Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повдигане на Витара къса база от Славин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

    Първоначално публикуван от rado_b Преглед на мнение
    имам офрта от един колега тои иска за подложки от зад 5см и удължения на амовете понеже моите са много читави и подложки 3см и удължения от пред да не натоварвам много каретата както и подложка за а рамото момчето иска 320 с труда сега аз незнам как варви като цена та затова питам да се ориентирам че сам още много новобранец и много неща не са ми ясни
    Ако попиташ малко по-ясно, и с повече изречения може и да получиш отговор.
    Иначе аз не можах да разбера тази цена само за труд ли е, или и частите са вътре?
    Напиши го по-грамотно, може и да получиш отговор.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Ами аз се пробвах да си поръчам бавни пиньон и корона.
      Щракнах върху квадратчето, показа се зелена отметка, и най-долу има бутон SEND. Щракнах и него, и излязоха няколко полета за попълване. Адреси, имейли, и т.н. Не продължих нататък, но би трябвало да е просто.

      А горе има и бутон Contact us, може и него да ползваш. Все ще ти кажат как да ти вземат парите.

      Я кажи кое е толкова спешно? Може и да се намери и друго решение освен покупка от Турция.

      трябва ми пълния кит като този в сайта http://tr.4xfourart.com/admin/resim/2_01.jpg

      Коментар


      • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Ако попиташ малко по-ясно, и с повече изречения може и да получиш отговор.
        Иначе аз не можах да разбера тази цена само за труд ли е, или и частите са вътре?
        Напиши го по-грамотно, може и да получиш отговор.
        според мен съм го написал достатъчно грамотно щом и жена ми успя да разбере за какво става на въпрос без да има нужда от обяснение след като го прочете внимателно

        Коментар


        • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

          а и след като 30 страници е разисквано долу горе едно и също

          Коментар


          • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

            Първоначално публикуван от rado_b Преглед на мнение
            а и след като 30 страници е разисквано долу горе едно и също
            Успокой се колега!...Хората се опитват да ти помогнат и искат да знаят,какъв ти е точно проблема!....Не бързай да се караш с такива точни пичове,които все още не си опознал!
            Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

            Коментар


            • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

              Първоначално публикуван от Marki93 Преглед на мнение
              трябва ми пълния кит като този в сайта http://tr.4xfourart.com/admin/resim/2_01.jpg
              Според мен не си заслужава парите. Нашият сиромашки лифт върши същата работа.
              За да е проходим един джип не е задължително в него да са налети много пари. Има много примери, но темата не е за това.

              Поръчването би трябвало да стане както на всички други стоки от сайта.
              Но според мен най-добре е да се свържеш с турците. Така може да измолиш някоя отстъпка...
              А и доколкото знам тази фирма е собственост на един от състезателите които всяка година идват за тукашното състезание, та може и да ти ги донесат без да плащаш мита и ДДС. Просто ще ги пишат като свои резервни части.
              Само хрумка де, не знам дали ще стане.

              Първоначално публикуван от rado_b Преглед на мнение
              според мен съм го написал достатъчно грамотно щом и жена ми успя да разбере за какво става на въпрос без да има нужда от обяснение след като го прочете внимателно
              Ами в такъв случай жена ти да ти отговори

              Сериозно-постарай се да подредиш в различни изречения това което искаш да кажеш. Защото аз лично(знам, че съм прозд, ама чак толкова...)не можах да схвана логиката в поста ти.
              Имал си оферта, хубаво. Не става ясно колегата ти иска да ги купи ли(щото твоите са много читави), и кое иска да купи-подложките, амовете(предполагам става въпрос за амортисьори), и намесваш и подложки...
              И всичко това в едно изречение. Писаната реч се различава доста от говоримата, и за да е ясно какво искаш да кажеш си има правила за писането. Или там разните точки и запетаи са дреболии незаслужаващи внимание. Но всички са длъжни да разберат от първо четене какво искаш да кажеш.
              Е, не си прав.
              И аз мога да напиша нещо на нашенски диалект, че така ми е по-лесно да разговарям на село с дядковците, ама няма да ме разберете.
              Затова са измислени и правилата за писане на официалният език. И така е във всяка държава.
              ама се отвлякох в празни приказки...

