От: Какво направих днес за любимата "Витара"
Вероятно са объркали цифрата .
Вероятно са объркали цифрата .
Катализатора ми е здрав и незнам какво да го правя??? да го върна ли пак намястото му или да го давам на Скрапа??? (ако съм допуснал правописна грешка моля да бъда извинен просто с една ръка ми е много зор)

Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар