Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

    Аз преди месец направих един неволен тест на ЛСД-то:
    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

      А сега дайте близък заместител за воден радиатор на x2,2xe. С 40% оф сума 360, не е вариант. На доизживяване е и се търси цена. Предпочитам да заваря още 4 планки където е нужно, но ...
      Sent from my Nokia s fenerche

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

        Мда фирмата е BNR намира се на бул. Владимир Вазов цената е 155 лева трета година го карам няма грижи цената е за мен. Питай ако ти кажат друга пиши и ще отидем заедно

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

          Опссс не видях че си от Варна питай ги че казват че имат отстъпка за хора от форума 0888 402 175 това е телефона

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

            Ще звънна!
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

              По темата, не съм правил нищо по фронтерата, но определено ще трябва да се пребоядисва цялата заради зверски изгорял лак и се лющи като пърхут в краен стадий , чудя се дали да давам едни доста пари за цялостно пребоядисване или да си я карам така, макар че е много грозно и ми е гадно като я гледам така, чакам препоръки от вас колеги за автобояджия за София и още по-добре в близост до Младост, пишете ми тук или на ЛС за предложения.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1984.JPG
Прегледи:2
Размер:293.5 КБ
ID:5743303


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1985.JPG
Прегледи:2
Размер:270.2 КБ
ID:5743304

              п.с. Боята си е оригинална но за 17 години просто няма как да си остане лъскава, особено като е черен металик а така и без това най-привлича слънчевите лъчи.

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                п.с. Боята си е оригинална но за 17 години просто няма как да си остане лъскава, особено като е черен металик а така и без това най-привлича слънчевите лъчи.[/QUOTE]


                Защо не го направиш с фолио, по-евтино и по-лесно. Подготовкота не е трудна.

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                  Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
                  п.с. Боята си е оригинална но за 17 години просто няма как да си остане лъскава, особено като е черен металик а така и без това най-привлича слънчевите лъчи.

                  Защо не го направиш с фолио, по-евтино и по-лесно. Подготовкота не е трудна.[/QUOTE]

                  Питал съм към една много известна и доказана фирма за полагане на фолиа, там ми затъмниха задните странични стъкла, проблема е че за да стане хубаво трябва да се свали целия лак за да има здрава основа, накрая като теглихме чертата се оказа че ще ми излезе по-евтино да се пребоядиса отколкото да се облепи.

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                    А стига бе! Сложи си карбоново фолио или както се води там. Стига наливай пари и за тенекията
                    C20Nе '94 KБ

                    https://www.youtube.com/watch?v=SJ7ganVQGjA&t=7s

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                      Малийййййй, Павка, на моя трактор не му е толкова зле лака!
                      Нещо с високи температури е играло тука.
                      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                        Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                        Малийййййй, Павка, на моя трактор не му е толкова зле лака!
                        Нещо с високи температури е играло тука.
                        Явно е калпав лака по рождение. И моята кичка е от Швейцария и е черен металик с лак, но няма и помен от белене и лющене.

                        Павката е мераклия и няма да си остави колата грозна. На мен ми говореха, че препаратите по автомивките (пяната за безконтактно миене) са агресивни и могат да прецакат лака. Не знам колко е вярно
                        Nissan Terrano 2,7 TDI

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                          Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                          Явно е калпав лака по рождение. И моята кичка е от Швейцария и е черен металик с лак, но няма и помен от белене и лющене.

                          Павката е мераклия и няма да си остави колата грозна. На мен ми говореха, че препаратите по автомивките (пяната за безконтактно миене) са агресивни и могат да прецакат лака. Не знам колко е вярно
                          Могат, ако не е металик.
                          Николай Савов
                          Опел Фронтера А КБ, 2.0
                          +359885 07 00 92

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                            Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                            Защо не го направиш с фолио, по-евтино и по-лесно. Подготовкота не е трудна.
                            Питал съм към една много известна и доказана фирма за полагане на фолиа, там ми затъмниха задните странични стъкла, проблема е че за да стане хубаво трябва да се свали целия лак за да има здрава основа, накрая като теглихме чертата се оказа че ще ми излезе по-евтино да се пребоядиса отколкото да се облепи.[/QUOTE]


                            Ако искаш звънни ми и ще ти кажа как да го направиш безболезнено. Лака ти е приключил курса и ще падне много лесно. Фолиото се лепи лесно. 0876224282 Георги.

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                              Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                              Боята си е оригинална но за 17 години просто няма как да си остане лъскава, особено като е черен металик а така и без това най-привлича слънчевите лъчи.
                              Не е от годините - старата ми Фронтера си беше на същата възраст, тъмно-син металик и нямаше никакви признаци за такъв проблем! За съжаление си уцелил кола специално подготвена за продажба и пребоядисана набързо! Не може ли да я направиш цялата матова, както е фЭшъна в момента?
                              Honda XL600LM, 1987
                              Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                              Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                                Нещо ме ядосват гърнетата, постоянно нещо изгнива отвътре и почва да духа/дрънчи. Това се случва само около заварките където тръбите влизат в гърнетата, самите гърнета светят като нови?! Средното се предаде първо и едни араби му направиха "последен" ремонт, доста качествен между другото. В събота се наложи да се ходи набързо до Асеновград и в двете посоки включих круиза на 150, та се поизпържи доста и на другия ден по завоите гледам нещо пада отзад в движение - оказа се тапата на задното гърне, явно изгнила по заварката и тези 2-3 часа зор направо я бяха откъснали! Реших да не си играя повече с заварки и поръчах две нови гърнета, но се чудя дали гаража не подпомага този проблем? Служебните си стояха отвън през годините и съм нямал особени проблеми с генерациите. Мотора също има проблеми с гниенето отвътре на гърнето и дрънчи. Та топлия гараж май усилва корозията! Утре ще сменям гърнетата да видим колко ще изкарат на топло!
                                Honda XL600LM, 1987
                                Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                                Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X