Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за Сузуки Самурай

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане за Сузуки Самурай

    Здравейте!
    Трябва да сменя на самика задните ресори.Поръчал съм предни от газ69(трите основни листа).
    1.Дали ще са достатъчни или трябва да добавя и някой друг лист?Самика е 85 год.1.3 с твърдия таван.
    2.Какви амове да търся(по-евтини)?
    3.Жилото за километража го няма,става ли от нещо друго или трябва да търся оригинално?
    Suzuki Samurai 1.3
    Диян Димитров - 0897875292

  • #2
    От: Питане за Сузуки Самурай

    На моя съм със два от Газ и пет от Трабант
    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

    Коментар


    • #3
      От: Питане за Сузуки Самурай

      аз на моя му сложих почти целия пакет от газа.ползвам го за лов и ми верши работа
      мисля че слойих 5 листа но джипа ми е на село и сега немога да видя , в събота ще си ходя и мога да ти кажа с точност

      Коментар


      • #4
        От: Питане за Сузуки Самурай

        А само тези от газ69 не са ли достатъчни?Ще го ползвам предимно за лов и за някоя друга разходка.
        Suzuki Samurai 1.3
        Диян Димитров - 0897875292

        Коментар


        • #5
          От: Питане за Сузуки Самурай

          Първоначално публикуван от didobest Преглед на мнение
          А само тези от газ69 не са ли достатъчни?Ще го ползвам предимно за лов и за някоя друга разходка.
          Явно си решил да слагаш само трите от Газ69 .Пробвай и после ще дойдеш на истината...
          Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
          New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

          Коментар


          • #6
            От: Питане за Сузуки Самурай

            Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
            Явно си решил да слагаш само трите от Газ69 .Пробвай и после ще дойдеш на истината...
            Значи да продължавам да търся трабантови
            Suzuki Samurai 1.3
            Диян Димитров - 0897875292

            Коментар


            • #7
              От: Питане за Сузуки Самурай

              Първоначално публикуван от didobest Преглед на мнение
              Значи да продължавам да търся трабантови
              От доста направени проби , за мен е най добрия вариант.
              Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
              New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

              Коментар


              • #8
                От: Питане за Сузуки Самурай

                А аз пък имам всички за самика излишни

                Коментар


                • #9
                  От: Питане за Сузуки Самурай

                  Колега ако търсиш от трабант мога да те насоча къде в София има нови останали от едно време, обаче само задни. Аз скоро взех с идеята да пробвам варианта с тях. Цената беше около 30 лв за бройка.
                  А сега погледнах он-лайн и видях в една фирма от която пазарувам и жило за километража ако те интересува пиши на лични, цената му беше около 38 лв, аз вземам отстъпка някъде към 30% та ще се върже под 30 лв.
                  Последно редактирано от gogosi; 03-08-10, 16:12.
                  Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                  http://www.facebook.com/JeepBG
                  LZ1GGC

                  Коментар


                  • #10
                    От: Питане за Сузуки Самурай

                    Дидо,от моя самурай всички ресйори са свалени (нали съм на пружини вече )!!!
                    0878 943913

                    Коментар


                    • #11
                      От: Питане за Сузуки Самурай

                      Първоначално публикуван от gogosi Преглед на мнение
                      Колега ако търсиш от трабант мога да те насоча къде в София има нови останали от едно време, обаче само задни. Аз скоро взех с идеята да пробвам варианта с тях. Цената беше около 30 лв за бройка.
                      А сега погледнах он-лайн и видях в една фирма от която пазарувам и жило за километража ако те интересува пиши на лични, цената му беше около 38 лв, аз вземам отстъпка някъде към 30% та ще се върже под 30 лв.
                      Намерих един пакет от трабант,обещаха ми до няколко дни още един.А за жилото имаш Л.С.
                      Suzuki Samurai 1.3
                      Диян Димитров - 0897875292

                      Коментар


                      • #12
                        От: Питане за Сузуки Самурай

                        Първоначално публикуван от sivicar Преглед на мнение
                        Дидо,от моя самурай всички ресйори са свалени (нали съм на пружини вече )!!!
                        Светли знам,че са свалени,виж не ме забравяй за трабантовите ако оня човек ти се обади.И благодарско за идеята за ламарината,ако имаше още една.
                        Suzuki Samurai 1.3
                        Диян Димитров - 0897875292

                        Коментар


                        • #13
                          От: Питане за Сузуки Самурай

                          Здравейте ! за да неотварям нова тема ще ви помоля да ми кажете какво масло да сипем в раздатката на Сузуки Самурай. Благодаря ВИ предварително.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Питане за Сузуки Самурай

                            Първоначално публикуван от ivailo4020 Преглед на мнение
                            Здравейте ! за да неотварям нова тема ще ви помоля да ми кажете какво масло да сипем в раздатката на Сузуки Самурай. Благодаря ВИ предварително.
                            Данни от Аутодата за Самурай 1.3
                            Масло ДВ 10W/40 полусинтетика 3.7 л.
                            Масло СК 90W -1.3 л.
                            Масло РК 90W -0.8 л.
                            Масло преден диф. 90W -2 л.
                            Масло заден диф. 90W -1.5 л.
                            Suzuki Samurai 1.3
                            Диян Димитров - 0897875292

                            Коментар


                            • #15
                              От: Питане за Сузуки Самурай

                              Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
                              Явно си решил да слагаш само трите от Газ69 .Пробвай и после ще дойдеш на истината...
                              Ресорите вече са готови,сложих 3 от Газ69 и 3 от Трабант.Смених и люлките,направих ги от шина 50х10 мм.,идва ред на амовете,насочил съм се към нивови.
                              Suzuki Samurai 1.3
                              Диян Димитров - 0897875292

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X