Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

    Първоначално публикуван от gen4 Преглед на мнение
    Да, и тук може би е подходящ момента да БЛАГОДАРЯ на Близнаците за отзивчивостта и доброто отношение по време на срещата ни в Лозен миналия Четвъртък. Возиха ме на турбо Витарата си и съм много впечатлен от поведението на джипката. Срещнаха ме и с колегата който се занимава с "правенето им", който силно защитава реномето на марката като "мачка" от време на време на надбягвания по някоя спортна кола из Софето
    Сега мисля.............to be or not to be turbo..........
    Да бе да, мислил работата е ясна, обади се като я направите бегачка

    http://www.youtube.com/watch?v=I5SEc...eature=related

    И после очаквам да те видя на някоя Голф-сбирка да правиш такива поразии

    http://www.youtube.com/watch?v=jyG6u...eature=related
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

      Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
      ..........

      И после очаквам да те видя на някоя Голф-сбирка да правиш такива поразии

      http://www.youtube.com/watch?v=jyG6u...eature=related
      Само дето ще ми работят и двата фара........от естетична гледна точка
      TG

      Коментар


      • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

        Първоначално публикуван от gen4 Преглед на мнение
        Ванка, като спомена за ЛСД-то, би ли дал съвет от патило какви са предимствата и най-вече недостатъците /ако има такива/ на ЛСД-то на Витарата.
        Влязла ми е една голяма муха в главата да слагам ЛСД и по този повод ако межеш да подскажеш какво да се гледа при купуването на второупотребно ЛСД.
        Наистина ще бъда много задължен и няма да се размина само с една бира както беше на Трявна ама беше едно запознаване с тебе ............

        Ако някой друг има опит с ЛСД е добре дошъл да сподели.
        Има само предимства ! Усеща се много добре на пресечен терен ,кал ,сняг и не унася колата както пълния " заварения " блокаж . Много добре се усеща при кантарене или така нар." слонски стъпки ". При пълен обратен завой ,при висока скорост и рязко спиране поведението му е като на обикновен диф. Като недостатък ,ако може да се каже така е трудното му намиране втора ръка / нов не знам къде и колко / , цена и скъпото масло в дифа - 2.2 л. по 40 лв. за литър на кастрол .

        За пробване е най-добре да е на колата и да го пробваш на ход и след това на крик . На крика вдигаш първо двете задни и въртиш едната напред . Срещуположната трябва да се върти също напред и при опит да я задържи някой да е почти невъзможно . Ако няма голям крик ,тогава с нормалния вдигаш на шасито едната задна гума на равно място и само на задно колата трябва да потегли и падне от крика сама без много зор . При свалено само прасето и без масло е трудно да разбереш дали е ок. там вече е тото .
        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

        Коментар


        • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

          Първоначално публикуван от Близнаците Преглед на мнение
          Ето и отстрани как бяга витара 2.5 V6 156 коня прехвалени )
          http://www.vbox7.com/play:88f9c01d
          Незнам дали са прехвалени или не ама що не направиме една проба до Пловдив и обратно по магистралата !!! Или що не дойдохте до морето с някоя на ход на сбирката ??? С мойта ходихме няколко пъти до морето и жена ми ходи всеки ден с нея на работа градско около 80 км. ,събота и неделя се кара и горско и я пускам и на състезания и маслото в мотора още не е мръднало на пръчката !
          0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

          Коментар


          • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

            А ти защо мислиш че при нас малслото мърда на пръчката?ИТова че не сме дошли до морето не значи нищо миналата година мисля че бяхме там
            Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
            Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

            Коментар


            • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

              Привет!
              По миналата година в Москва имах възможноста да общувам с много готини пичове...повечето караха Витари...споменаха, че някой от тях са с турбо...попитах ги дали двигателя издържа...казаха ми да от 5 до 15 хиляди километра...зависи как и къде ще се кара...казаха, че ако се кара на ралита важела долната граница....казаха, че ставали само осем клапановите щото другите сиреч шеснайсет клапановите пукали глави...иначе всичко от двигателя до задния мост си е било консумативи...трошало се е на поразия...споменаха и че имало вариянт да се прави ремонт на двигателя с ризи и бутала от лада 1600 нам кой си ремонтен комплект...едва ли е удачен вариянт...ама знае ли човек...
              Въпроса е дали си струва ...
              Бая им светнаха очичките като разбраха за мойта...ама как щяла да върви...ами при това положение...мерси...по добре да си я карам така както си е...
              Близнаците ще кажат колко км. са изминали до сега и когато се счупи колко общо...те са готини пичове и вярвам, че няма да излъжат...
              Последно редактирано от hun_ter; 14-09-10, 21:50.
              Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
              .................................................................................................
              Е. Абу

              Коментар


              • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                Първоначално публикуван от Близнаците Преглед на мнение
                А ти защо мислиш че при нас малслото мърда на пръчката?ИТова че не сме дошли до морето не значи нищо миналата година мисля че бяхме там
                На всички 8-клапанови мотори след 100 000 км. от смяна до смяна ако не долееш то поне го няма на пръчката . И това с обикновенно минерално масло ,а пробвали ли сте с пълна синтетика ? И да миналата година бяхте на морето но без турбо и с нормален разход на гориво ! И за да не ме разбирате погрешно искам да Ви кажа ,че и на мен Витарата на Ради много ме кефи . С турбината става невероятна играчка ,но на мойто каране без турбини не издържат !На този етап само мога да Ви се радвам и да наблюдавам как се развивате . Има доста неща които ме притесняват и вие ги знаете също ! Аз за сега оставам на атмосферни с по голяма кубатура и автоматик .
                0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                Коментар


                • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                  Разхода си е абслютно същия.Кой са тези неща където те притесняват сподели???
                  Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                  Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                  Коментар


                  • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                    Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                    Привет!
                    По миналата година в Москва имах възможноста да общувам с много готини пичове...повечето караха Витари...споменаха, че някой от тях са с турбо...попитах ги дали двигателя издържа...казаха ми да от 5 до 15 хиляди километра...зависи как и къде ще се кара...казаха, че ако се кара на ралита важела долната граница....казаха, че ставали само осем клапановите щото другите сиреч шеснайсет клапановите пукали глави...иначе всичко от двигателя до задния мост си е било консумативи...трошало се е на поразия...споменаха и че имало вариянт да се прави ремонт на двигателя с ризи и бутала от лада 1600 нам кой си ремонтен комплект...едва ли е удачен вариянт...ама знае ли човек...
                    Въпроса е дали си струва ...
                    Бая им светнаха очичките като разбраха за мойта...ама как щяла да върви...ами при това положение...мерси...по добре да си я карам така както си е...
                    Близнаците ще кажат колко км. са изминали до сега и когато се счупи колко общо...те са готини пичове и вярвам, че няма да излъжат...
                    До сега нищо не е трошила,a относно км до сега 15хил км Добре ванка защо говориш като незнаеш това че е с турбо не променя нещата.Разхода си остава същия на дълго ни падна на 10 на 100 газ а градско от 13 до 15 но почнеш ли да настъпваш е ясно че ще харчи повече то така е всяка кола и тази година можеше да дойдеме с турбото до морето,но нямахме възможност и и искам да чуя кои са тези неща които те притесняват и да обясниш какво по тозчно се чупи във твойта витара да видим дали ние сме чупили това
                    Последно редактирано от Близнаците; 15-09-10, 17:36.
                    Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                    Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                    Коментар


                    • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                      Първоначално публикуван от Близнаците Преглед на мнение
                      До сега нищо не е трошила,a относно км до сега 15хил км
                      Привет!
                      Виж това ме радва...
                      Интересно има ли 16 клапанова Витара направена с турбо...
                      Искрено се радвам, че има луди глави като вас...бравос...
                      Успех...
                      Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                      .................................................................................................
                      Е. Абу

                      Коментар


                      • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                        Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                        Привет!
                        Виж това ме радва...
                        Интересно има ли 16 клапанова Витара направена с турбо...
                        Искрено се радвам, че има луди глави като вас...бравос...
                        Успех...
                        Все още няма но не е проблем да се направи даже ще може да се докара много по голяма мощност.Един колега от Шумен прояви интерес към витарата показахме му я и остава да реши дали ще я прави или не.Ако се намери евтина глава от 16 клапанова може да ъпгрейднем двигателя Скоро ще пуснем актулана снимка на конверсията
                        Последно редактирано от Близнаците; 15-09-10, 17:46.
                        Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                        Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                        Коментар


                        • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                          Първоначално публикуван от Близнаците Преглед на мнение
                          Все още няма но не е проблем да се направи даже ще може да се докара много по голяма мощност.Един колега от Шумен прояви интерес към витарата показахме му я и остава да реши дали ще я прави или не.Ако се намери евтина глава от 16 клапанова може да ъпгрейднем двигателя Скоро ще пуснем актулана снимка на конверсията
                          Привет!
                          Дано колегата от Шумен да се реши...надявам се да е шантав поне като мене и вас...няма лошо...вятър в главата и дим от задника...(надявам се да не ми се сърдите вие и колегата от Шумен, а и дано не ме накаже някой модератор за поредната ми сентенция...)
                          Представям си моята каква острилка ще стане...е да и се радва бъдещия собственик...живот и здраве следващата...
                          Успех...
                          Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                          .................................................................................................
                          Е. Абу

                          Коментар


                          • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                            Всички знаеме , че 1,6 8v е идиото устойчив мотор !!!
                            Според мен като нищо ще носи турбо стига да не го "боостват" над 0.6-0.7
                            Незнам как се държи Витара с ТУРБО но идеята не е лоша СТИГА да НЕ се прекалява
                            Трябва да се запозная с Близнаците и да ме повозят и ако ми хареса минавам на
                            концепцията : къса Витара 1.6 8в Турбо , автоматик с цял преден мост
                            Лудак

                            Коментар


                            • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                              Ами да се включи и колегата от Шумен
                              Не се определям като "луда глава" въпреки че Кольо ще ме опровергае, но съм привърженик на новите рационални идеи които наистина работят и именно затова отделих време докато бях в София миналата седмица за да видя Турбо Витарите на Близнаците и Ради.
                              Сега съм потънал в размисли т.к. ми предстоят сериозни житейски/семейни промени (нови попълнения) и не знам колко ще разредя каранията на Витарата които и сега са много редки
                              Ще му дойде времето!!!
                              TG

                              Коментар


                              • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                                Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                                Всички знаеме , че 1,6 8v е идиото устойчив мотор !!!
                                ... и ако ми хареса минавам на концепцията : къса Витара 1.6 8в Турбо , автоматик с цял преден мост
                                Колега, седя и чета за турбо Витарите и нещо ми се прииска и на мен. Не знам дали е мечта или просто някаква прищявка, но ми се вижда добра идея. Въпреки че ще трябва да сменямЕ скоростните кутии, че 3 скорости са крайно недостатъчни ако има турбо. То не че сега е достатъчна, ама се търпи до 100км/ч.
                                Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

                                0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
                                /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X