Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Франко

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз съм вече с Витара.

    Ще ми се да видя първата карданна лебедка на Витара в България (може и да се лъжа щото съм нов).

    Чакаме клипче Кольо

    Коментар


    • От: И аз съм вече с Витара.

      Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
      На мен ми хареса решението на Бакалов (за водача) от бутални волтове от Зил (Урал,Газ ) ,става доста компактен водач.
      А бе и в сервиза в който ходя за помощ споменаха за водач от бутални болтове, ама не мога да си го представя.
      Водача на Бакалов има ли го някъде на снимка да се ориентирам за какво става въпрос?
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: И аз съм вече с Витара.

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        А бе и в сервиза в който ходя за помощ споменаха за водач от бутални болтове, ама не мога да си го представя.
        Водача на Бакалов има ли го някъде на снимка да се ориентирам за какво става въпрос?
        Мисля ,че беше във Ст. форума има снимки.

        П.п. във раздел тунинг е , неговата темата
        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

        Коментар


        • От: И аз съм вече с Витара.

          Член съм там, ама не съм влизал може би две години.
          Ей сега ще погледна.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: И аз съм вече с Витара.

            Интересни неща стават Адаш, само че тези неща за управлението не стърчат ли много нагоре, защо не опиташ да ги завъртиш настрани /хоризомтално може би/ ако има място в тунела.

            "бушона" е най лесен, на 157 е един щифт от жигулови спирачки 6мм на кардана точно преди лебедката. Но ако си борави само собственика /човека който го е направил де/ предполагам няма да има проблеми. Ако се качи някой който незнае по вероятно да стане фал.

            И аз мъдря нещо подобно помеждодургото.

            Успех!
            Случайни хора УАЗ не карат

            Коментар


            • От: И аз съм вече с Витара.

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Член съм там, ама не съм влизал може би две години.
              Ей сега ще погледна.
              Няма никаква философия - четири бутални болта с втулки от полиамид и кутия от 4 мм ламарина
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:111020121002.jpg
Прегледи:1
Размер:91.6 КБ
ID:5454040Натиснете снимката за да я уголемите

Име:111020121003.jpg
Прегледи:1
Размер:85.6 КБ
ID:5454041Натиснете снимката за да я уголемите

Име:111020121004.jpg
Прегледи:1
Размер:115.2 КБ
ID:5454042
              VEREYA MOTORSPORT TEAM

              Коментар


              • От: И аз съм вече с Витара.

                Благодаря за снимките наборе. Аз още снощи се сетих какво би трябвало да представлява, като гледах из вашия форум, ама имах друга работа и не писах тук. Бутални болтове мисля, че ще намеря, а ламарината ще е 6 мм. Щото такава имам в гаража. Полиамида както всяка пластмаса не ми харесва, ама що устисква на твоя локомотив-значи и при мен ще даяни, така, че май ще е с него.

                @Ник-управлението идва точно където трябва-над тунела в купето излиза само най-горната част- с опората на лоста и самия лост. Абе все едно в завода са го смятали. Ще има снимки, ще видиш.
                Заслугата естествено не е моя, просто така си стана само.

                Днес лебедката се завъртя. Засега всички допълнителни железа са само на прихватки, че не се знае кое и къде ще се наложи да се къса и прави наново, но утре мисля да заваря всичко здраво, да сложа опори и укрепване и да завъртя още веднъж за проба. После пробе в гората, и когато всичко работи както искам-затваряне на дупките с ламарина. Грунд, боя, ново въже(мисля да събера над 40 метра) и съм готов за следващото състезание.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: И аз съм вече с Витара.

                  Браво Кольо, неуморим си

                  Коментар


                  • От: И аз съм вече с Витара.

                    Колега, Кольо евала .Имам само една забележка към теб недей събира 40м въже щото ще можеш цяло състезание да изкараш на лебедка а другите ще се сърдят.И да те подсетя така ако ти е удобно повечко снимчици на качиш.
                    0878424143
                    0887424150

                    Коментар


                    • От: И аз съм вече с Витара.

                      Киро от Видин има 100 мтра... Това по информация от трети човек де. Ама който ги е разпъвал тези 100 метра.

                      За снимки не се скъпя, ама все не се сещам да взема фотото в гаража, а телефона ми е от 9 лева, та не ще да прави снимки.
                      КАто се сетя ще снимам естествено.
                      Само да кажа, че железата са заварени и подсилени, лебедката е монтирана върху тях, ама утре ще си дам почивка. Трябват ми малко карданни болтове, а утре няма откъде да ги купя. В понеделник продължавам. Ако всичко върви по план-съвсем скоро ще има проба в реални условия.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: До: И аз съм вече с Витара.

                        Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                        Горката Витара, ако знае какво я чака...
                        Да ти е честита и да те слуша!
                        Коле, извинявай за спама, но ....
                        Този цитат е от първата ти страница.
                        GSM 0877 08 99 19
                        Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                        Коментар


                        • От: И аз съм вече с Витара.



                          Тефчо май е приел духа на Вангя
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: И аз съм вече с Витара.

                            Не мисля че някой на състезание има право да ти се сърди, че си подготвил джипа си по добре от неговия, ако имам дълго въже и ми се налага ще го използвам разбира се! Коле ти ще се разсърдиш ли на някой ако има по- добри ходове от твоите?
                            На Киро беше 100 метра ,но след две скъсвания е наполовина!
                            Колкото повече, толкова повече!
                            И клипове да качиш! Снимчици и от вътре да видя какво се подава в купето!

                            Коментар


                            • От: И аз съм вече с Витара.

                              Той батко ти Пепи се бъзика за сърденето бе. Никой няма да се сърди, а и да се сърди-все тая. Да си сложат и те дълги въжета...

                              Снимки разбира се ще има, само трябва първо да ги направя.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: И аз съм вече с Витара.

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Снимки разбира се ще има, само трябва първо да ги направя.
                                .....е да мина по късно та да снимам ?
                                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X