Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Витарата на Дени

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Витарата на Дени

    В понеделник го разпарчетосваме и ще излезе наяве всичко счупено до картер. Дано тоя таралясник да си заслужи накрая парите и нервите. Навън е кално аз гледам тъпо....

    Коментар


    • От: Витарата на Дени

      никога няма да си заслужава парите...Виж дано поне за нервите си върнеш ...как? с каране с кеф Дано минеш по леко ама лошо чатка на звук...
      Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

      Коментар


      • От: Витарата на Дени

        Първоначално публикуван от Петър Минчев - MaxBass Преглед на мнение
        никога няма да си заслужава парите...
        Не мисля така.
        Ако човек е търговец и го интересува само чистата печалба-вярно никога няма да се върже сметката.
        Но ние джиповете си и правим, чупим, пак правим, пак чупим... единствено за кефа. А както се знае той цена няма. Аз лично всичките пари които съм похарчил по моята витара ги слагам в графа "за собствен кеф". От което излиза, че съм мнооого щастлив човек
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Витарата на Дени

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Не мисля така.
          Ако човек е търговец и го интересува само чистата печалба-вярно никога няма да се върже сметката.
          Но ние джиповете си и правим, чупим, пак правим, пак чупим... единствено за кефа. А както се знае той цена няма. Аз лично всичките пари които съм похарчил по моята витара ги слагам в графа "за собствен кеф". От което излиза, че съм мнооого щастлив човек
          Кольо, ти даже се ощастливяваш допълнително понякога, без да искаш

          Не е смешно този път, айде действайте тогава, искам сники като разцепите двигателят, успех
          Пак искам снимки, имам части за двигателят ти, ако се наложи, звънкай. Звукът е лош и смятам, че не е само бутални болтове, а аз определно знам как звучат, успех

          Коментар


          • От: Витарата на Дени

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Не мисля така.
            Ако човек е търговец и го интересува само чистата печалба-вярно никога няма да се върже сметката.
            Но ние джиповете си и правим, чупим, пак правим, пак чупим... единствено за кефа. А както се знае той цена няма. Аз лично всичките пари които съм похарчил по моята витара ги слагам в графа "за собствен кеф". От което излиза, че съм мнооого щастлив човек
            Коле точно това имах в предвид...Правим си кефа и това е...Ако водиш сметка със сигурност не си заслужава да се наливат пари...тей го виждат хората отстрани
            Последно редактирано от Петър Минчев - MaxBass; 06-01-13, 19:45.
            Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

            Коментар


            • От: Витарата на Дени

              Абе гледам че това сега се дискутира в темата за любимата Витара. Може ли да се елиминира напълно автоматичния смукач дето вдига оборотите при студен двигател и може ли да има лош ефект това?

              Коментар


              • От: Витарата на Дени

                Може, ама си го зачукваш. По-добре го нацентри как си трябва. За 2 минути работа е.
                Лошият ефект всъщност е, че като запалиш на студен двигател, минута-2-3 трябва да си постоянно на тръни и е досадно. А като се има предвид светлинната скорост, с която изстива мотора на Витарата, особено зимно време ... абе направи го като хората, по лесно е и е по-приятно, а пари не иска.
                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                Коментар


                • От: Витарата на Дени

                  Някакво развитие по темата?
                  Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                  Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                  Враца

                  Коментар


                  • От: Витарата на Дени

                    За съжаление не. Единствения майстор на когото имам що-годе доверие му е много студено (не е мъртъв а гаража му е с дупки).

                    Карам я така докато майстора се навие. Даже обмислям и на разходката в неделя да отида. С моя късмет най вероятно ще пиша в раздел "Купувам" за блок ако реши някоя биела да се покаже. Ама на мен пък ми се вози.

                    Генади направи ми впечатление че ми отговори на въпроса за майстора с "Аз двигател до сега не съм правил". Мисля че си купих грешната марка/модел джипка. Не съжалявам, обичам си я. Но ми изяде животеца.... а знаеш че не я ръчкам чак толкова и още и треперя. Може би просто на такова уцелих...
                    Последно редактирано от Денислав Димитров; 10-01-13, 10:47.

