Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До: Какво направих днес за любимата "Витара"

    Гумите са наши на завода във Видин/виденки/.Цената им е 140 лв с ддс,а размера им е 10Х75х15,3.Колега jaxan не ти ли кривят капака обтежките и нямаш ли проблеми при затварането му.Ще се радвам да видя и някоя снимка.Благодаря!

    Коментар


    • От: До: Какво направих днес за любимата "Витара"

      Първоначално публикуван от kimi77 Преглед на мнение
      Гумите са наши на завода във Видин/виденки/.Цената им е 140 лв с ддс,а размера им е 10Х75х15,3.Колега jaxan не ти ли кривят капака обтежките и нямаш ли проблеми при затварането му.Ще се радвам да видя и някоя снимка.Благодаря!
      За сега не е изкривен.При затварянето е добре да ги разкачаш,но може и с тях.Трябва да направя някоя снимка с тях и ще ги кача,слагам ги само при разходки.
      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

      Коментар


      • От: До: Какво направих днес за любимата "Витара"

        Първоначално публикуван от kimi77 Преглед на мнение
        Аз пък реших да сложа по-агресивни гуми/тракторни/ и се заех с направа на джанти.От 8 джанти/4 витарови и 4 от някаква алфа/ сглобих ето тези.Побързах и да ги пробвам[ATTACH=CONFIG]227148[/ATTACH]
        Колега би ли измерил с рулетка размерите на тези гуми-височина и широчина?Могат ли да се монтират на 15" алуминиеви джанти 9J,без вътрешна гума?Максимална скорост?
        Поздрави!
        Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

        Коментар


        • От: До: Какво направих днес за любимата "Витара"

          Гумите съм ги монтирал на 15-ки джанти,и то без вътрешни,но трябва да се карат по-твърди/моите ги карам на 2 бара-няма проблеми/.Широчината на джантите трябва да е около 23-25 см.След малко ще ги измеря точно и ще пиша довечета.А максимална скорост-30 км/ч,все пак е тракторна гума.Карал съм ги и със 100км/ч,но е самоубийство.

          Коментар


          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

            Тия гуми според мене не стават.Тежки са и немогат да се балансират а и витарката направо ще умре с тях.Сложете 7.50 x16 на Mitas и ще е по добре
            Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
            Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

            Коментар


            • От: До: Какво направих днес за любимата "Витара"

              Първоначално публикуван от nikman Преглед на мнение
              Колега би ли измерил с рулетка размерите на тези гуми-височина и широчина?Могат ли да се монтират на 15" алуминиеви джанти 9J,без вътрешна гума?Максимална скорост?
              Поздрави!
              Колега тук има някои отговори - http://www.offroad-bulgaria.com/show...E4%E0%F5%E8%EC
              0878 943913

              Коментар


              • От: До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                [QUOTE=kimi77;1224969]Гумите са наши на завода във Видин/виденки/.Цената им е 140 лв с ддс,а размера им е 10Х75х15,3.Колега jaxan не ти ли кривят капака обтежките и нямаш ли проблеми при затварането му.Ще се радвам да видя и някоя снимка.Благодаря![/QU
                Ето една снимкаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:P7182699.jpg
Прегледи:3
Размер:217.5 КБ
ID:5195640
                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                Коментар


                • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  Първоначално публикуван от Близнаците Преглед на мнение
                  Тия гуми според мене не стават.Тежки са и немогат да се балансират а и витарката направо ще умре с тях.Сложете 7.50 x16 на Mitas и ще е по добре
                  Аз мисля,че грешиш.Двигателя не мре от тежка гума,от голям диаметър.7.50х16 са по-високи от тези 10х75х15,3.Мисля,че и грайфера е доста по-добър от този на 7,50х16/ние му казваме рибена кост/.Качвам снимки с размери за да може сами да прецените
                  Последно редактирано от kimi77; 19-07-10, 22:20.

                  Коментар


                  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1803.jpg
Прегледи:1
Размер:123.2 КБ
ID:5195652Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1801.jpg
Прегледи:1
Размер:132.7 КБ
ID:5195651Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1805.jpg
Прегледи:1
Размер:104.3 КБ
ID:5195650Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1811.jpg
Прегледи:1
Размер:120.3 КБ
ID:5195649

                    Коментар


                    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      Колега , тази гума на 15-ска джанта ли е монтирана (нали е 15,3) и има ли вътрешна гума ????
                      0878 943913

                      Коментар


                      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        Да на 15-ски са монтирани и са без вътрешни,написал съм го по-горе

                        Коментар


                        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          Първоначално публикуван от kimi77 Преглед на мнение
                          Аз мисля,че грешиш.Двигателя не мре от тежка гума,от голям диаметър.7.50х16 са по-високи от тези 10х75х15,3.Мисля,че и грайфера е доста по-добър от този на 7,50х16/ние му казваме рибена кост/.Качвам снимки с размери за да може сами да прецените
                          Тракторните на Митас много повече изкарват отколкото тия ,лични наблюдения.И ние тук им викаме така не само вие карате с такива
                          Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                          Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                          Коментар


                          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            Първоначално публикуван от Близнаците Преглед на мнение
                            Тракторните на Митас много повече изкарват отколкото тия ,лични наблюдения.И ние тук им викаме така не само вие карате с такива
                            Тези тракторки на колегата са по различни от тези които си мислите, размера е същия иначе
                            Случайни хора УАЗ не карат

                            Коментар


                            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
                              Тези тракторки на колегата са по различни от тези които си мислите, размера е същия иначе
                              Е не са ли като на тихо от бобкатче ?
                              Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                              Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                              Коментар


                              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                Първоначално публикуван от Близнаците Преглед на мнение
                                Е не са ли като на тихо от бобкатче ?
                                Да, а тех кога сте ги сравнялвали с Митас-а
                                Случайни хора УАЗ не карат

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X