Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

    Айде и аз да се похваля вече съм с лифт на витарата и съм много щастлив от половин година обикалям по стругати ,тенекиджий и кви ли още не и най-накрая и аз нагоре . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00869.jpg
Прегледи:1
Размер:176.4 КБ
ID:5229964Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00871.jpg
Прегледи:2
Размер:142.9 КБ
ID:5229965Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00870.jpg
Прегледи:1
Размер:151.3 КБ
ID:5229966Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00868.jpg
Прегледи:1
Размер:140.6 КБ
ID:5229967Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00820.jpg
Прегледи:1
Размер:104.4 КБ
ID:5229968Благодаря на колегата Travelling за прекрасните планки за преден диф ,които паснаха безупречно Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00862.jpg
Прегледи:1
Размер:143.4 КБ
ID:5229969,благодаря и на stoqn-difender-a за степенките ,както и на всички от форума които са дали тази безценна информация и за търпението на всички онези които работеха заедно с мен . Днес ще спя по-спокойно
    Suzuki Vitara

    Коментар


    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

      Радвам се, че я нагласи тази витарка
      Подложките за лифта си ги направил един път! Без да пестиш материала Вертикалните ъгли на предните гуми докара ли ги в норма - на една от снимките ми се струва, че са малко затворени гумите...?
      Радвам се, че си доволен от праговете, лепнали са и
      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

      Коментар


      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

        С ъглите всичко си дойде на място - откарах я на реглаж още днес и майстора каза че я е отворил и сега било всичко ОК .Иначе това са снимки преди да я мърдам ,като я подкарах се понамести и отзад и отпред.
        Suzuki Vitara

        Коментар


        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

          Първоначално публикуван от svetlin.kirilov1 Преглед на мнение
          Айде и аз да се похваля вече съм с лифт на витарата и съм много щастлив от половин година обикалям по стругати ,тенекиджий и кви ли още не и най-накрая и аз нагоре . [ATTACH=CONFIG]272782[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]272783[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]272784[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]272785[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]272786[/ATTACH]Благодаря на колегата Travelling за прекрасните планки за преден диф ,които паснаха безупречно [ATTACH=CONFIG]272787[/ATTACH],благодаря и на stoqn-difender-a за степенките ,както и на всички от форума които са дали тази безценна информация и за търпението на всички онези които работеха заедно с мен . Днес ще спя по-спокойно
          от какъв материал са фланците? и колко лв. Благодаря предварително!
          Сузуки Витара 1.6 М.И. - R.I.P. 1995-2016
          Мъжът е като хладилна чанта, ако го напълниш с бира, може да го носиш на всякъде.

          Коментар


          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

            Колега имаш лично, а да не излезе че е някаква тайна поминах с малко пари и почерпушки ,абе по сиромашия .От желязо са иначе и да си призная са си доста тежички .Ако трябваше да ги плащам колкото си струват реално щях да си взема от колегата travelling - по-евтини и леки ,а също толкова здрави и точни като изпълнение (не е реклама ,а реалност) .Поздрави !
            Suzuki Vitara

            Коментар


            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

              Скоро не съм писал и събрах малко инфо. Купих на любимата витара гуми Kumho 215/70/15 чисто зимни. С надеждата да си изкарам новата година добре на Узана. Намерих за 100лв. оригинален ролбар за Витара и го лапнах веднага и така вече окончателно мискля да се спра за тая година
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2859.JPG
Прегледи:1
Размер:163.2 КБ
ID:5230405Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2858.JPG
Прегледи:1
Размер:197.7 КБ
ID:5230406
              0884 626 333

              Коментар


              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                Колеги споделете мнение какво двигателно масло да налея на витарата 1.6 16в Дб ае тая от снимката аз си мисля за 15w40 ама като марка... не съм се насочил.То маи имаше и тема ама не я намерих.
                Последно редактирано от Русанов; 24-11-10, 20:06. Причина: добавяне
                Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                Коментар


                • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  Марки-бол...Всеки различно ще ти каже.Аз съм с 10w40 на Мориц(английско).Ама по-добре отвори нова тема,ако не намериш старата
                  Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                  Коментар


                  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                    Ето я темата за маслата.
                    Успех!
                    Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

                    0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
                    /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

