Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Франко

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз съм вече с Витара.

    Аз днес вече боядисах за тази година.
    Виж, че тръбите на клетката и броните имат гланц. Купих си друга гъзарска боя-протеСта 3в1, четка, и боядисах тръбите.
    С това мисля да приключа с боята за тази година, че килограмите се трупат...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: И аз съм вече с Витара.

      Вземи отслабни малко жувотно. Или си изпери чорапите. Мога и диета да почерпя
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • От: И аз съм вече с Витара.

        Плюскай си я сам.
        Франко тъкмо е свикнал с теглото ми, ко отслабна ще се шашка, че някой друг го е яхнал, и ще стачкува.
        Добре сме си така...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: И аз съм вече с Витара.

          Кефиш.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: И аз съм вече с Витара.

            Знам
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: И аз съм вече с Витара.

              Добре,че случайно погледнах в темата за таралясниците - Коле, нали каза, че ще се обадиш, като наобиколиш Варна! Да ти дам фара бе човек, няма нужда по нова тв да пускаш обява за издирван спонсор. А и аз само за това ли да мисля, дай някакви координати и ти го пращам!
              мисля, да зема а се замисля...

              Коментар


              • От: И аз съм вече с Витара.

                Две баби си говорят - Кой е тоя гърбавия ма ...- Ми наш Франко ма ... У как му отива гърбицата
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • От: И аз съм вече с Витара.

                  Бре Коле той много убав станал Франко, сега само една боя му трябва и ще стане даже за пред кафето!

                  Коментар


                  • От: И аз съм вече с Витара.

                    Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                    Добре,че случайно погледнах в темата за таралясниците - Коле, нали каза, че ще се обадиш, като наобиколиш Варна! Да ти дам фара бе човек, няма нужда по нова тв да пускаш обява за издирван спонсор. А и аз само за това ли да мисля, дай някакви координати и ти го пращам!
                    Еее, намери се кой беше човекът...
                    Пращай по еконт, до централния офис в Шумен, на бул. Мадара 1. За Николай Колев 0898 942 541.
                    Предната събота идвах до Варна, ама като не се сещах кой е човекът с фара, та нямаше и на кого да се обадя...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: И аз съм вече с Витара.

                      Нямаше значи датаи..отстатапидал.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • От: И аз съм вече с Витара.

                        Я пак?
                        Ходихме до "Хепи ленд", и на връщане минахме покрай вас, ама нали беше казал, че ще си в Румъния-не посмях да те безпокоя.
                        Това е оправдание в смисъл, ако ме критикуваш, че не съм и се обадил. Но иначе си е неразбираемо, като речта на Чубака...

                        Днес с един познат ходихме на тест в гората. Франко се представи блестящо, но се върнахме скоропостижно, че онзи беше с едно Корандо, та не смеех да го прекарам по интересните места. А колкото за теста и по-леките терени показват какво се е получило.

                        Ще видим на Нова черна де.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: И аз съм вече с Витара.

                          Днес на затвореното трасе в Нова Черна ми беше толкова кеф, че давах газ доламарината през почти цялото време.
                          Да, ама едната биела не иска да участва в моите забавления, и излезе да види кой бунак я кара да се върти със 7000 оборота...

                          Сега се търси друг двигател за Франко. Ако може да е без пари, а още-по-добре-с двигателя да дадат и 5 лева.
                          Може и повече...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: И аз съм вече с Витара.

                            Досега го игра Терминатор 1 и 2, ще дойде в скоро време бунтът на машините и тогава ще одиш само пешки да знайШ
                            RAV 4
                            F650GS

                            Коментар


                            • От: И аз съм вече с Витара.

                              Само нема а се пуашиш...
                              Аз съм повелительо на машините, в ръцете ми стават меки като кашкавал на слънце...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: И аз съм вече с Витара.

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Днес на затвореното трасе в Нова Черна ми беше толкова кеф, че давах газ доламарината през почти цялото време.
                                Да, ама едната биела не иска да участва в моите забавления, и излезе да види кой бунак я кара да се върти със 7000 оборота...

                                Сега се търси друг двигател за Франко. Ако може да е без пари, а още-по-добре-с двигателя да дадат и 5 лева.
                                Може и повече...
                                Оборотомера до колко е разграфен?
                                Той Франко е като Феникс, излиза от пепелта.
                                Не можеш го уби.
                                Последно редактирано от georgipetkov64; 15-06-15, 21:43.
                                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                                Киа спортаж2000тди 98г
                                Ауди А3 1.9ТДИ
                                Каравана Аdria 390Q

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X