Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

    Лично за мен най-оптималния вариант е да се преработи камбаната и да се монтира новия мотор без никакви промени от там назад, иначе филма става неоправдано скъп и с неясен резултат.По-малко промени, в последствие по-малко ядове.
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

      http://offroad-bulgaria.com/showthre...=81506&page=18 Абе вие в кой форум живеете ? Я вижте в раздел УАЗ как го прави човека при това на шаси от Витара. И раздатката е от ГАЗ 69 ( бавната е 2.7 ). Желая ви успех !
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

        Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
        http://offroad-bulgaria.com/showthre...=81506&page=18 Абе вие в кой форум живеете ? Я вижте в раздел УАЗ как го прави човека при това на шаси от Витара. И раздатката е от ГАЗ 69 ( бавната е 2.7 ). Желая ви успех !
        Е и?
        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

        Коментар


        • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

          Ето малко снимки за размисъл идеята е да се използва витаровата скоростна кутия а да се замени раздатката с такава от газ69
          Прикачени файлове
          Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
          Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

          Коментар


          • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

            И аз говоря за раздатка от ГАЗ 69,смятах че е ясно,но се извинявам за неточността!
            Първата ми идея беше да направя това,за което близнаците говорят,но в последствие реших да обмислям вариант да ползвам Опел-овите скорости,по ред причини!Ако някой има идеи,как да вържа скоростите към Газковата раздатка,да ги дава насам и да бистрим,пък аз се наемам да съм опитен заек!
            За сега информацията е,че се ползва Газковото карданче,което е на раздатката,но какво правим към Опел-овите скорости?
            Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

            Коментар


            • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

              Хехе това ти е най малкия проблем пък demo_1 има друга идея да си останат скоростите от витарата като се направи фланец за кардан за да може да се върже към газковата кутия.Режеш фланеца на газковото карданче режеш фланеца на омеговия кардан и омеговия фланец се набива на газковото карданче за целта разбира се трябва и стругар но пак ти казвам това ти е най малкия проблем
              Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
              Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

              Коментар


              • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                Първоначално публикуван от Близнаците Преглед на мнение
                Хехе това ти е най малкия проблем пък demo_1 има друга идея да си останат скоростите от витарата като се направи фланец за кардан за да може да се върже към газковата кутия.Режеш фланеца на газковото карданче режеш фланеца на омеговия кардан и омеговия фланец се набива на газковото карданче за целта разбира се трябва и стругар но пак ти казвам това ти е най малкия проблем
                До тук е ясно!Но всеки говори за задължителни баланси на това карданче и че то било много важно,иначе цялата трансмисия отива на майната си!
                Значи вариантите,които аз обмислям са...да речем 4-ри:
                1) Омегов мотор + скорости +раздатка от УАЗ 69 и Уазкови кардани!(тук ме притеснява,колко ще издържи раздатката)
                2) Омегов мотор + скорости + раздатка от Самурай! (тук....хич не съм фен на Самурайската раздатка)
                3) Омегов мотор + скорости и раздатка от Фронтера (това е най-добрия вариант,но ще ми стъпи златен)!
                4) Омегов мотор +скорости и раздатка на Витарата! (мисля,че раздатката ще стане консуматив,да не кажа и скоростите)
                Ако някой има идеи(дори платени) как да насадя фронтерова(да речем) раздатка на Омеговата кутия,ще съм много благодарен!
                .....Я кажете за тази идея с Витаровата кутия и Уазковата раздатка?!
                Този фланец за кардан,как мислите да го сложите?....заварки?!
                Последно редактирано от CrAzY_eMo; 20-10-11, 15:02.
                Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                Коментар


                • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                  Първоначално публикуван от CrAzY_eMo Преглед на мнение
                  До тук е ясно!Но всеки говори за задължителни баланси на това карданче и че то било много важно,иначе цялата трансмисия отива на майната си!
                  Значи вариантите,които аз обмислям са...да речем 4-ри:
                  1) Омегов мотор + скорости +раздатка от УАЗ 69 и Уазкови кардани!(тук ме притеснява,колко ще издържи раздатката)
                  2) Омегов мотор + скорости + раздатка от Самурай! (тук....хич не съм фен на Самурайската раздатка)
                  3) Омегов мотор + скорости и раздатка от Фронтера (това е най-добрия вариант,но ще ми стъпи златен)!
                  4) Омегов мотор +скорости и раздатка на Витарата! (мисля,че раздатката ще стане консуматив,да не кажа и скоростите)
                  Ако някой има идеи(дори платени) как да насадя фронтерова(да речем) раздатка на Омеговата кутия,ще съм много благодарен!
                  .....Я кажете за тази идея с Витаровата кутия и Уазковата раздатка?!
                  Този фланец за кардан,как мислите да го сложите?....заварки?!
                  С 69 раздатката няма да имаш проблеми , доказано от специалистите .Държи спокойно 200 к.с мотор и гуми 37-ци
                  Лудак

                  Коментар


                  • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                    Дискусията се заформи около смяна на двигателя и има много полезна информация. Дали ще е възможно модератор да раздели темата в частта си от мненията за Омеговия мотор с подходящо заглавие, че да е лесна за намиране и по-полезна.
                    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                    Коментар


