Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

    Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
    Мисля ,че мотора в този случай е определящ,тъй като екстремът е сух.Ето ви един пример за никакви гуми,никакъв тунинг/даже е добре за случая,защото колкото по-висок-по-лесен за обръщане/,но як мотор!Имайте предвид ,че с нас имаше мотористи,които не само ,че не посмяха да се пробват,но и зяпаха в учудване.Естествено се иска и "дупце"
    Около Седларево 088
    Антоне това е "Иван с черокито".Ти най добре знаеш че при тоэ човек няма няма.
    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

    Коментар


    • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

      Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
      точно това клипче нищо не показва, освен движението на 2 стрелки и светещо 4 wd
      Мисля че повечето колеги ще се досетат че става въпрос за витара ти как мислиш
      Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
      Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

      Коментар


      • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

        То се вижда, че е витара.
        Иван май искаше да каже, че щом не е сниман и пътя за да се види, че витарата реално се движи-може и да е вдигната на трупчета, и да се дава газ напразно.
        Аз не оспорвам, на мен ми се вижда реалистично, просто пояснявам.
        Въпреки, че нещо много бързо набира от 100 до 140...
        Ма не знам де, с моята барака и на газ-130 са предела на възможностите...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

          Първоначално публикуван от Близнаците Преглед на мнение
          Мисля че повечето колеги ще се досетат че става въпрос за витара ти как мислиш
          мисля че сигурно е витара, макар че не знам какво значи светещо 4WD при витарите,но пак казвам че виждам как се движат 2 стрелки, а не движението на джипка със 160
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

            Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
            мисля че сигурно е витара, макар че не знам какво значи светещо 4WD при витарите,но пак казвам че виждам как се движат 2 стрелки, а не движението на джипка със 160
            :):):

            Коментар


            • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

              И азс се чудя къде се движи със 160 при включено 4х4 , ако е по черно няма да може да се снима вътре .
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                Ъ? При мен излиза едно чероки, щурмуващо успешно баир. Никакви стрелки, никакви Витари...

                едит: упс, имало дв а клипа
                Последно редактирано от tef4o; 13-09-10, 15:11.
                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                Коментар


                • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                  Първоначално публикуван от Близнаците Преглед на мнение
                  Ванка ето ти едно клипче http://vbox7.com/play:8fcdbf60
                  Това на Ради Витарата ли е или някоя друга?
                  TG

                  Коментар


                  • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                    Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                    Спора е за стандартен витаров мотор.С турбо е ясно че може повече
                    Цецо, с тези гуми има много да буксуваш и да не качваш височинката, нямат хубаво сцепление заради грайфера, който си е чисто асфалтов.Сложи си с кобрите и мисля че ще го качиш.
                    На тези снимки баира изглежда по-малък от реалното. Може би на 5-та снимка е малко по реалистичен.
                    Само да вметна че с тези гуми на прясно намокрена кал стигам до там до където Кольо стигаше с калните си гуми.
                    На това сухото време рошавите гуми сигурно ще помогнат малко, но нали трябва да тренираме и малко майсторлък
                    TG

                    Коментар


                    • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                      Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                      ............,но пак казвам че виждам как се движат 2 стрелки, а не движението на джипка със 160
                      Всъщност движещите се стрелки са ТРИ!!!
                      Ако колата беше на място намаше да вдига толкова бързо температурата на охлаждането.
                      Въпреки всичко това е ТУРБО Витара и ако е на колега на име Ради, там нещата са много сериозни - с турбо с много голям дебит от Волво влючващо на 4000 оборота със специален изпускателен колектор и монтиран интеркурер

                      П.П. Пък и телефона с който е снимано се "клати" което показва все пак че има движение на колата.
                      Последно редактирано от gen4; 13-09-10, 15:13. Причина: правопис и допълване
                      TG

                      Коментар


                      • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        То се вижда, че е витара.
                        Иван май искаше да каже, че щом не е сниман и пътя за да се види, че витарата реално се движи-може и да е вдигната на трупчета, и да се дава газ напразно.
                        Аз не оспорвам, на мен ми се вижда реалистично, просто пояснявам.
                        Въпреки, че нещо много бързо набира от 100 до 140...
                        Ма не знам де, с моята барака и на газ-130 са предела на възможностите...
                        Набира защото има какво да я бута
                        Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                        Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                        Коментар


                        • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                          мисля че сигурно е витара, макар че не знам какво значи светещо 4WD при витарите,но пак казвам че виждам как се движат 2 стрелки, а не движението на джипка със 160
                          Ето и отстрани как бяга витара 2.5 V6 156 коня прехвалени )
                          http://www.vbox7.com/play:88f9c01d
                          Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                          Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                          Коментар


                          • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                            Първоначално публикуван от gen4 Преглед на мнение
                            Всъщност движещите се стрелки са ТРИ!!!
                            Ако колата беше на място намаше да вдига толкова бързо температурата на охлаждането.
                            Въпреки всичко това е ТУРБО Витара и ако е на колега на име Ради, там нещата са много сериозни - с турбо с много голям дебит от Волво влючващо на 4000 оборота със специален изпускателен колектор и монтиран интеркурер

                            П.П. Пък и телефона с който е снимано се "клати" което показва все пак че има движение на колата.
                            Ти вече знаеш за какво иде нали увери се сам как стоят нещата така че няма какво повече да коментираме
                            Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                            Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                            Коментар


                            • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                              Първоначално публикуван от Близнаците Преглед на мнение
                              Ето и отстрани как бяга витара 2.5 V6 156 коня прехвалени )
                              http://www.vbox7.com/play:88f9c01d
                              Ухааааа, ми вие сте готови да се пускате на 400 драг с бегачките бре
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар


                              • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                                Първоначално публикуван от Близнаците Преглед на мнение
                                Ти вече знаеш за какво иде нали увери се сам как стоят нещата така че няма какво повече да коментираме
                                Да, и тук може би е подходящ момента да БЛАГОДАРЯ на Близнаците за отзивчивостта и доброто отношение по време на срещата ни в Лозен миналия Четвъртък. Возиха ме на турбо Витарата си и съм много впечатлен от поведението на джипката. Срещнаха ме и с колегата който се занимава с "правенето им", който силно защитава реномето на марката като "мачка" от време на време на надбягвания по някоя спортна кола из Софето
                                Сега мисля.............to be or not to be turbo..........
                                TG

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X