Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повдигане на Витара къса база от Славин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

    Това, че ако е Унибал, едно на ръка. Въпроса ми е по-скоро дали е регулируемо резбово съединението м-у Арамото и него.
    Започнахме да пишем за едно и също нещо в 2 теми едновременно и нещата ще се оплетат.
    Като и да е. Взимам повода от другата тема. Нещата с лифтовите китове са комплексни. Не би било правилно едно да се прекопира от тях а друго да се пренебрегва.
    От снимката на задната щанга е видно, че калминската е по-дълга от оригиналната. Добре ще е да се сравнят и двете Арамена. Удължавайки само щангата без да се коригират междуосовите разстояния м-у втулките и шарнира на Арамото, със сигурност ще се забие "зурлата" на дифа на долу, със всички последствия от това. Може би и с тази цел дават и друга опорна планка при спускането на предния диф, за да се запази успоредноста на осите на дифа и раздатката.

    Коментар


    • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

      За кой ли път ми се налага да изправям гредата под раздатката и ще слагам защити, но ми се иска да модифицирам въпросната греда, че да намаля височината й. Въпроса ми е дали на някой не му се намира такава останала греда да творя по нея (срещу заплащане разбира се).
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

        С тампоните ли ти трябва или без-гредата . Имам здрава такава !
        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

        Коментар


        • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

          Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
          С тампоните ли ти трябва или без-гредата . Имам здрава такава !
          Само стойката без тампоните.

          Eто това:



          Като се загледах и се сетих, че щях да питам и за маншони и грес за каретата. Мисля, че Трвелинг беше ползвал някакви и дали е доволен и има ли готови китове.
          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

            Моята ти я подарявам (малко е крива)
            Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
            New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

            Коментар


            • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

              Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
              Моята ти я подарявам (малко е крива)
              Благодаря!
              Не ми трябва права. Ще я прекроявам.
              Ще е нахално ли да те помоля да ми я пратиш, че се подлъгах и съм с летните гуми вече и са едни танци на народите, а не ми се чака, че Копривщица наближава.
              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

              Коментар


              • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                Благодаря!
                Не ми трябва права. Ще я прекроявам.
                Ще е нахално ли да те помоля да ми я пратиш, че се подлъгах и съм с летните гуми вече и са едни танци на народите, а не ми се чака, че Копривщица наближава.
                До ден два ще ти я пратя ако не ти е проблем , че е на селото.
                Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                Коментар


                • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                  Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
                  До ден два ще ти я пратя ако не ти е проблем , че е на селото.
                  Тъкмо ще поизмисля до тогава как ще я окепазя. Как може да обърнат подсилващите бордове надолу и всеки път да закачам по нещо с тях и да ги огъвам. Ако бяха някак на горе или заоблени... май се сещам, че гледах такава греда. Ако я намеря ще я пусна.
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                    Ето и тази греда, за която се сетих.



                    Изработена е като затворен профил, но явно е на модели Витара, които не съм виждал.
                    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                    Коментар


                    • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                      Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                      Само стойката без тампоните.

                      Eто това:

                      Като се загледах и се сетих, че щях да питам и за маншони и грес за каретата. Мисля, че Трвелинг беше ползвал някакви и дали е доволен и има ли готови китове.
                      Полеуританови
                      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...E8%F2%E0%F0%E0
                      единия външен се сгърчи, може и аз да съм виновен, ако съм го сложил засукан или съм го ударил някъде . Стана като вакумиран по карето , но още е здрав и не изпуска грес . Грес вземи някаква молибденова .
                      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                      Коментар


                      • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                        Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                        Полеуританови
                        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...E8%F2%E0%F0%E0
                        единия външен се сгърчи, може и аз да съм виновен, ако съм го сложил засукан или съм го ударил някъде . Стана като вакумиран по карето , но още е здрав и не изпуска грес . Грес вземи някаква молибденова .
                        Благодаря за информацията.
                        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                        Коментар


                        • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                          Тази от снимките си е оргинална Витарова ,а твойта е Испанка .
                          0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                          Коментар


                          • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                            Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                            Тази от снимките си е оргинална Витарова ,а твойта е Испанка .
                            С десен волан има ли испанки? По кода излиза Японска.
                            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                            Коментар


                            • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                              Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                              С десен волан има ли испанки? По кода излиза Японска.
                              Ето снимки на моята
                              Прикачени файлове
                              Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                              New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                              Коментар


                              • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                                Ето една японка от 92г., не съм снимал точно гредичката, но добре се вижда.
                                Не виждам смисъл да я копираш, смятам че можеш да измислиш нещо по-добро, за нуждите които имаш.
                                Прикачени файлове
                                Последно редактирано от Лъчезар; 10-03-10, 20:21.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X