOSS!Мисля, че има 2 или 3 компании официално вкарващи LC 105 в Щатите, сега ти пращам за бронираните, по натам другите.Успех и не забравяй да ни осветлиш какво си решил!
        Ето ги и тези небронираните:
        http://astor.exporterus.com/529493/t...hzj105-4x4.htm
        Както може да види човек, освен с 105-ци тези търгуват с не много голям, но добре подбран асортимент:
        злато,мерцедеси,кашмирска вълна и пикапи!
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от metotem; 11-10-10, 15:12.
        1999 4Runner 3RZ/ 4Runner 1KZT/ 4Runner 5VZ

        Коментар


        • #79
          От: Най-добрата

          Кой , какво си нема - за това мечтае!
          С какво един американски дизеляк 6,2Д е по-лош от оризарката?
          Кое е по-надежно: шевито , доджа /за които има части и в бакалията/ или изгнилата оризарка /за която частите с в музея и струват колкото злато/.
          В Австралия се карат Тойоти , защото е близо до Япония и части- бол.
          Пикапи дизеляци,с двойна кабина , лифтнати , с големи тракалета -колкото щеш - това за нас е върха, а ти им се назландисваш?????
          ________________________________________________________________________________________
          Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
          HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

          Коментар


          • #80
            Първоначално публикуван от Ba4e Mite Преглед на мнение
            Кой , какво си нема - за това мечтае!
            С какво един американски дизеляк 6,2Д е по-лош от оризарката?
            Кое е по-надежно: шевито , доджа /за които има части и в бакалията/ или изгнилата оризарка /за която частите с в музея и струват колкото злато/.
            В Австралия се карат Тойоти , защото е близо до Япония и части- бол.
            Пикапи дизеляци,с двойна кабина , лифтнати , с големи тракалета -колкото щеш - това за нас е върха, а ти им се назландисваш?????
            Баче Мите, следващия път малко повече познания по темата и малко по-малко градски легенди. Иначе подобни публикации ще ги трия без предупреждение.
            За твоя информация, части за "оризарката" има не само по бакалиите а и по бутките за весници в Щатите. И още нещо, оризарки се карат в Австралия далеч не защото Япония е близо. Поинтересувай се исторически защо Тойота е лидер в Австралия и не само там, а не например Ленд Ровър. Щото пък Япония не е близко и до Африка а и там се покарват не малко. Всъщност #1 в 4х4 сегмента от няколко десетилетия.

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Я кажи ти защо искаш джуган с автомат?
            А с какво? С ръчка?...
            Последно редактирано от Yaro; 11-10-10, 15:28.

            Коментар


            • #81
              От: Най-добрата

              С ръчка имам предвид. Зная, че в САЩ има други традиции по въпроса, зная и карикатурната вражда между двата синода, но са ми любопитни неговите съображения.
              Той спомена "в краен случай ръчка".

              Коментар


              • #82
                От: Най-добрата

                Някой дърт Събърбан няма ли да свърши работа? Предполагам части за него бол, цена втора употреба предполагам не е фрапираща, автомат, голем (камионски) дизел.
                --------------------------------------------------
                [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

                Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
                [/FONT]

                Коментар


                • #83
                  От: Най-добрата

                  Първоначално публикуван от Ba4e Mite Преглед на мнение
                  Кой , какво си нема - за това мечтае!
                  С какво един американски дизеляк 6,2Д е по-лош от оризарката?
                  Кое е по-надежно: шевито , доджа /за които има части и в бакалията/ или изгнилата оризарка /за която частите с в музея и струват колкото злато/.
                  В Австралия се карат Тойоти , защото е близо до Япония и части- бол.
                  Пикапи дизеляци,с двойна кабина , лифтнати , с големи тракалета -колкото щеш - това за нас е върха, а ти им се назландисваш?????
                  И кое от изброените си имал, че и за гниене говориш?
                  А забелязах, всъщност задаваш въпроси.
                  ТЛК 80 4,2ТД-95г

                  Коментар


                  • #84
                    От: Най-добрата

                    Пичове пак ще се опитам да го обясня.

                    Това нещо ще е единственото нещо което няма да е Мерцедес автомат ако не броим на брата паметника / Хондето де /и на баща ми работния Сатурн.Това ще е нещото което на който му трябва ще го яха и ще си вьрши работата с него - товарене,пренасяне,пазаруване,пикник,с деца на плаж,подготовка на лодки..............Рьчка сложна работа,аз нямам проблеми,брата,бащата и жената няма проблем,НО сестра ми и на брата жената рьчки не карат.Ония ден на брата жената с детенце я ожулиха и се обажда от магистралата,аз настрьхвам и скачам в моя да и го карам резерва,да си качва детето и да кара,а аз да се оправям с ламарината,че брата беше на бачкане.Как да и дам камион дето няма да може да го подкара?

