Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-добрата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Най-добрата

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    като няма риба...
    Това вие от Флота най-добре го разбирате.

    А защо на душа ти е легнала Тойота? Споменатите Форд, Шеви, Додж отписани ли са по някаква причина? Джип?

    Коментар


    • #62
      От: Най-добрата

      Пък и за описаните цели няма ли да е по-удачно пикап с двойна кабина? А такива, че и големи дизели със здрави мостове, би трябвало да има много наоколо. И без това, ако ще носиш туби с гориво при пожар, предпочиташ да са извън купето...
      Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

      Коментар


      • #63
        От: Най-добрата

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        ...А защо на душа ти е легнала Тойота? Споменатите Форд, Шеви, Додж отписани ли са по някаква причина? Джип?
        Ford, Chevy и Dodge са в една категория над Тойота 60/80. Jeep нямат такъв 4х4 автомобил по принцип.

        Коментар


        • #64
          От: Най-добрата

          Ами Хамър 1-ничка?
          --------------------------------------------------
          [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

          Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
          [/FONT]

          Коментар


          • #65
            От: Най-добрата

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            СРАМ ви казвам,срам голям ма ще попитам.

            Понеже Мерцедес не правят добро дизелово Г което да се внася тук се оглеждам за ТОЙОТА.Шанса да взема такова е мальк,ще се прежаля май за бензин Г ма да видим.

            Питам обаче - коя е най-здравата,дьлга,дизелова,проста,тежка,автоматични скорости,яко окачване...............ТОЙОТА произвеждана някога.Не ме бьрка дали слуша МП3ки или има сензор за дьжд,просто го искам камионесто и нищо или поне почти нищо електронно по нея.Ако такова няма може и да е рьчка.

            За какво ми е - детевоз с примеси на атакуващо пазарно средство,резервен джуган и нещото за екшьн при случайГодините нямат значение,може и на 30 да е,но да не е под 5 метра и под 2.5 тона или там някьде.

            Може и дьрт ЛЕКСУС,дизел задьлжително ако имат такива тук,бензин на джуган не искам да виждам.

            Айде вие сте.


            СРАМ..............
            Колега, не прави това, моля те! Имаш толкова богат избор от американски слонове с чудесни дизелови мотори, пък ти се точиш на джапанка. И защо да няма добро дизелово Г там при вас?
            Аз се каня догодина да ходя да Щатите да си докарам Шеви V8 дизел, а ти дето си там в морето от американски машини ............ незнам ....................
            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
            Само DIESEL !!!

            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

            Коментар


            • #66
              От: Най-добрата

              В Калифорния не съм виждал нищо друго освен G500 и G55. Защо няма дизел- не се знае. То и Jeep дизел не съм виждал. Брато на американска кола- това пък и да го видя, няма да го повярвам.
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • #67
                От: Най-добрата

                Бе за Г класа се чудите що няма дизел.То Тойота няма,аз Г да тьрся.Няма и не е вкарвано и като им гледам акьла няма и да има.

                Американско ли е трябва да е Американски Мускул,ДРУГОТО АМЕРИКАНСКО НЕ ЩА ДА ГО ВИЖДАМ.Що си купувате Адидас ми не Ромика,кво им е?

                Кофти сравнение може да е според някои,но Американско няма да взема.Може да е РЕЙНДЖ ДИЗЕЛ ако вкарват такова,но няма да е Шеви или Форд.

                Хамьр 1 не го кара всеки,това не е С класа.За 7 години сьм видял 4 броя,ще струва колкото 53 Тойоти на куп,а кой ще го прави идея нямам.Сьбира ли се на нормален подемник?

                Кьде ми вкара и ти тая идея - питам жената Хамьр 1 ще караш ли,а тя ми вика Ми ако е едно що да не го карам................брех,само отличници около мен значи.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #68
                  Re: Най-добрата

                  До колкото знам според някакъв странен закон не може да се кара дизелов автомобил в щатите освен ако не е ретро (25 години и нагоре) или произведен в щатите. Нямам представа дали се отнася за целият автомобил или само за двигателя, но е достатъчно разправия че да не се прави.