                    • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                      Първоначално публикуван от CrAzY_eMo Преглед на мнение
                      И аз говоря за раздатка от ГАЗ 69,смятах че е ясно,но се извинявам за неточността!
                      Първата ми идея беше да направя това,за което близнаците говорят,но в последствие реших да обмислям вариант да ползвам Опел-овите скорости,по ред причини!Ако някой има идеи,как да вържа скоростите към Газковата раздатка,да ги дава насам и да бистрим,пък аз се наемам да съм опитен заек!
                      За сега информацията е,че се ползва Газковото карданче,което е на раздатката,но какво правим към Опел-овите скорости?
                      Не ти трябва карданче. Разгледай темата която съм посочил в линка и виж как го прави човека.
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                        Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                        С 69 раздатката няма да имаш проблеми , доказано от специалистите .Държи спокойно 200 к.с мотор и гуми 37-ци
                        А дано си прав,че ще те държа отговорен!
                        ...Дано да мирясам с този резултат,който гоня,че иначе може да надмина единия критерий!
                        Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                        Коментар


                        • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                          Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                          С 69 раздатката няма да имаш проблеми , доказано от специалистите .Държи спокойно 200 к.с мотор и гуми 37-ци
                          На самоковското роки с двигател bmw шестак 2,5 (под 200к.с ее) и 35-ци само на задно 69-ковата раздатка я разлупи кат диня.G-класова раздатка само че ще се наложи да обърнеш предното прасе че тя върти на обратно предното.
                          На самурая съм с 1.8is (140к.с) с раздатка от 1000(неговата си) и тойотови мостове вярно една раздатка орубих но с едно наум и по плавна газ от началото втората държи

                          Коментар


                          • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                            Първоначално публикуван от kivv1973 Преглед на мнение
                            На самоковското роки с двигател bmw шестак 2,5 (под 200к.с ее) и 35-ци само на задно 69-ковата раздатка я разлупи кат диня.G-класова раздатка само че ще се наложи да обърнеш предното прасе че тя върти на обратно предното.
                            На самурая съм с 1.8is (140к.с) с раздатка от 1000(неговата си) и тойотови мостове вярно една раздатка орубих но с едно наум и по плавна газ от началото втората държи
                            Хъм!...Колега,аз не обиждам Самурайската раздатка,но дори визулно не ми се иска да й се доверя,впредвид стилът ми на каране!
                            Като се има навпредвид,че на мен отвътре ми идва да раздавам газ на машините си,ми се иска да направя нещо,с което да не се съобразявам....просто не мисля,че ще мога да се контролирам!....Ясно ми е,че първата една година по състезанията,ще имам само проблеми и трошене,за това искам да направя нещо оптимално,още като първоначален старт!
                            Ако говорим за Г-класова раздатка,смело мога да обявя,че за тези пари взимам Фронтерова скоростна кутия + раздатка и няма и да се сетя за Г-то! ....не искам да обиждам някого....имам Мерцедес и съм им фен,не ме разбирайте погрешно!
                            ...иначе благодаря за мнението....полезно е за много хора!
                            Последно редактирано от CrAzY_eMo; 21-10-11, 00:32.
                            Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                            Коментар


                            • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                              Обиколих почти цяла софия по задачки , сефтоса ме един Тир отзад и викам я да мина през моргата на един приятел............. и место да гледам за нови стопове почнах да меря двигатели и скорости .
                              1.BMW 4.4 V8 : Не влиза с автоматичните скорости.......... или ще влезе с много преправяне и рязане.
                              С Опелова скоростна кутия е по възможно .
                              2.МБ 5.0 V8 : същото като горното положение............
                              3.Ауди 4.2 V8 :и той с много преправяне ще влезе .
                              4.Рейнд Роувър 3.9 V8 :Ще влезе но нямаше за него да меря скоростите
                              4.Ауди 2.8 V6 - широчина 74 см и влиза идеално , проблем ще са скоростите но знам че от БМВ скорости ставал но модела незнам .

                              Чудих се , чудих се......... и накрая му теглих една дълга къса и взех Ауди двигателя...... колко е грешно незнам но 190 кончета и 240nm трябва да свършат някаква работа .Утре сутринта шъ го местя двигателя в мазето и почвам да мисля кога ще го слагам
                              Лудак

                              Коментар


                              • От: Нямам мощност на Витарата или искам прекалено много?

                                Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                                Обиколих почти цяла софия по задачки , сефтоса ме един Тир отзад и викам я да мина през моргата на един приятел............. и место да гледам за нови стопове почнах да меря двигатели и скорости .
                                1.BMW 4.4 V8 : Не влиза с автоматичните скорости.......... или ще влезе с много преправяне и рязане.
                                С Опелова скоростна кутия е по възможно .
                                2.МБ 5.0 V8 : същото като горното положение............
                                3.Ауди 4.2 V8 :и той с много преправяне ще влезе .
                                4.Рейнд Роувър 3.9 V8 :Ще влезе но нямаше за него да меря скоростите
                                4.Ауди 2.8 V6 - широчина 74 см и влиза идеално , проблем ще са скоростите но знам че от БМВ скорости ставал но модела незнам .

                                Чудих се , чудих се......... и накрая му теглих една дълга къса и взех Ауди двигателя...... колко е грешно незнам но 190 кончета и 240nm трябва да свършат някаква работа .Утре сутринта шъ го местя двигателя в мазето и почвам да мисля кога ще го слагам

                                Имам един звездообразен 11цилиндров от хеликоптер ЛЗ селскостопанските ,инжекцион 320кс ако ти върши работа да ти го дам


                                пп Само с горенето ще ти е малко зор 160л за час
                                Последно редактирано от jimito; 31-10-11, 19:33. Причина: допълване
                                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X