Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

    Аз си стъкмих ето тези уширители на калниците.За без пари толкова.

    Коментар


    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

      Поне да беше казал от какъв материал са, колко са широки, как ги монтира...
      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

      Коментар


      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

        Материала е РVC Г-образен профил(изправях го с нагряване и между две дъски с гладка повърхност) с широчина 7,5см. в разгънато положение,хванах ги със самонарезни видии за калниците.Самите уширители ги оставих да стърчат 4см. и са що годе добре.Вече не пръска толкова и не качва кал на тавана .

        Коментар


        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

          Днес реших набързо да си направя предпазна решетка отдолу на картера :

          Коментар


          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

            Я дай 2-3 снимки на цялата витара да добием представа че ми се струва че много през пръсти си я подкарал,дано греша.
            http://vbox7.com/play:398e8b82

            Коментар


            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

              Първоначално публикуван от ники72 Преглед на мнение
              Днес реших набързо да си направя предпазна решетка отдолу на картера :
              Изключително тежко и меко желязо, за земетръсна шайба става но за това НЕ.
              ТЛК-120 Николай Колев
              0898521295

              Коментар


              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                Здравейте, наскоро си взех Сузуки Витара 1.6 93г. Като начало й сложихме газова уредба ( 30литра) на мястото на резервоара и направихме около 20 литра малък резервоар. Ако някой има въпроси да пита. От тук нататак и предстои лифт
                Прикачени файлове

                Коментар


                • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  Колега,защитна ламарина ще има ли?Предполагам оригиналната няма да стане?Бутилката и резервоара на тези ленти ли висятС какъв размер са?Може да е полезно за Колегите
                  Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                  Коментар


                  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                    Пък и ако кажеш какво сте изпозвали за да напраите резервуара....
                    И на мен ми се върти същата идея, гледам и други са го правили това, ама нещо не ми се отдава заваряването достатъчно
                    Струва ми се ,че сте изплзвали нещо полуготово
                    Мислих,Мислих и на Края го измислих - Не Може така,Треа нещо да се Измисли

                    Коментар


                    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      Защтитна ламарина обезателно ще има с леки поправки оригиналната ще стане А утре ще пусна всички размери ..

                      Коментар


                      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        Първоначално публикуван от Камен Пецов Преглед на мнение
                        Пък и ако кажеш какво сте изпозвали за да напраите резервуара....
                        И на мен ми се върти същата идея, гледам и други са го правили това, ама нещо не ми се отдава заваряването достатъчно
                        Струва ми се ,че сте изплзвали нещо полуготово
                        Резервоара стана перфектно от една желязна "туба" на която и отрязахме горната част , защото имаше ненужни неща след това се заваря друго парче желязо отгоре на която се пробиват три отвора. Един за помпата , другия за поплавака за да показва колко има и третия е малък за одушник. След това отиваш при някой калайджия минава се хубаво с калай (за всеки случай) и готово.

                        Коментар


                        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          На моята витара пък от много тормоз се бяха свили навътре конзолите за които се закрепва горния край на амортисьора. Вследствие на което гумите се прибраха в горният си край навътре, и резултатът е силно износени във вътрешната си част гуми. Вчера най-най накрая дойде денят да се заема с оправянето на проблема, и след обстоен оглед реших да срежа, огъна навън и заваря наново конзолите. Така,ч е горният край на амортисьорите да дойде на старото си положение, и ъгъла да се оправи. Рязах, заварявах, пробвах, а накрая и разширих обратно отворите на амортисьора-бях ги разпилил за да докарам пак същия ъгъл, но в обратна посока. Сега имам нормална дясна предна гума, и разчекната лява. Утре вечер след работа ще се заема и с нея.

                          Преди около два месеца на една ртазходка след удат в скрит от тревите пън счупих с кратуната си предното стъкло. Миналият петък заведох витарата на стъклен майстор, и след раздялата с 94 лв имах ново челно стъкло на витарата. През уикенда отсочихме до морето, и навръшане минахме по част от маршрута "Емине-Ком" На едно място имаше един гаден клон, и сега отново имам счупено стъкло за смяна... Този "данък офроуд" ще излезе доста голям...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            Време е да помислиш за ванти.
                            http://vbox7.com/play:398e8b82

                            Коментар


                            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              На моята витара пък от много тормоз се бяха свили навътре конзолите за които се закрепва горния край на амортисьора. Вследствие на което гумите се прибраха в горният си край навътре, и резултатът е силно износени във вътрешната си част гуми. Вчера най-най накрая дойде денят да се заема с оправянето на проблема, и след обстоен оглед реших да срежа, огъна навън и заваря наново конзолите. Така,ч е горният край на амортисьорите да дойде на старото си положение, и ъгъла да се оправи. Рязах, заварявах, пробвах, а накрая и разширих обратно отворите на амортисьора-бях ги разпилил за да докарам пак същия ъгъл, но в обратна посока. Сега имам нормална дясна предна гума, и разчекната лява. Утре вечер след работа ще се заема и с нея.

                              Преди около два месеца на една ртазходка след удат в скрит от тревите пън счупих с кратуната си предното стъкло. Миналият петък заведох витарата на стъклен майстор, и след раздялата с 94 лв имах ново челно стъкло на витарата. През уикенда отсочихме до морето, и навръшане минахме по част от маршрута "Емине-Ком" На едно място имаше един гаден клон, и сега отново имам счупено стъкло за смяна... Този "данък офроуд" ще излезе доста голям...
                              Аз затова карам с колан и някои ми смеят ,ама и те като счупят стъклото ще им дойде акъла/дано да не си счупят главите/!
                              0887/400121 Антон Донев

                              Коментар


                              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                ЕЕЕЕЕ .... той Никито първо замълча , но ето че си казааааааа
                                ТЛК-120 Николай Колев
                                0898521295

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X