                  По техните форуми има много спорове на тази тема включително и петиция към Toyota да започнат предлагането на D4D в щатите.

                  Даже се твърди, че това ще се затегне след като правителството притежава % от General Motors a.k.a. Goverment motors пак по приказките в техните форуми

                  В този ред на мисли е обяснимо защо хората слагат мотор от 60ка на 80ка. Първата е от преди 25 години а 2-рата е... вечна - какво повече му трябва на човек
                  Една мравка може да носи 10 пъти теглото си.
                  Един велосипед също.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Най-добрата

                    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                    Бе за Г класа се чудите що няма дизел.То Тойота няма,аз Г да тьрся.Няма и не е вкарвано и като им гледам акьла няма и да има.

                    Американско ли е трябва да е Американски Мускул,ДРУГОТО АМЕРИКАНСКО НЕ ЩА ДА ГО ВИЖДАМ.Що си купувате Адидас ми не Ромика,кво им е?

                    Кофти сравнение може да е според някои,но Американско няма да взема.Може да е РЕЙНДЖ ДИЗЕЛ ако вкарват такова,но няма да е Шеви или Форд.

                    Хамьр 1 не го кара всеки,това не е С класа.За 7 години сьм видял 4 броя,ще струва колкото 53 Тойоти на куп,а кой ще го прави идея нямам.Сьбира ли се на нормален подемник?

                    Кьде ми вкара и ти тая идея - питам жената Хамьр 1 ще караш ли,а тя ми вика Ми ако е едно що да не го карам................брех,само отличници около мен значи.
                    Знаех си, че идеята е добра....но цената е повече от чудна.
                    --------------------------------------------------
                    [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

                    Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
                    [/FONT]

                    Коментар


                    • #70
                      От: Най-добрата

                      Цената е колкото на Гто,има ги и по 25 с 10 минутно тьрсене.Закона за дизелите не го знам,знам , че има дизелови 123,124,126,140,210. ....... та има нещо гнило и тук.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #71
                        От: Най-добрата

                        Според мен има няколко неща които дават пресимство на бензиново ТЛК 60 в твоя случай:
                        - разпространена е в щатите от което следва наличие на резервни части и тунинг и ниска цена на придобиване
                        - ресорно окачване
                        - по-здрави мостове от 80-ка
                        - бензиновия двигател има огромен ресурс и е карбураторен и бензин има навсякъде ( освен ако нямаш предвид горивото за лодката и джипката да е едно)
                        Въобще на дизелова 80-ка не знам по какво отсъпва, освен по комфорта.
                        Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                        Drag Grand Canyon Daily
                        Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                        LZ1JYM

                        Коментар


                        • #72
                          От: Най-добрата

                          Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                          Според мен има няколко неща които дават пресимство на бензиново ТЛК 60 в твоя случай:
                          - разпространена е в щатите от което следва наличие на резервни части и тунинг и ниска цена на придобиване
                          - ресорно окачване
                          - по-здрави мостове от 80-ка
                          - бензиновия двигател има огромен ресурс и е карбураторен и бензин има навсякъде ( освен ако нямаш предвид горивото за лодката и джипката да е едно)
                          Въобще на дизелова 80-ка не знам по какво отсъпва, освен по комфорта.
                          Погледнато през ъгъла на 60-тка, наистина има твърде много плюсове, но... 60-тката има по-голям диференциал отпред, което предполага прасето в предния мост да издяни повече от това при 80, ок. Задния на 60-тката не се сещам с какво е по-здрав от задния на 80, за който проблеми не съм чувал и чел никога. Сравнението между двете серии е трудно и до някъде субективно дори, особено ако се сравняват с дизелови спецификации. Конкретно обаче ако гледаме 3F при 60 и 1HD-T при 80, моето мнение е, че 60-тката отстъпва не само по комфорт...

