Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Франко

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз съм вече с Витара.

    Ти веднъж пробваш ли с блокиран,нито ще мислиш за управляемост нито за износване на гуми. А как ще го блокираш''временно'' без последствия ще ми е интересно,така че чукни 2-3 снимки.
    http://vbox7.com/play:398e8b82

    Коментар


    • От: И аз съм вече с Витара.

      Рамата е станала идеало. За дифа и аз не знам как ще го блокираш временно. Много често дори и заварен след употреба и хард се къса заварката и остава да си работи като нормален. Заварявай здраво и няма да съжаляваш. Тампони за носачите само оригинални по 80 лв. или други носачи със здрави тампони.
      0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

      Коментар


      • От: И аз съм вече с Витара.

        За да го блокираш временно ,а и постоянно (става много по надеждно) се прави на ерозийна машина една муфа на която влизат шлиците на двете полуоски и отвор в средата през който минава оста на сателитите.Това се сглабя в дифа на мястото на сателити и планети,а като ти омръзне мойеш да го махнеш!

        Коментар


        • От: И аз съм вече с Витара.

          Коле,понеже си наш човек и знам,че карета и полуоски за теб са консуматив,като се видим следващият път имаш бонус от мен една полуоска за твоята Витара./остана от моята.
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • От: И аз съм вече с Витара.

            Рамата вече е при мен в гаража и са сложени двигателя с кутиите, кормилната карантия и предния диференциал.


            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P2220013 (Medium).JPG
Прегледи:1
Размер:85.2 КБ
ID:5254518


            А временното блокиране на диференциала го измислих така:
            Между сателитите има малко място, и там реших да сложа ето такива нещица:

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P2220003 (Medium).JPG
Прегледи:1
Размер:79.5 КБ
ID:5254521

            Краищата влизат в зъбите на планетите:

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P2220004 (Medium).JPG
Прегледи:1
Размер:66.8 КБ
ID:5254520

            И като се затвори с другата планета всичко става свързано здраво.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P2220005 (Medium).JPG
Прегледи:1
Размер:103.7 КБ
ID:5254517

            Знам, че е талибански и неправилен начин, но това е само за временна проба. Aroren мина през гаража и като видя "изобретението" каза,ч е няма да издържи и ще се строши. Не знам, може и да е прав. Ако се строши-ще играе яко ЦО-то.




            А ето и снимка специално за speed750:

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P2220006 (Medium).JPG
Прегледи:2
Размер:81.5 КБ
ID:5254519


            Чаро, ти си спасител мой. Тъкмо се чудех Какво каре да си търся, че тези от магазина не издържат много, и ти се появи с предложението.
            Ако не те затруднява-пращай по еконт до офиса им в Шумен който се намира на бул. Мадара 1. До поискване за Николай Тончев Колев. Телефона е долу в подписа.
            Много бира!
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: И аз съм вече с Витара.

              Коле , фен съм ти братче. Само заложи на електрожена а не на CO2-то.
              http://vbox7.com/play:398e8b82

              Коментар


              • От: И аз съм вече с Витара.

                Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
                Коле , фен съм ти братче. Само заложи на електрожена а не на CO2-то.
                И аз така си мисля. От друга страна, като изкъртиш тия "добавки", така ще намeлиш дифа, че няма да остане много за заваряване
                майтапя се ... ще остане достатъчно, за да се упражняваш с електрожена
                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                Коментар


                • От: И аз съм вече с Витара.

                  Каквото стане-такова. Жал ми е за иначе перфектния диференциал, но главата е празна...

                  Някой да има за продаване заден кардан?
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: И аз съм вече с Витара.

                    Имаше дори май лсд, най-добре си го резервирай навреме. Всъщност май целия мост беше за 500лв.
                    Надявам се да не ти се налага, че проекта ще е в застой.
                    Успех!

                    Коментар


                    • От: И аз съм вече с Витара.

                      Коле, шегата настрана, не е ли по-добре да поразпиташ за някоя вече пострадала касета, че да я завариш за тестовете? Знам, че сърце не трае и бързаш, а и баш задния диференциал не е от чупливите, но знае ли се, може да изскочи нещо?
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар


                      • От: И аз съм вече с Витара.

                        Моя диф има някакви луфтове в прасето. Още не съм го отворил да видя от къде са. Ако има кофти износване ще е подходящ за заварка .
                        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                        Коментар


                        • От: И аз съм вече с Витара.

                          Абе аз вече го затворих моя. Не е монтиран към моста, но скоро...

                          А ти сигурен ли си, че външната семеринга уплътнява по малката черупка на лагера? Тази вечер се кьорих, кьорих и всичко което видях е, че семеринга уплътнява по повърхността на вала. Който е 45 мм, а лагера е 47. А според ръководството за ремонт там трябва да има дистанционна втулка, а при мен няма, лагера си опира директно в периферия която е част от вала.

                          Свалих размерите на семерингите и лагера, и утре ще търся по магазините с по-нормални цени. Оаквам и пратка с два носача от speed750, неговите тампони макар и не в първа младост са доста по-добре от моите. При цена на читави тампони в магазина 80 лева-по-добре целите носачи. Пък колкото изкарат...

                          Понеже имам известни колебания за размера на семерингите не ги пиша сега. Ако намеря и станат-естествено ще ги сложа в темата за лагерите на traweling.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: И аз съм вече с Витара.

                            Не съм отварял там и няма как да съм сигурен,но на Славин му вярвам. Може твоя мост да е различен. При мен има само аксиален луфт и ще ги сменя,когато е по-приятно за бачкане и имам свободно време.
                            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                            Коментар


                            • От: И аз съм вече с Витара.

                              Пращам ти полуоската с двете карета,ама искам едно кръгче!
                              Чавдар Владимиров
                              0887/912075
                              Ленд Ровър Диско 1
                              Самуад в проект

                              Коментар


                              • От: И аз съм вече с Витара.

                                Така...
                                След цял ден в гаража, вече почти всичко е по местата си. Двигател, кутии, носачи с все пружини и амортисьори, даже ауспуха.

                                Но имам проблем с шарнира на А-рамото. Докато се мъчех да сложа задните пружини-ябълката излезе от леглото си. последва сваляне, набиване обратно, изправяне на огънатата част, но при втория опит пак излезе. Това на рамото което си беше на рамата. Шарнира на моето рамо е доста разшльокан и не искам да го слагам. Имаше една тема в която някой беше писал,ч е сложил накрайник за кормилните щанги от УАЗ. Но не мога да намеря темата. Ако някой се сеща-да я посочи, ще изкара една бира.

                                Снимки нямам, че ръцете ми са поцял ден в цвета на суров нефт и жената ще ме бия ако ме види да пипам с тях апарата.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X