Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

    Имам въпрос към колегата пуснал темата, провокиран от една бърза витошка асфалтово-снежна разходка:

    Как се държеше Фронтерата по завоите на заснежен асфалт с Локата отпред ?
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      Имам въпрос към колегата пуснал темата, провокиран от една бърза витошка асфалтово-снежна разходка:

      Как се държеше Фронтерата по завоите на заснежен асфалт с Локата отпред ?
      На този въпрос мога да ти отговоря аз.
      Като цяло се държи нормално, както и с отворен преден диференциал. Имаш леко недозавиване - трябва да навиваш волана малко повече, от колкото ако си само на задно.
      В някои случаи, ако влизаш в завоя с повечко газ, колата отказва да завива и продължава направо. В този случай си дръпваш крака от газта (правиш го така или иначе инстинктивно) и колата веднага започва да завива в желаната посока.
      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

      Коментар


      • От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

        Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
        На този въпрос мога да ти отговоря аз.
        Като цяло се държи нормално, както и с отворен преден диференциал. Имаш леко недозавиване - трябва да навиваш волана малко повече, от колкото ако си само на задно.
        В някои случаи, ако влизаш в завоя с повечко газ, колата отказва да завива и продължава направо. В този случай си дръпваш крака от газта (правиш го така или иначе инстинктивно) и колата веднага започва да завива в желаната посока.
        За некво такова поведение и аз си мислех, но ме притеснява да не е тотално одървено управлението, но пък така или иначе Локата се маха лесно.


        Много благодаря !
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

          Много често не завива .Трябва да се внимава наистина.
          Имам питане.Някой заварявал ли е на Фронтера А ,заден диференциал?Дали ще държат полуоските ,лагерите и дали няма да пръсне карантията на сух терен?На други съм заварявал за проба ,на такова животно не съм,на ЛСД касета си е .За информация,че ми е интересно дали ще издържи.
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

            Е, това си е класически сиромашки блокаж "Вежен" с който на всеки мазен страничен наклон тръгваш надолу.
            Приятел на мой приятел с такава цигания е обиколил Европа с беенве и твърди, че не е имал проблем, но на беенвеистите им е простено.
            С Локата и хъбове отпред е друго.
            Не бих карал парт-тайм с постоянно блокиран заден диф дори и само за в гората, нооо "секи сам си преценя".
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

              Не бе ,става въпрос за Фронтера само за в гората,не комбинирано каране.Дали ще издеянат възлите дето съм изброил.?!На други дифове сме заварявали и не всички издържат.Жигулов също съм заварявал и пердаши по баири.
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

                Ако си с АТта, може би няма да има проблем, но ако си с некви кални, еле па по-агресивни гуми, много е вероятно да насолиш полуоските.
                Но по кални странични наклони постоянно ще се свличаш надолу, та това имах предвид, щото отпред ако си с ръчни хъбове можеш да ги изключиш, ама отзад няма какво.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

                  Та демек и касетата.Ще си е с ЛСД.
                  Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                  Коментар


                  • От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

                    Първоначално публикуван от Данаил Андреев Преглед на мнение
                    Бояне , има ли яснота по въпроса колко ще продължът тестовете,че ме заинтригува нещо?
                    Ами,вече 10тина тежки разходки и АРБто си работи перфектно.Така,че тестовия период приключи.Локата(предната,задната още си е в действие) я "бих" 2-3години без да мръдне,дано и китаеца изкара поне толкова.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X