Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най удачния мотор за Витара ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

    Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
    Ами има 2 вида 1,6 витара,едната е 8 калапана-86 коня маи,другата 16 клапана -94 коня мисля,следва 2000(2 вида V6 и редови 4 цил.)-136 коня,и 2500 -(2 вида) 144коня (по новата) и 160 коня сьщо мечтана за присадка 24 клапана.
    имам впредвид 1.6 мотора.Колко е с карборатор,моно инжекция,пълна инжекция.До сега съм срещал какви ли не обяви 70-74-75-80-85-90-95-100кс
    на сушата и град помага

    Коментар


    • #92
      До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

      Първоначално публикуван от robocop Преглед на мнение
      имам впредвид 1.6 мотора.Колко е с карборатор,моно инжекция,пълна инжекция.До сега съм срещал какви ли не обяви 70-74-75-80-85-90-95-100кс
      Според TecDoc двигателите на Витара са:

      1.6 8V carb. - (07.88 до 01.95) - 80 к.с.
      1.6 8V mono. - (07.88 до 12.91) - 82 к.с.
      1.6 16V - (07.90 до 12.94) - 97 к.с.
      1.6 16V - (07.90 до 03.99) - 97 к.с. (кабрио)

      За куриоза в началото на 1989 година има малка серия Витара с 1.3 мотор.След него още една малка серия 1.6 карбуратор и след това моноинжекция.
      Орлине, ето малко инфо и за твоя двигател

      1996 - 1998 1.8 litre 4 cylinder DOHC 16 valve 120 HP @ 6500 RPM 114 Lbs @ 3500 RPM 1,788 cc, 84.1 mm bore x 83.1 mm stroke, 9.8 compression ratio.
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • #93
        До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

        на сушата и град помага

        Коментар


        • #94
          До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

          ето този за мен е много удачен направо мъничко са прекалили.


          JAGUAR V-12







          поздрави

          Коментар


          • #95
            До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

            Баси! На това не мога да му преброя маркучите и жиците. Определено са попрекалили.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #96
              До: Кой е най удачния мотор за Витара ?


              Неса-неса прекалили и още можеее
              На белата ще пробваме два такива да поместим
              boko
              Jeeep---KIA
              https://www.facebook.com/autoboko/

              Коментар


              • #97
                До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                Доста немощна машинка за нуждите на Белата
                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                0888 315 794
                LZ1UPI
                A1 (Rh+)

                Коментар


                • #98
                  До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                  Аз сьм си харесал V12 oт T-55 с вьздушно запалване,да пестя акумулатора,само трябва да добавя и веригите после
                  LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                  Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                  Коментар


                  • #99
                    До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                    Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                    Аз сьм си харесал V12 oт T-55 с вьздушно запалване,да пестя акумулатора,само трябва да добавя и веригите после
                    Е, за временно може и без тях
                    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                    0888 315 794
                    LZ1UPI
                    A1 (Rh+)

                    Коментар


                    • До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                      Привет!Видях че коментирате моторите на Витара в тази тема.Рових се из форума,ама така и не открих това което ми трябва и за това реших да попитам тук!Видях че на няколко места пише Витара HDI!Това ако не се лъжа е френски мотор?От кога се монтира HDI на Витара и колко коня е?Баща ми караше преди 2 години една Витара 4-цилиндрова 2.0ТД 2001-ва година 90 коня я водеха ако не се лъжа.Това ли е HDI-то или съвсем се обърках?Благодаря предварително!

                      Коментар


                      • До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                        За сега най добрия вариант е витаровия мотор да се турбинира.До сега това е изпробано на четири витари,държат на налягане 1 бар и направо полудяват.Ако има нещо питайте
                        Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                        Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                        Коментар


                        • До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                          Първоначално публикуван от CZ 350 Преглед на мнение
                          За сега най добрия вариант е витаровия мотор да се турбинира.До сега това е изпробано на четири витари,държат на налягане 1 бар и направо полудяват.Ако има нещо питайте
                          За дизелови ли става въпрос?
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                            Не мотора е бензинов 1.6 8 клапана
                            Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                            Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                            Коментар


                            • До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                              Гледали сме доста клипове и много им се радваме, но никаква информация не издавате. Стига се стискахте
                              Кажете, какво подменяте от какво, горе долу на каква цена излиза? Какви характеристики постигате/ако сте замервали/, разхода на гориво в каква посока и с колко се променя? Ако имате готов комплект за продан още по-добре или направо вие ги монтирате?

                              Коментар


                              • До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                                Първоначално публикуван от pilota7222 Преглед на мнение
                                Привет!Видях че коментирате моторите на Витара в тази тема.Рових се из форума,ама така и не открих това което ми трябва и за това реших да попитам тук!Видях че на няколко места пише Витара HDI!Това ако не се лъжа е френски мотор?От кога се монтира HDI на Витара и колко коня е?Баща ми караше преди 2 години една Витара 4-цилиндрова 2.0ТД 2001-ва година 90 коня я водеха ако не се лъжа.Това ли е HDI-то или съвсем се обърках?Благодаря предварително!
                                По моето скромно мнение става въпрос за двигателя от Мазда 2.0ТДИ -87 коня ,а относно другия двигател на Пежо той е 1.9HDI и се слага на сглобените в Испания Витари.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X