                    Коментар


                    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 047.jpg
Прегледи:1
Размер:143.7 КБ
ID:5237582Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 031.jpg
Прегледи:1
Размер:82.0 КБ
ID:5237598Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 007.jpg
Прегледи:1
Размер:178.1 КБ
ID:5237597Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 055.jpg
Прегледи:1
Размер:103.9 КБ
ID:5237596Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 054.jpg
Прегледи:1
Размер:153.9 КБ
ID:5237595Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 044.jpg
Прегледи:1
Размер:111.6 КБ
ID:5237594Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 006.jpg
Прегледи:1
Размер:143.7 КБ
ID:5237593Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 004.jpg
Прегледи:1
Размер:161.3 КБ
ID:5237592Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 048.jpg
Прегледи:1
Размер:88.3 КБ
ID:5237591Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 001.jpg
Прегледи:1
Размер:118.8 КБ
ID:5237590Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 034.jpg
Прегледи:1
Размер:160.4 КБ
ID:5237589Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 003.jpg
Прегледи:1
Размер:154.3 КБ
ID:5237588Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 052.jpg
Прегледи:1
Размер:128.8 КБ
ID:5237587Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 050.jpg
Прегледи:1
Размер:131.4 КБ
ID:5237586Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 049.jpg
Прегледи:1
Размер:109.9 КБ
ID:5237585Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 045.jpg
Прегледи:1
Размер:125.8 КБ
ID:5237584Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 053.jpg
Прегледи:1
Размер:128.0 КБ
ID:5237583Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 047.jpg
Прегледи:1
Размер:143.7 КБ
ID:5237582Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 002.jpg
Прегледи:1
Размер:94.9 КБ
ID:5237581Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 051.jpg
Прегледи:1
Размер:112.2 КБ
ID:5237580...от няколко дни доста поработихме с мой найстина другари върху любимата ми Витара.Сменихме основни елементи и сега съм доволен!А пък и като ударих калема,както се вика ...ми стана Витарката още по-любима,...това в рамките на майтапа го казах.
                      HUSGVARNA 630 SMR
                      PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                      Коментар


                      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        ...ремонта доста се проточи като часове,понеже в мойто градче повечето части идват с поръчка по автобуса от Плевен и София и понеже някой се оказаха повече от "оригинални",за което поздравлявам добрите пройзводители...се наложи връщане,бавене,преработка...и т.н.А цените ако някой колега го интересуват мога да ги спомена,в случай,че е намислил през празниците да си ги оплътни с подобен род гимнастика.Като краен резултат съм доволен,още повече,че без неотлъчната и безрезервна помощ на приятели,които ми предоставиха сервизно помещение,инструменти и помощ,без която бях за никъде резултата е прекрасен даже!!!Весели празници колеги!
                        Последно редактирано от profesionalista; 24-12-10, 14:07. Причина: неправилен правопис
                        HUSGVARNA 630 SMR
                        PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                        Коментар


                        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1336.jpg
Прегледи:1
Размер:162.3 КБ
ID:5237865Колеги свърших с интериора и след празниците се залавям за лифт и преден мост от уаз.
                          Стана малко спартанска обстановката вътре но така и трябва нали е горско изпълнение.
                          Направих си гаргара с кални гуми по сняг само със задно.
                          Не препоръчвам на никого този екшън.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1355.jpg
Прегледи:1
Размер:104.3 КБ
ID:5237866Гумите са италиански регенерат за кал стават .
                          Ако някой може да помогне търся скоростна кутия с раздатка и малкия кардан.
                          Моята "Винара" е щатско изпълнение и няма предно затова ще влизам в приключението цял преден мост. Весели празници на всички!

                          Коментар


                          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            Първоначално публикуван от sande34 Преглед на мнение
                            [ATTACH=CONFIG]282655[/ATTACH]Колеги свърших с интериора и след празниците се залавям за лифт и преден мост от уаз.
                            Стана малко спартанска обстановката вътре но така и трябва нали е горско изпълнение.
                            Направих си гаргара с кални гуми по сняг само със задно.
                            Не препоръчвам на никого този екшън.[ATTACH=CONFIG]282656[/ATTACH]Гумите са италиански регенерат за кал стават .
                            Ако някой може да помогне търся скоростна кутия с раздатка и малкия кардан.
                            Моята "Винара" е щатско изпълнение и няма предно затова ще влизам в приключението цял преден мост. Весели празници на всички!
                            Звънни един тел. и пиши от къде си. Имам кутия с раздатка и кардан, но ще ти трябват е други части. Това, че ще слагаш цял мост отпред е най-доброто ти решение. Отпадат ти много части и планки, които ги нямаш за да стане с предно. Не на последно място по спомен задния деф. не е 8/41 . Добре е да го провериш и него за да си сигурен и да си с еднакви предавателни числа.
                            0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                            Коментар


                            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              Благодаря предварително колега. Пустите араби искат маса пари гръм да ги удари но аз съм тъп и упорит и ще постигна целта. От София съм и суджукИ Винарата е на базата на сМрамор. След празниците се захващам да разглобявам. Като видя предавателното число ще ти звънна. Може и някой ценен съвет да дадеш щото съм лаик още.Тествах я цял ловен сезон на ловищата на Брезник. Като цяло съм доволен дори и само на задно калните регенерати копат яко. Засега успавам да се влача след Уазките. Но ще дойде ден...За всеки случай съм турнал лебедка от джикитайските на 1500кг Тестовете са успешни но реве като за последно. Кой знае какво има вътре. Несмея да я отворя да не се разочаровам.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00238.jpg
Прегледи:1
Размер:264.2 КБ
ID:5238785

                              Коментар


                              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                Ето и клипче с първите тестове http://www.youtube.com/watch?v=dSoGuX32gac

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X