Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най удачния мотор за Витара ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

    да, номерът на шасито еотпред като отвориш капака вляво до акумулатора се намира табелката

    Коментар


    • До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

      Днес започнахме интервенцията Към скоростната кутия трябва да пасне, но малко ме притесняват електриките, че има и малка разлика в инжекциона ... дали може компютъра да не се справи с този инжекцион?

      Коментар


      • До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

        Сложи си твоя кулектор - заедно с всички дюзи и датчици и си ОК.
        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

        Коментар


        • До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

          Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
          АААА не с лошо за шестака . Само аз ли го харесвам тоз мотор бе - да не съм се объркал нещо а ?
          Привет!
          Ваньо не знам защо бягат от шестака...
          Лично мои наблюдения от v 6 2 литра...ами супер си е...и шефа и замесник шефа имат такива...то ако са лоши матори няма да си вземат и двамата такива...
          Знаеш, че аз си търсех навремето точно такава Витара, но поради липса на мангизи си взех 4 цилиндровия 2 литров матор...аз и моя матор си го харесвам...
          Успех на всички...
          Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
          .................................................................................................
          Е. Абу

          Коментар


          • До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

            Точно така и стана. Старата инжекция отново е в употреба, за да не ме боли главата после с компютъра, но колектора смених, защото стария беше скъсан на 4 цилиндър. Обаче изникна проблем с намирането на уплътнението от стоманени или незнам какви нишки за генерацията ... Аз съм от Свищов и не са чак толкова много магазините за авточасти тук. Едното уплътнение е проядено и се чудех дали няма да може да се замаже положението с помощта на малко азбест и паста все пак и двете уплътнения са преди катализатора и температурата и налягането не са за подценяване. Някой може ли да даде идея от къде може да се намери подобно нещо. На употребяваното уплътнение размерите (след смачкването) са 54,5 вътрешен отвор, 69 външно на 18 мм. Ще съм благодарен да получа някой съвет. Идеята която ми идва е да отрежа тръбата, която продължава от колектора, но е една кривчеста и облечена в ламарини ... и да насадя една мека връзка, но е крайно решение.

            Коментар


            • До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

              Пиши точно къде е проблемът, защото на различните връзки между гърнетата и изпускателният колектор са различни, да видим какво ще измислим, но ако са равни повърхностите най-лесният начин е клингиритмай така се пишеше

              Коментар


              • До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                Привет!
                Ваньо не знам защо бягат от шестака...
                Лично мои наблюдения от v 6 2 литра...ами супер си е...и шефа и замесник шефа имат такива...то ако са лоши матори няма да си вземат и двамата такива...
                Знаеш, че аз си търсех навремето точно такава Витара, но поради липса на мангизи си взех 4 цилиндровия 2 литров матор...аз и моя матор си го харесвам...
                Успех на всички...
                Може да споделиш колко ти гори 4 цилиндровия 2 литров мотор защото моята с 10 л бензин минава 65-70км градско и извънградско по асвалт като не вдигам пове4е от100км в4ас
                много разбирам !!!

                Коментар


                • До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                  Въпросното уплътнение е конусовидно и е направено от пресовани метални нишки. Клингерит няма да стане, мислех и за вариант с оплетка от азбестови конци и паста, но на първо време ще скалъпя положението със старото уплътнение, което е доста проядено и малко паста, пък да видим колко дена ще издържи

                  Коментар


                  • До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                    Първоначално публикуван от МАГАРЕТО Преглед на мнение
                    Може да споделиш колко ти гори 4 цилиндровия 2 литров мотор защото моята с 10 л бензин минава 65-70км градско и извънградско по асвалт като не вдигам пове4е от100км в4ас
                    Привет!
                    Вървежа зависи от горежа...и от големината и тежината на десния крак...
                    Гори колкото и сипя и нито грам повече или по малко...до сега не ми е връщала бензин на зад...
                    Извинявай колега не се сдържах...
                    А сега на въпроса...ами преди да и сложа големите гуми в града някъде около 10 литра бензин, а извън градско около 8...и то ако не я настъпвам...с настъпване...много...да не забравяме, че жипката е кабрио и къса база...
                    с новите джапанки в града не съм я засичал, а извън града около 10 литра на сто и пак галене с перцето...
                    Веднъж ми даде разход около 18/100 газ, но яка стъпка...
                    Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                    .................................................................................................
                    Е. Абу

                    Коментар


                    • До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                      Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                      Привет!
                      Вървежа зависи от горежа...и от големината и тежината на десния крак...
                      Гори колкото и сипя и нито грам повече или по малко...до сега не ми е връщала бензин на зад...
                      Извинявай колега не се сдържах...
                      А сега на въпроса...ами преди да и сложа големите гуми в града някъде около 10 литра бензин, а извън градско около 8...и то ако не я настъпвам...с настъпване...много...да не забравяме, че жипката е кабрио и къса база...
                      с новите джапанки в града не съм я засичал, а извън града около 10 литра на сто и пак галене с перцето...
                      Веднъж ми даде разход около 18/100 газ, но яка стъпка...
                      Благодаря ти за отговора моята явно има някакъв проблем които не мога да открия.Карах я на какви ли не диагностики и все ми казват 4е вси4ко и е наред. Гумите са 215 75 16 гудри4 АТ и е къса база даже пикап. Преди тази имах v6 и не гореше толкова ама вървеше много пове4е. Тази ме дразни не толкова 4е гори ами ине върви.Ина4е съм и спретнал перфектно ока4ване и яползвам за лов илеки разходки ама това с горенето и невървенето е кофти ине знам дали само моята е така. За 4 коня разлика от V6 варви доста по малко.Според мен големият мотор е по добър освен ако не открия проблема на този ама не знам дали самомоята е така или 4 цилиндровия 2 литра мотор си е просто такъв.
                      много разбирам !!!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X