                          Коментар


                          • #73
                            От: Най-добрата

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            Бе за Г класа се чудите що няма дизел.То Тойота няма,аз Г да тьрся.Няма и не е вкарвано и като им гледам акьла няма и да има.

                            Американско ли е трябва да е Американски Мускул,ДРУГОТО АМЕРИКАНСКО НЕ ЩА ДА ГО ВИЖДАМ.Що си купувате Адидас ми не Ромика,кво им е?

                            Кофти сравнение може да е според някои,но Американско няма да взема.Може да е РЕЙНДЖ ДИЗЕЛ ако вкарват такова,но няма да е Шеви или Форд.

                            Хамьр 1 не го кара всеки,това не е С класа.За 7 години сьм видял 4 броя,ще струва колкото 53 Тойоти на куп,а кой ще го прави идея нямам.Сьбира ли се на нормален подемник?

                            Кьде ми вкара и ти тая идея - питам жената Хамьр 1 ще караш ли,а тя ми вика Ми ако е едно що да не го карам................брех,само отличници около мен значи.
                            Добре де, защо да не е американско? Аз тук във Франция скоро имах удоволствието да покарам Додж Рам 2500 и Шеви К30 и много им се радвах. Е, разход голям /всъщност дизела има сравнително приличен разход като се има предвид, че е полу камион, все пак/, ама няма такъв кеф.

                            Само да добавя - наблизо има един манияк, само с американски коли се занимава, купува, продава, поправя, отдава под наем. Дотолкова е ''хахав'', че внася маслата директно от САЩ. Та понякога като ме ухапе кучето, отивам при него, плащам 50 евро и завъртам по едно из района. Бре, КЕФ! Само дето неможем да постигнем консесус, относно това кой е най-лютия американски пикап - той си държи на Додж, а аз - твърдо Шевролет.
                            Много ми се иска, даже се изкушавам да помоля /знам, че не е съвсем по темата/, ако може нека колегите от САЩ кажат какво мислят по въпроса. Моля! Тоя пусти Шевролет не ми излиза от акъла и тва е .

                            Иначе ето го моя човек http://www.avenirauto.fr/avenir.php
                            Последно редактирано от мишоци; 11-10-10, 00:00. Причина: допълнение
                            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                            Само DIESEL !!!

                            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Най-добрата

                              Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                              Погледнато през ъгъла на 60-тка, наистина има твърде много плюсове, но... 60-тката има по-голям диференциал отпред, което предполага прасето в предния мост да издяни повече от това при 80, ок. Задния на 60-тката не се сещам с какво е по-здрав от задния на 80, за който проблеми не съм чувал и чел никога. Сравнението между двете серии е трудно и до някъде субективно дори, особено ако се сравняват с дизелови спецификации. Конкретно обаче ако гледаме 3F при 60 и 1HD-T при 80, моето мнение е, че 60-тката отстъпва не само по комфорт...
                              За задни дифове и аз не съм чувал, но за предните имат проблеми и то да не кажа често. Може би не се изразих правилно - по-точното е че 60-лата има по-зрав преден диф. А за двигателя, както писах, предимствата не са в характеристиката на самия агрегат, а в контекста на задачата. А по живучест и ресурс не мисля че отстъпва.
                              А комфорта на 80-ката мисля че е за сметка на здравината на окачването. Не напразно Хеви-Дюти сериите на 70-ките са с ресори. Пружиното окачване е на порядък по капризно от ресорното.
                              Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                              Drag Grand Canyon Daily
                              Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                              LZ1JYM

                              Коментар


                              • #75
                                От: Най-добрата

                                До ден два ще ви пусна снимки на предни пинйон и корона от 80-ка, не много жалена, свалени са, но не съм ги виждал още. Макар че колкото и да са проблемни им е намерено решение-има усилени, така че това отпада.
                                ТЛК 80 4,2ТД-95г

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X