                    Не мислете само от вашите си офроуд изпьлнения.То ако го взема е ясно,че няма да си остане с гуми пистарки и ще го накича за екшьн,но я види гора 3 пьти в годината я не.Представете си 8 коли от които нито една става за даване на ток,теглене и товарене,за груби изпьлнения да не говорим,само 2 са с оригиналните си джанти,другото СПОРТ.Един телевизор някой да си купи и почваме да се почесваме кьде да го рьгнем.

                    Не се виждам в Додж.Наемали сме такива и не ми харесва типичния американски камион и това си е.Нищо лошо няма да му намирам части на всеки ьгьл,нищо лошо няма да е пьлно по моргите с такива и като чукна на Ибей да ми вади по 100 страници с части,НО Американец не го ща па ако ще Гега за 30 бона да е.

                    Гниенето и него го забравете.По закон в Калифорния трябва да ми я продадат сьс сертификат за проверка на изгорели газове.Това ако го купя от Аризона примерно и се изгьзи тук ще се чудя какво да го правя,няма регистриране после,за студени щати пьк сьвсем дума да няма.Сан Диего е под Египедските пирамиди ако му теглиш чертата,за гнило дума да не става.
                    Сега нали разбирате и защо тьрся дизел?Айде на кафе е 50 километра каране.Да отида при бащата,да пием по бира,да си измия колата..............са ми 3 часа,2 в каране по магистралата.Е бензина евтин,а да ходиш на кафе до Пазарджик как е?А и не е това,майната им на парите,не ми се занимава сьс стари бензинови мотори.По-добре прост,як,тежьк и стар дизел без глупости по него.Какво да е обаче това е вьпроса,Рейндж Ровьр тьрсих е така от любопитство..............ми и той го няма дизел тук.

                    Пикап няма да е,искам го вагон,че да се сьбираме вьтре,а не по 3 коли на плаж да ходим.Искам го голямо да не се чудя кьде да набутам 4 джанти 18 дето ги намерих за 250 кинта Карлсон и ме сьрби задника с какво да отида и да ги товаря.

                    Дизел,голям вагон,да не е Американец и да е автомат.ТУШ,те такова животно няма.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #85
                      От: Най-добрата

                      Айде и малко смях - ровя за Хамьр,намирам един дьльг и бял,разглеждам го и зад мен че чува....................бял..........автобууууус.Напиках се от смях,сина ми на 2 годинки така се изцепи,че зацвилихме с майка му.Така не се бях смял от как му метнах една гумена озьбена акула вьв ваната,той я взе,погледна я,плясня я по тиквата и вика

                      Акулка............смее се............


                      Та така,АВТОБУУУУС.ХАХАХАХАХХА


                      http://www.autotrader.com/fyc/vdp.js...e&rdpage=thumb





                      като го гледам има още един ред седалки.Малко е Американско,но поне не е Форд
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #86
                        От: Най-добрата

                        Ми 80-ка де, ама хубавите работи стават бавно. Не ме питай мен като ме качиха на Тойотата на Яро, а след това и на Събин, не мога да спа направо.
                        ТЛК 80 4,2ТД-95г

                        Коментар


                        • #87
                          От: Най-добрата

                          Ми като гледам на финала така ще стане,но няма да е Тойота да и треперя как да я опазя от Мексиканско нападение.Ако ще и треперя да е дизел поне,ако не...............
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #88
                            Re: Най-добрата

                            Баф маа му, в autotrader-а изобщо нема опция за търсене на "diesel engine" !

                            .. опа, има. В целите Щати се продават 4 хиляди дизелови джипа
                            "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

                            Коментар


                            • #89
                              От: Най-добрата

                              We found 0 used listings within 500 miles of San Diego, CA



                              You searched for:Car Type: Used Cars

                              Body Style: SUV
                              Year Range: 1981 - 2000
                              Price Range: Max. $15,555
                              Seller Type: All Sellers
                              Specs: Automatic, Five Door, Diesel, Under 100,000 Miles
                              Features: 3rd Row Seats, Cruise Control

                              То има ма не и това което аз тьрся или поне така ми излиза.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #90
                                Re: От: Най-добрата

                                Обаче така като гледам, до 30к долара няма нищо читаво дизелово в щатите... В тези пари влизат само Форд Excursion и малко Хамъри.
                                "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X