Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най удачния мотор за Витара ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Тия не са ли напречни? Ще се наложи доста "ТНТМ" по закачването към щатните скорости на витарата, ако е така.
    Има ги и на АУДИ.Там са надлъжни...Иначе на самия блок Голфовия мотор си има технологични отвори и трябва само да се вземат лапите...
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #32
      До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

      Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
      Има ги и на АУДИ.Там са надлъжни...Иначе на самия блок Голфовия мотор си има технологични отвори и трябва само да се вземат лапите...
      Точно, както аз го "легнах" в моя бус.Остава само един фланец да направите и да го напаснете.
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • #33
        До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Тия не са ли напречни? Ще се наложи доста "ТНТМ" по закачването към щатните скорости на витарата, ако е така.
        Напречни са, ама всичко се нагажда Така и така ако трябва да се прави фланец преходник м/у двигател и скоростна, няма значение какъв е бил двигателя.. единственото гадно нещо са колекторите, те вече трябва да се изфабрикуват. Бе да си намеря аз двигател, да си го харесам, да го купя.. .пък и парите да имам... ще измисля как да го вкарам!

        Коментар


        • #34
          До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

          Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
          Има ги и на АУДИ.Там са надлъжни...Иначе на самия блок Голфовия мотор си има технологични отвори и трябва само да се вземат лапите...
          Е виж за това не се сетих.

          А иначе лапите са май по-малкия проблем. Правят се, ако трябва. В смисъл че не виждам особена пречка дори и в гаражни условия да се изфабрикуват. Или пък самите захвати между двигателя и тампоните. Вярно че сигурно ще е играчка, ама в сравнение с напасването към скоростите, си е направо бял кахър.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #35
            До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

            По малък филм е компресор на съществуващия двигател...примерно М45 от Мерцедес+Мегасмърт...готин проект и нема много резане и преправяне

            Коментар


            • #36
              До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

              И... двигателя ще издъхне след 2-3 разходки. Поне щатния витаров. То от него предварително си е измъкнато кажи-речи всичко.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #37
                До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                100% има мегдан...56 коня от литър не кой знае какво постижение в двигателостроенето. Та едни 130-140 коня ше излезат много добре.

                Коментар


                • #38
                  До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                  малко по горе колегата,,nikman,,подсказа идеята за субару и ми се стори че дори и не помислихте изобщо.
                  да ви подскажа мъничко към скоростите на субару има и раздатка която винаги ще баде в + на всеки джипар.
                  но ако се спрете на тази идея трябав задължително да се блокира дифа вътре и да се запушат изходите за предните полуоси на субару.
                  тук идва и другия проблем кава раздатка ше се слага после тази от субару е на половина на витарската
                  ако се присъди раздатка от самурай задния диф на витарата няма да отговаря .
                  но сигорно една уазкова ше свърши работа барабар с преден и заден мост и ако са редуктори какво повече му трябва на човек
                  поздрави

                  Коментар


                  • #39
                    До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                    Казват колегите че има в Бургас направена с мотор на ФолцВаген ,ама де го тоя човек да отскубнем информация.
                    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                      Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                      Казват колегите че има в Бургас направена с мотор на ФолцВаген ,ама де го тоя човек да отскубнем информация.
                      Хммм, Витара с двигател на VW ? Дайте снимка на витарата и ще я намерим
                      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                      Skype: pach_bs

                      Коментар


                      • #41
                        До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                        Първоначално публикуван от afterburner Преглед на мнение
                        Аз също размишлявам за дизел. Нещо 1.9TDI от VW/Seat/Audi ми харесва като идея. Като знам как върви на един приятел Толедото с такъв мотор, 110 коня... пък и харчи адски малко. Притеснява ме единствено намирането на читав, че тези турбини не ми се струват много вечни
                        Има направена във варна с 1.9тди 131к.с+чип карат я на състезания дори ще са шампиони в адвенчер класа.ЙОСКО се казва момчето пише във форума
                        CAN-AM RENEGADE 800XR 0898580436 VW PASAT 2.0TDI,DSG,170+ЛЕКО ПИПНАТ[SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • #42
                          До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                          Първоначално публикуван от jorkata_bg68 Преглед на мнение
                          Има направена във варна с 1.9тди 131к.с+чип карат я на състезания дори ще са шампиони в адвенчер класа.ЙОСКО се казва момчето пише във форума
                          Аааааааа, хайде сега като добър съфорумник да поканиш собствениците й да направят една хубава раздувка по темата, ако може и някоя друга снимка... как са вързали скоростна, раздатка, големи технически проблеми имало ли е, какво им е решението, разбира се стига да не се притесняват от конкуренцията да разбере тайните им, де

                          Коментар


                          • #43
                            До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                            Kakто и да се мисли най добьр вариант си остава двигател от гранд 2,5 - 160 кончета в конплект с раздатка кутия и кардани,електониката се "лекувала" и тя с подобен дубликат,ако я няма де,ако се чипне ще полудее още..........инак мноо време ще отнеме всеки друг проект,а и специални условия трябват,вариант е и почти всяка конфигурация като Патрул и Тоиота в конплект с кутията и раздатката,видях Витара с Патрулски карантии,беше чудо направо.....
                            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                              Привет!
                              Бела...ако ти не купиш този мотор 2,5 литра дето го знаем и двамата къде е...да го взема аз, а...
                              Пък и ти хубави приказки хортуваш за с-бирка...с две ръце съм за...
                              Надявам се да съм свободен и аз да присъствам на нея...
                              Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                              .................................................................................................
                              Е. Абу

                              Коментар


                              • #45
                                До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                                Привет!
                                Здравей приятелю...предполагам, че в момента тъмни мисли се въртят в главата ти...Дали да ме убиеш или...ха ха ха...
                                Бела, предлагам ти да ме почерпиш...после и аз ще те почерпя...и така...
                                В понеделник вечерта на 20.10.08 г. когато звънна на човека...бяхме и двамата с въпросния готин пич в моя джип...маторя от 2,5 литра ми беше предложен първо на мен...в интерес на истината и аз проявих мъничко любопитство, но тъй като ти звъна тогава реших да не ти развалям пазарлъка...иначе парите си бяха в мен...мисля, че съм постъпил като пич...
                                Ма като гледам и двамата сме лакоми гъзове и рано или късно ще стигнем до такива матори...е кой по напред...божа работа...
                                Чао приятелю и като се видим на срещата не забравяй, че трябва да се черпим...дано да стигнеш до правилното решение...
                                Последно редактирано от hun_ter; 26-10-08, 22:34.
                                Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                                .................................................................................................
                                Е. Абу

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X