Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

    Това за половината кило емпирично ли си го установил, или това очакваш? Щото аз на ръка въртя колелото бе дисконектора и не усещм да отдавам повече от 100 вата! Демек евентуалното спестяване ще е колкото от едни фарове, или с други думи нищо... Иначе в това за карането на бавни без предно май има някаква идея...
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

      Скоростна кутия ,която е в ред от каране 4х4 не се плаши ,ма на тежък терен с наклони и само на задно си е направо експеримент , разказва се играта на кардана по цялата му дължина като възли и на кутията също.Те тия кутии на високопроходимите /автоматик или ръчка/за това са конструирани за РАЗПРЕДЕЛЯНЕ на натоварването при тежък терен от тях към колелата ,натоварването да е сравнително равномерно и катеренето сигурно.Ма всеки си знае де!
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

        Тук става дума при нужда и само на асфалт да имаш задни бавни че нали е парт тайм, например да маневрирам едно ремарке с лодка по стръмен асфалт до язовира, иначе ако карам по черно то задължително ще е 4х4 , то няма смисъл по черно от задни бавни.

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

          Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
          Какво точно те интересува за тях?
          Какви са и от къде, въпреки че ми приличат на колоските, но при тях такива са само за Фронтера, а тези които ми трябват са друг модел.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
            Какви са и от къде, въпреки че ми приличат на колоските, но при тях такива са само за Фронтера, а тези които ми трябват са друг модел.
            Хъбовете са китайски закупени от Данчо, те са копие на Aisin, ако търсиш оригинални Aisin, колегата Лозан спомена че ги има, аз късно разбрах иначе щях да купя оригиналните от Лозан.

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

              Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
              Хъбовете са китайски закупени от Данчо, те са копие на Aisin, ако търсиш оригинални Aisin, колегата Лозан спомена че ги има, аз късно разбрах иначе щях да купя оригиналните от Лозан.
              Благодаря, сега ше му поровя в сайта, въпреки че се съмнявам да има това което ми трябва.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                Първоначално публикуван от krisskriss Преглед на мнение
                Ето го и моето решение със защитата и прикриването на хъбовете.
                Защитени от камъни и кал,и скрити от крадци.
                [ATTACH=CONFIG]876781[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]876783[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]876784[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]876786[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]876787[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]876788[/ATTACH]
                Крис, много ме кефи как си ги направил. Има ли възможност и при мен това да се случи?

                Поздрави,
                Ники
                Николай Савов
                Опел Фронтера А КБ, 2.0
                +359885 07 00 92

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                  Първоначално публикуван от Nikolay Savov Преглед на мнение
                  Крис, много ме кефи как си ги направил. Има ли възможност и при мен това да се случи?

                  Поздрави,
                  Ники
                  Ники, джантите както знаеш са ти минусови ЕТ - 40, т.е. достатъчно са защитени самите хъбове заради минусовите и широките 10J джанти, всички колеги които карат с такива джанти от Явор или Данчо ги карат без капачки, може и да се намерят някакви универсални капачки, но ще си трябва проба на място а и да изглеждат добре на черните джанти

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                    Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                    Ники, джантите както знаеш са ти минусови ЕТ - 40, т.е. достатъчно са защитени самите хъбове заради минусовите и широките 10J джанти, всички колеги които карат с такива джанти от Явор или Данчо ги карат без капачки, може и да се намерят някакви универсални капачки, но ще си трябва проба на място а и да изглеждат добре на черните джанти
                    Павка, благодаря за отговора. Би ли ме "светнал" кои са Явор и Данчо? Можеш ли да ми дадеш и марката и/или спецификацията на джантите, в случай, че ги знаеш?
                    Благодаря предварително.
                    Поздрави,
                    Ники
                    Николай Савов
                    Опел Фронтера А КБ, 2.0
                    +359885 07 00 92

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                      Първоначално публикуван от Nikolay Savov Преглед на мнение
                      Павка, благодаря за отговора. Би ли ме "светнал" кои са Явор и Данчо? Можеш ли да ми дадеш и марката и/или спецификацията на джантите, в случай, че ги знаеш?
                      Благодаря предварително.
                      Поздрави,
                      Ники
                      Ето Ники линковете, на Явор - www.Vromos.com и на Данчо - www.offroadmashini.com, поздрави

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                        Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                        Ето Ники линковете, на Явор - www.Vromos.com и на Данчо - www.offroadmashini.com, поздрави
                        Благодарско! Членовете на форума ползваме ли някаква отстъпка при тези търговци?
                        Николай Савов
                        Опел Фронтера А КБ, 2.0
                        +359885 07 00 92

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                          Здравейте колеги дали някой от вас има оригинални мокетни стелки за фронтера А дълга база да ги копирам на картон да си направя че е много не удобно с универсални не ме кефят

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                            А защо не си направиш шаблон от пода?!?
                            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                              Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                              А защо не си направиш шаблон от пода?!?
                              И аз това се чудя ?!
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                                Момчета не искам да ви обиждам не искам съвети а стелки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X