Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

    +1 и от мен.
    Тая орязаната машина обаче като че ли няма как да си сложи силата на задния мост .Прекалено е леко и късо отзад.
    РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

    0895шест29410 .

    Коментар


    • #47
      От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

      И още малко от разходкатаНа скалата изкривих кормилен накрайник от ляво, без удар(не издържа на напъна)Ама Ванката нали е с мен,той блокажа монтира та накрайника му беше детска играчка.Благодаря за коментарите.Фронти......
      http://www.offroad-bulgaria.com/show...=188898&page=2

      Коментар


      • #48
        От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

        Първоначално публикуван от bps Преглед на мнение
        И още малко от разходкатаНа скалата изкривих кормилен накрайник от ляво, без удар(не издържа на напъна)Ама Ванката нали е с мен,той блокажа монтира та накрайника му беше детска играчка.Благодаря за коментарите.Фронти......
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...=188898&page=2
        Ей там се заражда драмата на фронтера Б.Няма кормилна кутия ,а е оборудвана с рейка като леките коли.За жалост това се явява проблем ,при по сериозна експлоатация.
        Тук имащите фронтера Б са запознати и с ограничената възможност да се монтират по големи гуми ,от щатните без ,хмм участие на мистър флекс.
        Румен Николов

        0888 358 572

        Коментар


        • #49
          От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

          Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
          Ей там се заражда драмата на фронтера Б.Няма кормилна кутия ,а е оборудвана с рейка като леките коли.За жалост това се явява проблем ,при по сериозна експлоатация.
          Тук имащите фронтера Б са запознати и с ограничената възможност да се монтират по големи гуми ,от щатните без ,хмм участие на мистър флекс.
          Абсолютно си прав колега.Мойте гуми са почти 31" и с 5см лифт ,предните понякога на завой малко опират.Ама каквото еКато карам бавничко ,няма ядове в горичкатаЛюшка се завалийката.Та и с нови амове съм,ама пак се полюшва.

          Коментар


          • #50
            От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

            Ослушвам се и аз в тази тема, да сложа касета в предния диф. Моята е ОФА ДБ 2.4. Вече я качих на 33-ки, за което се наложи да я разчекна и с фланци.
            От 2 дена вече имам и LSD на гъзъ. Още не съм го тествал.
            Лошото от всичко това е, че всичко по предницата става консуматив.
            Например аз заради 33-ките си повярвах, че мога да атакувам камъни фронтално и в резултат на това счупих кормилна щанга.
            На който му се гледа как:
            https://www.youtube.com/watch?featur...SkrY_CRo#t=944
            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

            Коментар


            • #51
              От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

              https://www.youtube.com/watch?v=CCqe...ature=youtu.be
              Тук се вижда как работи блокажа......................

              Коментар


              • #52
                От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

                Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
                Ей там се заражда драмата на фронтера Б.Няма кормилна кутия ,а е оборудвана с рейка като леките коли.
                Е аз като съм с кутия,сгънах на ер-голем десната кормилна щанга-просто си им е слабо место.Мани,ами и сецах бус пълен с речни камани по каменист баир.Не напразно има китове с усилени щанги.Ама с бай стругар измайсторих две щангички,щото вносните са бая парета.

                п.п.Събра колелата,но издърпах буса и нищо не счупих.

                Коментар


                • #53
                  От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

                  Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                  Е аз като съм с кутия,сгънах на ер-голем десната кормилна щанга-просто си им е слабо место.Мани,ами и сецах бус пълен с речни камани по каменист баир.Не напразно има китове с усилени щанги.Ама с бай стругар измайсторих две щангички,щото вносните са бая парета.

                  п.п.Събра колелата,но издърпах буса и нищо не счупих.
                  Колеги,живи и здрави да сте.То пълно щастие нема.Едно направиш,друго излезе.КрастаПравим каквото трябва и можем ,па да става каквото ЩЕ.Всеко нещо си има лимит.Аз си мисля ,че на фронтитата не е от най малкитеХаресвам си я ,тая пущина

                  Коментар


                  • #54
                    От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

                    Боби първия път като закъса в дълбоката кал, последва смяна на гуми и проширители на калниците,
                    втория път след счупено стъкло следва блокаж,
                    интересно сега след изкривяването на кормилната щанга какво следва?

                    Май пак ще има упгрейд.
                    BJ73 + HDJ80 = HDJ73

                    Коментар


                    • #55
                      От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

                      Заден
                      МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                      Коментар


                      • #56
                        От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

                        Казваш ,че е зацепен постоянно и изключва при завой.Как се държи при по-висока скорост в завой на мокър асфалт?

                        Коментар


                        • #57
                          От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

                          Първоначално публикуван от don_73 Преглед на мнение
                          Казваш ,че е зацепен постоянно и изключва при завой.Как се държи при по-висока скорост в завой на мокър асфалт?
                          Ти ако караш на асфалт с висока скорост на 4х4 не си за фронтера а за някой СУВ.
                          no signature no problems

                          Коментар


                          • #58
                            От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

                            Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                            Ти ако караш на асфалт с висока скорост на 4х4 не си за фронтера а за някой СУВ.
                            Фронтерата не е ли единствения СУВ на Опел.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

                              Ми не. Даже не е СУВ
                              Калин Владов,09РСПБЗН

                              Коментар


                              • #60
                                От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

                                Първоначално публикуван от don_73 Преглед на мнение
                                Фронтерата не е ли единствения СУВ на Опел.

                                Ясно
                                no signature no problems

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X