Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Франко

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз съм вече с Витара.

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Нищо няма да намериш така. Тръгваш от редуктора, предавателното число, тонажа който ти трябва и нужните обороти в минута . Според тонажа избираш мотора, а според оборотите-помпата.
    Благодаря ти за съвета.Между хидро мотора трябва ли да имам редуктор.Тоест мотора директно но барабана ли ще е.Тука нещо не ми се връзва....
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

    Коментар


    • От: И аз съм вече с Витара.

      Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
      Благодаря ти за съвета.Между хидро мотора трябва ли да имам редуктор.Тоест мотора директно но барабана ли ще е.Тука нещо не ми се връзва....
      Такъв мотор , който директно да върти лебедката няма да намериш или ще е с габаритите на Витаров двигател . Трябва ти редуктор между хидромотора и барабана със съотношение около 20:1 и към 5 тона
      VEREYA MOTORSPORT TEAM

      Коментар


      • От: И аз съм вече с Витара.

        Даааа редуктор имам ама как да го разбера колко тона му дават.
        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

        Коментар


        • От: И аз съм вече с Витара.

          оцапахте на Колето темата бре.....слагаш едно такова-http://www.ebay.de/itm/24Volt-DC-Mot...item3a7e624411 после и едно е таквоз http://www.ebay.de/itm/Seilwinde-hyd...item2ec3678cd4 и си ти......
          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

          Коментар


          • От: И аз съм вече с Витара.

            Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
            оцапахте на Колето темата бре.....слагаш едно такова-http://www.ebay.de/itm/24Volt-DC-Mot...item3a7e624411 после и едно е таквоз http://www.ebay.de/itm/Seilwinde-hyd...item2ec3678cd4 и си ти......
            Не разполагам със толкова пари за да си го позволя......Защо трябва да е лесно и безумно скъпо като може да е сложно и ефтино.Моля модератора да почисти темата на Колето ако сме я оцапали.............
            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

            Коментар


            • От: И аз съм вече с Витара.

              Абе не е баш цапане, ама наистина си струва да се отдели дискусията за хидравлична лебедка в отделна тема в раздела за лебедките.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: И аз съм вече с Витара.

                Днес набързо погледнах защо лебедката започна да дрънчи. От по-големия зор който и дадох се е огънал един винкел 60х60х5, оттам се променя ъгъла на работа на карданчето, и вилките започват да опират една в друга.
                Ремонта е лесен(ще муам с чука докато се изправи винкела), ще му сложа подсилване, и вече се надявам да няма проблеми. За зора който дадох на лебедката-по доста стръмно(може би 70-80 градуса наклон), макар и късо пясъчно баирче се опитах да се вадя на 4 предавака на скоростната кутия. Така де, гледам с каква скорост се дърпат по състезанията джиповете с карданни лебедки... По по-малък баир сигурно ще дърпа без проблеми, но сега се огъна.
                Нищо де, ще го подсиля. Като не съм се изучил за инджинерин да мога да изчисля предварително какво джелезо да му турна за стойка...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: И аз съм вече с Витара.

                  То материала освен габарит има и якост А тоя винкел като е от кашкавал .. сещаш се. И да не е от кашкавал, гледам стойките на лебедките от баш бая дебело ДжелЕзо ги правят ...
                  Все пак не се улисвай, да не скъсиш още повече базата след поредното теглене
                  О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                  Коментар


                  • От: И аз съм вече с Витара.

                    Коле,нищо не пишеш,да пращаме ли карамфили или има надежда?
                    http://vbox7.com/play:398e8b82

                    Коментар


                    • От: И аз съм вече с Витара.

                      Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
                      Коле,нищо не пишеш,да пращаме ли карамфили или има надежда?
                      !
                      Паметника от мен!
                      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                      Коментар


                      • От: И аз съм вече с Витара.

                        Ей,вие мноУ бързо отписахте Франко!
                        В събота на сбирката Кольо каза,че на пролет ще оправи Франко!
                        0осем9осем7шест0осем7едно
                        Миро

                        Коментар


                        • От: И аз съм вече с Витара.

                          Я бре - какво е станало?

                          Коментар


                          • От: И аз съм вече с Витара.

                            Кофти завършек на Шуменското състезание.
                            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                            Коментар


                            • От: И аз съм вече с Витара.

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Я бре - какво е станало?
                              Витаралясника прегърна с коремче едно яко дърво,и го игра ролата на аербег на едно диско... два Шуменски екипажа с много усилие се намериха в гората че да се измлатят един в друг!Жалко за Франко........умря
                              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                              Коментар


                              • От: И аз съм вече с Витара.

                                Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                                Витаралясника прегърна с коремче едно яко дърво,и го игра ролата на аербег на едно диско... два Шуменски екипажа с много усилие се намериха в гората че да се измлатят един в друг!Жалко за Франко........умря
                                Пострадали? Малко след това се чух с Колето и нищо не каза, ама може и да си е премълчал, като му знам коравата глава...
                                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X