Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най удачния мотор за Витара ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

    Абре, не се излагайте с тези чугуни! Макар и 4 цилиндров, въпросния AMC l4 2.5L двигател е бая по-тежък от оригиналния! Търсете нещо халуминиево все пак, не променяйте толкова много концепцията на Витарата - да е лека!

    Коментар


    • #47
      До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

      Привет!
      Ами пауар приятелю...демек силица...си има маторя...по рождение...
      Ама то нали знаеш , че никой в този сайт не си пие хапчетата редовно та за това...
      Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
      .................................................................................................
      Е. Абу

      Коментар


      • #48
        До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

        hun_ter: Твоя мотор беше 2.0 4 цилиндров, редови нали ? Ако е така мисли цена за него и да го вземам
        Най-добрия реглаж на преден и заден мост

        Коментар


        • #49
          До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

          Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
          Привет!
          Ами пауар приятелю...демек силица...си има маторя...по рождение...
          Ама то нали знаеш , че никой в този сайт не си пие хапчетата редовно та за това...
          То хубаво пауър, ама и един върху задния мост ли ще сложиш, да балансира теглото. Предницата ще стане много по-тежка от задницата! И аз мисля за нов двигател (нека първо сложа предния мост, де), но тогава ще следва местене на голяма резервна гума от зад, акумулатор от зад, радиатори от зад, за да може да се балансира малко теглото, а това е важно!

          Коментар


          • #50
            До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

            Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
            hun_ter: Твоя мотор беше 2.0 4 цилиндров, редови нали ? Ако е така мисли цена за него и да го вземам
            Привет!
            Да такъв е...
            Добри, приятелю...все още и аз като Белата се колебая...
            Ама ако стигна до решение да си сменям маторя обещавам първо на теб да се обадя...
            Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
            .................................................................................................
            Е. Абу

            Коментар


            • #51
              До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

              Ако v0id се откаже, аз се редя за мотора ти като втори

              Коментар


              • #52
                До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                Първоначално публикуван от afterburner Преглед на мнение
                То хубаво пауър, ама и един върху задния мост ли ще сложиш, да балансира теглото. Предницата ще стане много по-тежка от задницата! И аз мисля за нов двигател (нека първо сложа предния мост, де), но тогава ще следва местене на голяма резервна гума от зад, акумулатор от зад, радиатори от зад, за да може да се балансира малко теглото, а това е важно!
                Привет!
                То приятелю не може и х_я до края и душата в рая...пълно щастие няма...
                Естествено, че за много неща си прав, но...
                Искрено ти благодаря за хубавите идеи...
                Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                .................................................................................................
                Е. Абу

                Коментар


                • #53
                  До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                  Първоначално публикуван от afterburner Преглед на мнение
                  Ако v0id се откаже, аз се редя за мотора ти като втори
                  Само цената може да ме откаже, иначе мерака е голям
                  Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                  Коментар


                  • #54
                    До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                    Привет!
                    Чакайте бе момчета...днес се връщам от път...оставете ме мъничко да си почина пък и да помисля...да претегля за и против...да вида финансиите как са... и тогава ще ви кажа дали съм се навил да сменям маторя...
                    Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                    .................................................................................................
                    Е. Абу

                    Коментар


                    • #55
                      До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                      A на някой да му трябва 1.6 8 кл.,hun_ter ,брат,ако наистина ти трябва мотора и се включва в семеиния бюджет-взимаи го,но регистрация забрави да можеш да направиш,аз се спирам на това решение,понеже витарата ми отдавна е като пиратски кораб.....
                      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                      Коментар


                      • #56
                        До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                        Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                        A на някой да му трябва 1.6 8 кл.,hun_ter ,брат,ако наистина ти трябва мотора и се включва в семеиния бюджет-взимаи го,но регистрация забрави да можеш да направиш,аз се спирам на това решение,понеже витарата ми отдавна е като пиратски кораб.....
                        Привет!
                        Незнам...все още обмислям варианта...
                        Интересно защо не може да се регистрира...ако му са на ред документите...
                        Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                        .................................................................................................
                        Е. Абу

                        Коментар


                        • #57
                          До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                          Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                          Привет!
                          Незнам...все още обмислям варианта...
                          Интересно защо не може да се регистрира...ако му са на ред документите...
                          Нямаш никакъв проблем да го регистрираш, даже няма да се наложи да минаваш технотест.Отиваш, вадиш си заявление за смяна на двигател, плащаш десетина лева, минаваш канала и ти вадят нов талон с новия двигател.
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • #58
                            До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                            Привет!
                            Бела...ами аз се отказвам от големия матор...тъй, че маторя е изцяло твой...или който реши да го вземе...
                            Другия месец пак трябва да ходя на обучение в София...нещата при мен просто не се вързват финансово, обаче някой слънчев ден...
                            Ако решиш да слагаш големият матор...пиши за стария с какви параметри е, че Пламен Митев може да се заинтересува...всъщност на него май му трябва 1,6 16V...
                            Абе вие ще се разберете...
                            Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                            .................................................................................................
                            Е. Абу

                            Коментар


                            • #59
                              До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                              Мога само да кажа по повод на оргиналните мотори че не съществува нищо по здраво от 1.6-8кл. мотор на витара,най надеждния мотор в индустрията на Витара,макар и малко по слаб от 16 кл. ,който е доста злополучен.....,както казват колеги "голям мотор-големи главоболия",ама нали сьм си по неприятностите.......!
                              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                                А дали е така , кой ще ми каже . Има и по-здрав и по-мощен и по-по най ама е труден за намиране .
                                0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X