Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най удачния мотор за Витара ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

    Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
    Привет!
    Ще се опитам да ти постна нещо от някакъв руски сайт...
    Доста неща от изписаното в това файлче на са верни, или поне аз така разбирам.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #77
      До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

      Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
      Привет!
      Тя неговата лесна...ще ни направи една салата убиец...и готово...
      Тя салатата си беше направо върха ама аз и Никито направо се усмъртихме от ракия, че и другите покрай нас...
      А...ааа Внаньо нищо не продавам...парички си имам...просто сега освен гумите няма да пръскам повече пари...
      Ама да ти кажа, на нашите приятели Светльо и Мимито как върви Витарата...нямам думи...веднъж карах след тях, но бях с друга кола...пък и бързахме и нямахме време...за което съжалявам...тяхната Витара е с Матор 2,5 литра...
      Я ме светни: кога сте карали след нас, че ние почти не сме я карали.
      Нещо време ни липсва.

      Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
      Тяхната я знаем , преди да я купят нали аз и Добри ходихме да спасяваме едни младежи (предните собственици), които бяха скъсали съединителя от много юркане
      Да и сега съединителя е почти заминал, не съм я отварял, но сигурно е почупил пружини, защото като потегляш нежно и тръгва на тласъци, а ако малко го изтормозиш и подмирисва.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #78
        До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

        Привет!
        Светльо нямам спомен...някъде след срещата ни в Приморско, но точен ден не мога да кажа...Аз бях с пасатора на брата...
        Пък за тези нещища които постнах и аз не знам със сигурност дали са верни...просто случайно една вечер попаднах на тях и си ги дръпнах в компа...
        Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
        .................................................................................................
        Е. Абу

        Коментар


        • #79
          До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
          Да и сега съединителя е почти заминал, не съм я отварял, но сигурно е почупил пружини, защото като потегляш нежно и тръгва на тласъци, а ако малко го изтормозиш и подмирисва.
          Лошо, ама с този двигател е така.Ако мислите да я карате още година-две защо не купиш един подсилен съединител, нещо такова например ?

          http://www.puresuzuki.com/CF%20Clutch.htm

          http://www.xtreme4x4.gr/products_lis...7&e_cat_id=333

          Свят да ти се завие от цени
          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
          Skype: pach_bs

          Коментар


          • #80
            До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

            Ще правя тази зима нещо, ама не знам точно с какъв ще го сменям. Като сваля този тогава ще мисля.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #81
              До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              Ще правя тази зима нещо, ама не знам точно с какъв ще го сменям. Като сваля този тогава ще мисля.
              Що не оставиш Мария да реши? Няма да сбъркаш!
              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
              0888 315 794
              LZ1UPI
              A1 (Rh+)

              Коментар


              • #82
                До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                Първоначално публикуван от Plamen Mitev Преглед на мнение
                Стояне каква кутия имаш че замислям едни работи.
                Петстепенна от 8 клапанова витарка
                Но не се продава

                Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                Много тежи този двигател да го карам до Пловдив
                Вземи един флекс и отрежи последната част на кутията да видим как ще я напаснем Шегувам се разбира се, я вземи един картон и направи шаблон на кутията да видим как пасва ?
                И кутията е тежка, че да я караме до Бургас
                Но за шаблона, ако е сериозно ще гледам да намеря време да го надраскам
                о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                Коментар


                • #83
                  До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                  Първоначално публикуван от Plamen Mitev Преглед на мнение
                  Стояне каква кутия имаш че замислям едни работи.
                  Привет!
                  Пламене май Банджо от Варна има такава от Витара 8кл...ама не съм сигурен...питай го...
                  Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                  .................................................................................................
                  Е. Абу

                  Коментар


                  • #84
                    До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                    Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                    Що не оставиш Мария да реши? Няма да сбъркаш!
                    Иво, за какво да решава Мария?
                    Моят кръстник едно време като беше млад казваше: Винаги слушай жена си много внимателно.
                    Винаги прави точно обратното на това, което ти казва.
                    И никога няма да сбъркаш.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #85
                      До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                      Именно и аз това ти казвам - няма да збъркаш
                      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                      0888 315 794
                      LZ1UPI
                      A1 (Rh+)

                      Коментар


                      • #86
                        До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                        Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                        Само хубави неща говорите за 2,5 мАтора,как да не се набута човек
                        Привет!
                        Бела до къде стигна с големия матор...
                        Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                        .................................................................................................
                        Е. Абу

                        Коментар


                        • #87
                          До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                          Изчаквам за сега,има още доста неща на главата ми ...........
                          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                          Коментар


                          • #88
                            До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                            Някои пробвал ли е да си тунингова двигателя на 8 клапановата витара преди да го смени да сподели какъв е резултата че аз маи на там ще се насочвам като за начало мисла нови сутменти ремонт на главата+изпиляване до колкото е възможно мисля и от блока да резна некои милиметър нов разпределителен вал на калмини па да видим тогаз кво ще стане че няма да живее дълго ми е ясно въпроса ми е дали може да се истискат така нужните сили от този мотор без да се ходи на технотест и кат .

                            Коментар


                            • #89
                              До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                              за да не отварям друга тема питам тук,как да позная коя витара колко конски сили е
                              на сушата и град помага

                              Коментар


                              • #90
                                До: Кой е най удачния мотор за Витара ?

                                Ами има 2 вида 1,6 витара,едната е 8 калапана-86 коня маи,другата 16 клапана -94 коня мисля,следва 2000(2 вида V6 и редови 4 цил.)-136 коня,и 2500 -(2 вида) 144коня (по новата) и 160 коня сьщо мечтана за присадка 24 клапана.
                                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X