                    Коментар


                    • От: Витарата на Дени

                      При тия наши покупки Н-та употреба няма как да знаеш предварително. Според мене Рокито е много по-кораво от всякаква Витара, но не всички ги кефи! Ще я оправиш!
                      Последно редактирано от edoors; 10-01-13, 11:57.
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • От: Витарата на Дени

                        Не си сбъркал модела и джипа ,а само екземпляра...Споменавал съм и другаде...Моята е от моргата в Италия...Мотора е чук и съм на 5 (от 6 ) с корозията...А на какви неща я подлагам чак се чудя как се движи още
                        Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                        Коментар


                        • От: Витарата на Дени

                          Първоначално публикуван от ethero Преглед на мнение
                          За съжаление не. Единствения майстор на когото имам що-годе доверие му е много студено (не е мъртъв а гаража му е с дупки).

                          Карам я така докато майстора се навие. Даже обмислям и на разходката в неделя да отида. С моя късмет най вероятно ще пиша в раздел "Купувам" за блок ако реши някоя биела да се покаже. Ама на мен пък ми се вози.

                          Генади направи ми впечатление че ми отговори на въпроса за майстора с "Аз двигател до сега не съм правил". Мисля че си купих грешната марка/модел джипка. Не съжалявам, обичам си я. Но ми изяде животеца.... а знаеш че не я ръчкам чак толкова и още и треперя. Може би просто на такова уцелих...
                          Тъкмо като дойдеш в неделя ще я чуят повече хора и ще си кажат мнението,но ако няма промяна в звука,откакто я купувахме за мен не са лагери,ако има,имам подозрения,че онзи хубавец от който я купи може да е набил някаква добавка и след смяната на маслото да е пропяла Витарката.
                          Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                          Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                          Враца

                          Коментар


                          • От: Витарата на Дени

                            Майстора ми иска 300 лева само за работата по разпарчетосването и събирането на мотора....

                            Отива към златен тоя двигател. Чудя се да купя ли друг мотор и да ги накарам само да го сменят пък после ще си имам части. В обявите тук на форума продават един уж добър двигател от Варна.

                            Коментар


                            • От: Витарата на Дени

                              Първоначално публикуван от ethero Преглед на мнение
                              Майстора ми иска 300 лева само за работата по разпарчетосването и събирането на мотора....

                              Отива към златен тоя двигател. Чудя се да купя ли друг мотор и да ги накарам само да го сменят пък после ще си имам части. В обявите тук на форума продават един уж добър двигател от Варна.
                              Има и един от Самулай 1.3 за 200 лв. с документи и гаранция. Има и налични 1.6 като твоя , 1.8 от Балено и 2.0 16 от Гранд. Много по евтино , лесно и бързо е да смениш мотора , отколкото да го ремонтираш.
                              0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                              Коментар


                              • От: Витарата на Дени

                                Първоначално публикуван от ethero Преглед на мнение
                                Майстора ми иска 300 лева само за работата по разпарчетосването и събирането на мотора....

                                Отива към златен тоя двигател. Чудя се да купя ли друг мотор и да ги накарам само да го сменят пък после ще си имам части. В обявите тук на форума продават един уж добър двигател от Варна.
                                И аз го гледах ,но цената ми се стори висока ,как да го кажа ,малко граничи с фантастиката ,аз съм взимал цял двигател за 400 ,но всеки си слага цена на стоката .Ако ти го даде за 400 гол мотор ,както е писал пак е по добре от ремонта .Но първо свали твоя и виж за какво иде реч ,тога решавай какво да правиш ,ако имаш заминал вал ,лагери някоя биела ,може да го отписваш , ще надвиши доста над тази сума , а и после от твоя може да вземеш някой лев от блок, глава ,бутала..........
                                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X