              Относно цената-всяка стока струва колкото може да се вземе за нея. Ако си прецениш, че не ти се занимава с железа, но имаш парите-давай ги, и си свиркай. За мен това са много пари, и не бих ги дал. Но това си е мое виждане, и не ангажирам никого с него.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                Първоначално публикуван от Marki93 Преглед на мнение
                трябва ми пълния кит като този в сайта http://tr.4xfourart.com/admin/resim/2_01.jpg
                Този кит вече е пробвам и нестава...... Пружините се мачкат за няколко месеца и дотам.Миналата година им бях в на тия магазина и имаха върнати китове и доколкото помня продаваха част от тях............ оферта си е евентуално носачите но дотам !

                Първоначално публикуван от rado_b Преглед на мнение
                а и след като 30 страници е разисквано долу горе едно и също
                Сега ако го обясниш това едно и също ще е добре !
                Лудак

                Коментар


                • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                  Добре, но ми се ще да си взема цял кит, точно предназначен за тая работа, а не да слагам амортисьори от опели и пружини от волги. някои знае ли от къде другаде мога да си набавя такъв комплект със носачи и всичко

                  Коментар


                  • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                    Първоначално публикуван от Marki93 Преглед на мнение
                    трябва ми пълния кит като този в сайта http://tr.4xfourart.com/admin/resim/2_01.jpg
                    Като го гледам този кит ценните неща в него са:
                    -пружините, но те били фалшиви ,
                    -носачите, може би за това, че са по-леки, но не и по здрави
                    -А рамото също не изглежда здраво , има случай на счупено такова калминско
                    -предните амове не са по-дълги , пак има подложки над тях
                    -конзолите за предния диф
                    -фланец на кардана - излишен в повечето случаи

                    Тази снимка на кита за Гранд Витара е на кит за обикновена Витара, не става за Гранд .
                    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                    Коментар


                    • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                      Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                      -носачите, може би за това, че са по-леки, но не и по здрави
                      Тази снимка на кита за Гранд Витара е на кит за обикновена Витара, не става за Гранд .
                      Носачите са единственото което що годе си заслужава .
                      До колкото знам някой прави Гранд Витара с Калмини за нормална но непомня кой

                      Ако го смятаме като разходи и поддръжка , нашия български кит е най-добре от всичките
                      Лудак

                      Коментар


                      • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                        Няма смисъл, планките за сваляне на дифа са различни , А-рамото нв става(при гранда е с панхард) подложките на предните амове са различни .
                        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                        Коментар


                        • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                          Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                          Този кит вече е пробвам и нестава...... Пружините се мачкат за няколко месеца и дотам.Миналата година им бях в на тия магазина и имаха върнати китове и доколкото помня продаваха част от тях............ оферта си е евентуално носачите но дотам !
                          Каде им е магазина.

                          Коментар


                          • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                            Първоначално публикуван от Marki93 Преглед на мнение
                            Добре, но ми се ще да си взема цял кит, точно предназначен за тая работа, а не да слагам амортисьори от опели и пружини от волги. някои знае ли от къде другаде мога да си набавя такъв комплект със носачи и всичко
                            Колега като имаш много пари ,напиши вромос.ком свързваш се с Явор даваш некви 2000лв и си пушка



                            пп Колегите ти показват вратата а ти се блъскаш у дувара , но щом си решил си е твое решение


                            пп Последен жокер 0897 832 444
                            Последно редактирано от jimito; 09-11-11, 19:16. Причина: допълване
                            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                            Коментар


                            • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                              Първоначално публикуван от Marki93 Преглед на мнение
                              Каде им е магазина.
                              Турската столица но хората говорят що годе Английски и Немски .Но тая цялата глупост няма смисъл
                              Лудак

                              Коментар


                              • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                                Може ли някои тогава да ми обясни точно какви части ми трябват за да я вдигна и какво трябва да направя,но да са качествени частите.И също така трябва да намеря някакво решение за единият шарнир защото се е съсипал ,но върви заедно с носача.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X